Czy w nadchodzących dniach czeka nas największa rewolucja w historii ludzkości?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Emocje związane z ostatecznym rozstrzygnięciem sytuacji w USA sięgają zenitu. Być może już za kilka dni będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią historię świata!

Jeżeli teorie dotyczące rozwoju sytuacji w Stanach Zjednoczonych mają pokrycie w rzeczywistości, to w przeciągu najbliższych dni zostanie uruchomiony tzw. EBS (Emergency Broadcast System). Za jego pomocą prezydent Donald Trump ma ogłosić swoim obywatelom, że „nadciąga burza”.

Za pośrednictwem EBS trzy razy dziennie przez dziesięć dni, ma być odtwarzane osiem godzin zeznań najbardziej wpływowych postaci świata polityki i biznesu, których zbrodnie przeciwko ludzkości zostaną ujawnione przed specjalnie powołanymi trybunałami wojskowymi.

W następnych dniach ma dojść do masowych aresztowań zdradzieckich światowych elit politycznych i biznesowych.

Według doniesień tzw. „insiderów”, takich jak prawnik Lin Wood czy Steve Pieczenik, wśród osób, które mają zostać aresztowane, będą Joe Biden, Barack Obama, Kamala Harris, Dick Cheney, szef Sądu Najwyższego John Roberts, Hillary Clinton, Bill Gates i „tysiące innych”.

Prawnik Donalda Trumpa zapowiada, że w ciągu 14 dni ujawnione zostaną szokujące informacje

Istnieje podejrzenie, że media wspierające Joe Bidena będą chciały przeprowadzić 20 stycznia transmisję z fałszywej inauguracji nowego prezydenta USA.

Jeśli do tego dojdzie, w ciągu dwunastu godzin od tej emisji wszystkie środki masowego przekazu, które zdecydowały się na udział w tej medialnej szopce, znikną na stałe.

Już w ubiegłym tygodniu Donald Trump miał przygotować rozporządzenie mające na celu usunięcie propagandowych mediów, do których należą telewizje ABC, NBC, CBS, Fox News, CNN czy MSNBC.

Jeśli Donald Trump podpisze „Ustawę o powstaniu”, wszystkie amerykańskie telewizje znikną!

W trakcie największej operacji wywiadowczej w historii, ma dojść w mediach do „dziesięciu dni ciemności”.

Za początek operacji globalnego „Ujawnienia” można uznać zmuszenie Pentagonu do opublikowania w ciągu 180 dni wszystkich informacji na temat UFO i obcych cywilizacji.

Pentagon w ciągu 180 dni musi odtajnić informacje o UFO!

Amerykańska Agencja Wywiadowcza (CIA) już dokonała odtajnienia części danych, ale więcej ma zostać ujawnionych w przeciągu kilku miesięcy.

Kolejnym krokiem było opublikowanie przez WikiLeaks wszystkich zebranych przez ten demaskatorski program informacji na temat skandali politycznych i biznesowych z całego świata.

https://file.wikileaks.org/file/

Czy Donald Trump właśnie odtajnił wszystkie skandale w Waszyngtonie?!

Przełomowy jest też wyrok sądu w Peru, który za wybuch pandemii COVID-19 oskarża Billa Gatesa, George’a Sorosa, dynastię Rockefellerów oraz stwierdza, że winnych może być znacznie więcej.

Sąd w Peru stwierdził, że pandemię wywołali Bill Gates, George Soros i Rockefellerowie!

W międzyczasie doszło do śmierci Benjamina de Rothschilda oraz dymisji rządu w Holandii, co niektórzy interpretują jako element operacji.

Do 20 stycznia w Waszyngtonie ma być 20 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej. Oficjalnie będą pilnować bezpiecznego przebiegu inauguracji Joe Bidena. Nieoficjalnie zaś, jest ich tyle po to, aby na oczach miliardów widzów dokonać masowych aresztowań wszystkich VIP-ów, którzy w tym czasie będą przebywać w stolicy USA.

Ujawnienie globalnych spisków i ludzi w nie zamieszanych ma odbyć się dzięki powołaniu specjalnych mediów kontrolowanych przez armię amerykańską, których nie będzie mogła zablokować żadna megakorporacja nadzorująca największe serwisy internetowe.

Przekaz na żywo i z odtworzenia miałby się odbywać w zupełnej niezależności od największych amerykańskich stacji telewizyjnych, ale także w niezależności od cenzorskich działań Google, Facebooka czy Amazona.

W trakcie kilkugodzinnych transmisji, będą ujawniane dotąd tajne informacje, wyjaśniające powody aresztowań najbardziej znanych postaci polityki i biznesu.

Dojdzie także do lokalnych problemów z dostawami energii elektrycznej i dostępem do Inernetu. Tak jak wspomniałem wcześniej wszystko ma trwać około 10 dni.

Ma zostać ujawniona prawda o globalnej grupie pedofilskiej, w którą zaangażowani mają być ludzie z pierwszych stron gazet. Sprawa dotyczyć ma także przemytu broni, handlu ludźmi, narkotykami oraz zdrady stanu przez czołowych polityków USA.

Dla zwolenników Trumpa oraz wszystkich, którzy uważają, że obecny światowy kryzys jest kontrolowany przez elity „Deep State”, nadchodząca akcja ma być ostateczną walką dobra ze złem. Jej celem jest obalenie obecnych władców tego świata i wprowadzenie nowego prawa znanego jako NESARA/GESARA. To program nowej redystrybucji dóbr światowych, uwalniający ukryte do tej pory tryliony dolarów oraz kilka tysięcy dotychczas zablokowanych patentów rewolucyjnych technologii.

Istnieje także pogłoska, że zostanie ujawnione to, że John Kennedy junior żyje i ma zostać głównodowodzącym całej akcji. W perspektywie zaś ma objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, które mają przestać być korporacją, a stać się Republiką.

Jeżeli ta operacja się nie powiedzie, ludzkość czeka wprowadzenie „Wielkiego Resetu” -  zapowiadanego od dłuższego czasu przejęcia wszelkiej własności prywatnej, wprowadzenia systemu oceny obywateli i totalnej inwigilacji.

Być może więc już 20 stycznia czeka nas gigantyczny szok, bezprecedensowa akcja na niewyobrażalną w historii skalę.

Być może poznamy informacje, które kompromitują bardzo wpływowe osobistości i ujawniają sens wielkich wydarzeń, które obecnie mają miejsce na całym świecie, na przykład prawdę o pandemii COVID-19, o powodach blokowania gospodarek krajów na całym globie czy planach związanych z całkowitą kontrolą społeczeństw.

Niezależnie jednak od tego, co się stanie w ciągu najbliższych dni, wielu ludziom na całej planecie już teraz otworzyły się oczy. Wiele teorii spiskowych tak czy inaczej znalazło swoje potwierdzenie w faktycznych działaniach polityków i wielkiego biznesu. Zbliżamy się do momentu masowego buntu zniewolonych społeczeństw przeciwko władzy i korporacjom, przeciwko ukrytym hierarchiom.

Wszystko wskazuje na to, że teraz jest na to najlepszy moment. Mamy tajemniczą pandemię, która wywróciła nasze życie do góry nogami, lockdowny zabijające gospodarki oraz podejrzenie fałszerstw w trakcie wyborów prezydenckich w największym światowym supermocarstwie. Ta kulminacja jest największą szansą na największą społeczną rewolucję w historii świata.

„Where We Go One, We Go All”

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zefel

BYĆ MOŻE zostało już tylko

BYĆ MOŻE zostało już tylko dwa dni czerpania korzyści z klikania w newsy jak to przywódca wszystkich mocherowych prawiczków uratuje świat przed lewakami. A BYĆ MOŻE wcale i nie i dalej będzie można pisać o tym co BYĆ MOŻE w najbliższym czasie ujawniają prawnicy najwybitniejszego przywódcy wszech czasów Donalda co prawie wybudował płot ale gdyby miał jeszcze jedną kadencję to BYĆ MOŻE by ukończył ten cud architektury na granicy z Meksykiem.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

W następnych dniach ma dojść

W następnych dniach ma dojść do masowych aresztowań zdradzieckich światowych elit politycznych i biznesowych.

Idę o zakład, że nie aresztują ani jednego korzennego, a bez tego nic się nie zmieni. Jeżeli ma zapaść pokój na świecie to USA powinno w tym tygodniu wypowiedzieć wojnę Izraelowi i zrobić na ich terytorium atomowy nalot dywanowym choćby za 11 września gdzie zginęło kilka tysięcy obywateli USA, a wiadomo jaka nacja za tym stała.

W ogóle to nikogo nie aresztują, a aresztować trzeba przynajmniej kilka tysięcy tych degeneratów w tym Suskiego czy też Kuchcińskiego za nieletnie Ukrainki albo Niesiołowskiego za Grochówkę widać jaki kraj tacy pedofile my mamy takich małych robaczków, a w USA mają Bidena i Trumpa większych pedofilków:

https://www.youtube.com/watch?v=-fb6d1ZxliI

 

Portret użytkownika Norberto

A może g*wno się wydarzy. Tak

A może g*wno się wydarzy. Tak jak większość artykułów tego autora. Smutne, bo czytam ZnZ od trzęsienia ziemi w Japonii w 2011. Teraz po zobaczeniu kilkunastu artykułów rego "autora", ktore nawet bez weryfikacji śmierdzą fake newsem i służą tylko do nabijania wyświetleń przez częste odświeżanie gówno burzy w konwntarzach, stwierdzam że nie warto już tu więcej zaglądać. Jakby Adminowi zależało na jakości to już dawno zablokował możliwość dodawania takiego gówna.

Portret użytkownika Jasmin81

Niezły scenariusz na film...

Niezły scenariusz na film... A tak poważnie to już chyba mało kto wierzy w te dziwne teorie spiskowe. Tyle tego ostatnio było, to koniec świata, to masowe aresztowania sławnych ludzi... I jakoś swiat istnieje, nikt sławny nie został aresztowany. Jednym słowem: bajki.

Portret użytkownika endriu gołota

Myślę wręcz iż należy z uwagą

Myślę wręcz iż należy z uwagą śledzić wydarzenia w najbliższych dniach Wszystko to misternie przygotowany plan z udziałem Donalda T. grającego rolę dobrego policjanta mający na celu wprowadzenie chaosu i próby wywołania wojny domowej w Stanach Jeszcze Zjednoczonych
Sądzę że to zapoczątkuje wydarzenia w pozostałych państwach świata Mam tu na myśli obalanie rządów wywołanie wojen domowych To jest jedno z załorzeń wprowadzania NWO Ludzie którzy dali się zwieść zaczną przelewać swoją krew To jest stary mechanizm dzielenia ludzi znany choćby z naszego podwórka np Strajk kobiet, przedsiębiorców itd itp tyle że na większą skalę Wiadomo ryba psuje się od głowy Myślę że możemy spodziewać się jakiś prowokacji fałszywej flagi typu zabicie Trampa, ale teraz to można sobie co najwyżej pogdybać, lepiej poczekać pare dni aż wszystko będzie wiadomo
Być może wszystko będzie rozłożone w czasie jak to do tej pory bywało aż żaba przegapi moment w którym została ugotowana

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Oczywiście masz rację, chodzi

Oczywiście masz rację, chodzi o to aby spacyfikować i wprowadzić totalną cenzurę na prawych normalnie myślących ludzi, a do tego potrzebny jest pożyteczny idiota Donald Trump który sprowokuje fałszywą flagę i podpuści patriotów do przelewu krwi po czym wprowadzą zakaz posiadania broni itp. itd. Trump to jeden z największych zwodzicieli jakich mamy okazję poznać za naszego życia, pedofil z wyspy Epsteina.

Strony

Skomentuj