Pentagon w ciągu 180 dni musi odtajnić informacje o UFO!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański Departament Obrony jest zobowiązany w przeciągu pół roku do ujawnienia ogromnych ilości do tej pory ukrywanych faktów na temat incydentów z udziałem wszelkiej maści nie dających się zidentyfikować obiektów latających.

W ramach nowo uchwalonej wartej 2,3 biliona dolarów ustawy o pomocy związanej z COVID-19, prawodawcy żądają odpowiedzi od amerykańskich agencji wywiadowczych i Departamentu Obrony w sprawie potencjalnego istnienia UFO i innych niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych.

Ustawa ta obejmuje tzw. „Intelligence Authorization Act” na rok podatkowy 2021. Umożliwia to przeznaczenie większej puli środków na „wzmacnianie gromadzenia danych wywiadowczych o otwartym kodzie źródłowym”.

Niektóre z tych informacji obejmują to, co Pentagon, FBI czy CIA wiedzą na temat niezidentyfikowanych zjawiskach powietrznych.

Ustawodawcy spodziewają się, że zobaczą raport na temat zebranych danych o UFO w ciągu 180 dni od przyjęcia ustawy.

Raport będzie jawny, ale będzie zawierał także dodatek niejawny.

Ustawodawcy chcą informacji o wszelkich UFO, które zostały znalezione przy użyciu inteligencji geoprzestrzennej, sygnałowej, ludzkiej, pomiarowej i sygnaturowej, niezależnie od tego, która agencja zebrała dane.

Nie chodzi wyłącznie o usilne szukanie obecności kosmitów na Ziemi. Ustawa wymaga informacji o wszelkich technologiach, które mogły zgromadzić wrogie mocarstwa, takie jak: Chiny, Rosja, Iran czy Korea Północna. Ma to na celu ujawnienie wszelkich zagrożeń w przestrzeni powietrznej. Ponadto chodzi o ocenę czy ta niezidentyfikowana aktywność
w zakresie zjawisk lotniczych może być przypisana jednemu czy też większej liczbie zagranicznych przeciwników.

Byłoby fantastycznie, gdyby ostatnie doniesienia Haima Esheda na temat kontaktów ludzi z tzw. „Federacją Galaktyczną” znalazły potwierdzenie w tym raporcie.

Zapewne jednak jeśli już w ogóle się w nim znajdą, to we wspomnianej utajnionej części.

 

 

 

Źródło:https://www.military.com/daily-news/2021/01/04/pentagon-has-6-months-disclose-what-it-knows-about-ufos.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Myaki

Dopóki istnieją religie pod

Dopóki istnieją religie pod taką postacią jak teraz, dopóty nic nie ujawnią. Niestety 3/4 wierzy w brednie napisane przez jakiś cepów, pomijając przy tym Boga.

Chociaż, jeśli dojdzie do globalnego  masowego nieposłuszeństwa, wtedy ujawnienie otwiera im następna furtkę do kontroli ciemnej masy. Sprzęt rozstawiony, pionki w grze, scenariusz realizowany Smile

Osobiście radzę nie brać za bardzo do siebie tych wszystkich ścieków informacyjnych. Człowiek będzie zdrowszy i szczęśliwszy, po za tym trzeba pamiętać, że myśl jest twórcza, więc radzę przekierować ten proces na coś przyjemniejszego.

Glowa do góry Panie i Panowie:-) 

Portret użytkownika b@ron

 

 

 

"W ramach nowo uchwalonej wartej 2,3 biliona dolarów ustawy o pomocy związanej z COVID-19, prawodawcy żądają odpowiedzi od amerykańskich agencji wywiadowczych i Departamentu Obrony w sprawie potencjalnego istnienia UFO i innych niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych." ...??? a co ma piernik do wiatraka?

'

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Max 1983

Ujawnią temu ustawodawcy to

Ujawnią temu ustawodawcy to co będą chcieli ujawnić ,więc to bez sensu takie wzywanie do ujawnienia.To tak jakby rząd nakazał mi oddanie całej kasy która trzymam pod łóżkiem ,ale nie sprawdził ile tej kasy tak naprawdę mam.Chyba logiczne że bym im przyniósł nędzne ochłapy całości.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Quark

Ciekawe kto ich do tego zmusi

Ciekawe kto ich do tego zmusi i zweryfikuje "szczerość" odtajnienia bo jak do tej pory te "odtajnione" dokumenty miały to co najważniejsze zamazane na czarno .. a do wglądu były jedynie kserokopie , skutecznie uniemożliwiające odczytanie zamazanego tekstu. A takie obiecanki cacanki to już wygłaszał Barack Obama ładne parę lat temu ..

Strony

Skomentuj