Minister spraw zagranicznych Chin powiedział, skąd pochodzi koronawirus

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wirus został oficjalnie rozpoznany 31 grudnia 2019 roku. Chińczycy jako pierwsi ucierpieli, więc logiczne jest, że wszystkie kraje szukają źródła infekcji w Państwie Środka. Chiny ogłosiły kolejną teorię o pochodzeniu choroby.

 

Wang Yi, chiński minister spraw zagranicznych, zauważył, że epidemię spowodowały osobne wybuchy epidemii w różnych miejscach na świecie. Chiny jako pierwsze stawiały czoła masowym infekcjom.

 

Teoria pochodzenia wirusa w różnych miejscach na planecie jest potwierdzona przez niezależnych badaczy - poinformował minister spraw zagranicznych. Po klęsce Niebiańskiego Imperium specjaliści z tego kraju rozpoczęli własne dochodzenie, aby zidentyfikować patogen i zdobyć kluczowe informacje na jego temat, w tym sekwencjonowanie genomu wirusa.

 

Problem w tym, że Chiny stoją w obliczu zniesławienia i dezinformacji. Politycy z różnych krajów wieszają na wirusie etykiety, które bezpośrednio lub pośrednio kierują go do Chin. Chińskie władze zaprzeczają teorii, że choroba została opracowana w laboratorium.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Wirus powstał w 2015 roku

Wirus powstał w 2015 roku wraz z zarejestrowaniem testerów przez fundacje Rothschild. https://samoswiadomi.pl/rothschild-zarejestrowal-patent-na-test-covid-19-juz-w-2015-roku-na-zas-sprzedano-miliony-testow/

Podczas gdy cywilizowane społeczeństwo zajęte było pracą, relaksem, kulturą, nauką oni już spiskowali by wprowadzić nową normalność. 

Pani Lagarde jest głównym orędownikiem wielkiego resetu i jest jedną z czołowych postaci World Economic Forum

szczepionka pfizer jest tylko jednym z etapów tej cudownej doktryny lucyferiańskiego nowego świata.

https://www.gematrix.org/?word=Pffizer

Niestety jeśli myślicie że będzie łatwo ich zatrzymać to jesteście w błędzie. 

oni są zorganizowani, mają swoją hierarchię i mają już zapewne przygotowanego kolejnego antychrysta w kolejce gdyż wielu ich jest. 

Bardzo dobrze to przedstawia film "szach mat dla ludzkości". 

https://youtu.be/yhAw-tHsmEg

Co mamy my? Praktycznie nic. Nie mamy centrum zarządzania, nie mamy hierarchi, nie mamy partii która była by wiarygodna, nie mamy fundacji ani nawet własnej telewizji. 

Owszem wielu powie, że są media narodowe, w realu24 itd. Wielu powie, że jest konfederacja ale czy im można wierzyć? Braun głosował w wielu ustawach niekorzystnych dla polskiego narodu a w szczególności jeśli chodzi o zasoby naturalne Polski zatem nie ufam mu.

Portret użytkownika inzynier magister

zgadza się, ale pytanie jest

zgadza się, ale pytanie jest jeszcze o polskojęzyczne marionetki, czy oni tu mają coś do powiedzenia czy tylko wykonują rozkazy jak roboty humanoidalne ?! Módlmy się za Polaków do Chrystusa żeby nie dali się oznakować szczepionkowym znamieniem bestii !

Czego boi się bestia tego świata? -"Jezus powiedział do swoich uczniów: POKÓJ ZOSTAWIAM WAM, POKÓJ MÓJ DAJĘ WAM. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka. Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie. A teraz powiedziałem wam o tym, zanim to nastąpi, abyście uwierzyli, gdy się to stanie. Już nie będę z wami wiele mówił, nadchodzi bowiem władca tego świata. Nie ma on jednak nic swego we Mnie. Ale niech świat się dowie, że Ja miłuję Ojca, i że tak czynię, jak Mi Ojciec nakazał". J 14,27-31a

KOMISJA KOŚCIELNA CHCE BY POLACY ZOSTALI NIEODWRACALNIE ZMODYFIKOWANI ZNAMIENIEM TERAPII GENOWEJ

https://www.bitchute.com/video/MTXUlCFGQNe4/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

"During times of universal deceit, telling the truth becomes a revolutionary"

G. Orwell

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Tego do końca nie możemy

Tego do końca nie możemy wiedzieć. Może ma grać sceptyka. Poczytaj lepiej o tym. Netanyahu jest mistrzem łapówkarstwa, nacisku na grupy społeczne, masowym mordercą palestyńczyków ale też i izraelczyków to on chce zaczipować dzieci. Od kiedy dostał się do władzy cały czas chodzą za nim jakieś przekręty. To tylko nieliczne zarzuty z wielu na nim ciążących.

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26656263,izrael-akt-oskarzenia-przeciw-banjaminowi-netanjahu-zarzuty.amp

Tak się składa, że ten zwyrodnialec chce zaszczepić wszystkich Izraelczyków i na dodatek jest twarzą szczepień jednocześnie szyderczo się śmiejąc podczas szczepienia. 

zaufałbyś mu? Ja też nie. Niestety ponad milion Izraelczyków już mu zaufało. Jak można zaufać zbrodniażowi? To właśnie tacy ludzie są symbolami szczepień. W Polsce pierwszym symbolem szczepień jest zwyrodnialec szumowina a jednak wielu Polaków się zaszczepi. Jeśli ufasz oprawcom to już jest po tobie. Braun mówi bardzo mądrze poprawną polszczyzną ale czy to jest świadectwo wiarygodności gdy po cichu zgadza się na sprzedaż i sprywatyzowanie polskich zasobów naturalnych wartych miliardy dolarów? Nie wiem. 

Portret użytkownika Gayka

Polecam filmik Dziada.

Polecam filmik Dziada. Posłuchajcie sobie, jak to wyglądało przy poprzednich "światowych epidemiach". Jak ludzie masowo uciekali przed przymusowymi szczepieniami i wtedy również powszechnie wiedziano, że te epidemie to oszustwo!!! Okłamują nas kolejny raz, wcześniej też nie było takich epidemii, jakie dziś się nam opisuje. A teraz fundują nam tylko powtórkę z rozrywki. Maseczki, szczepienia, karty potwierdzające bycie zaszczepionym i pozwalające na egzystowanie w przestrzeni publicznej. Itd. TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO! https://www.youtube.com/watch?v=HMHcVDgHLk4 O tym samym zresztą mówi też Dariusz Kwiecień, dr Jaśkowski i inni. 

Strony

Skomentuj