W Turcji odkryto ogromne złoża złota

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Agencja Państwowa Anatolii podała, że Turcja odkryła ogromne złoże złota zawierające około 3,5 miliona uncji (99 ton) metalu szlachetnego o wartości około 6 miliardów dolarów.

 

Wielki otwarcie w pobliżu zachodniego miasta Shogut zapowiedział Fahrettin Poyraz, który kieruje Tureckim Stowarzyszeniem Kredytów Rolniczych i firmą nawozową Gubretas.

 

Podkreślił, że „pierwsze złoto zostanie wydobyte w ciągu dwóch lat, a to pomoże wzmocnić turecką gospodarkę”. Ciekawym szczegółem jest to, że Shogut jest dokładnie miejscem, z którego Osmanie w zachodniej Azji Mniejszej rozpoczęli podbój na początku XIV wieku.

 

Jest to pierwsza stolica osmańskiego emiratu (Baylik). Po upublicznieniu komunikatu, akcje Gubretas wzrosły o prawie 10% na giełdzie w Stambule. Minister ds. energii i zasobów naturalnych Fatih Donmez powiedział we wrześniu, że Turcja pobiła zeszłoroczny rekord z 38 tonami złota.

 

„Naszym celem na najbliższe pięć lat jest osiągnięcie rocznej produkcji stu ton złota” - powiedział Donmez.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

24.12.1914 FED zydzi

24.12.1914 FED zydzi wyczarowali ...

https://www.youtube.com/watch?v=L7jh6HpOjcI

Kiedy w w Wigilie Bozego Narodzenia 1914 roku chrzescijanscy kongresmeni siedzieli w swoich domach z rodzinami to judeochrzescijanscy "amerykanie" uchwalili ustawe o FED zgodnie z ktora od tego dnia zabroniono rzadowi USA drukowac samemu sobie dolary. Dolary te moglo od tego dnia az do dzis drukowac tylko i wylacznie 5 zydowskich bankow czyli FED a rzad USA musi je na procent "kupowac" u tych "balcerowiczow" i innych "morawieckich". NBP z tow. "glapinskim" i jego batalionem rusycystek to pewnie tez do tych 5 bankow nalezy, prawda ? Czyli jest "niezalezny" jak Pan Bog przykazal ...

Znany terrorysta i antysemita okresu poznorzymskiego niejaki jezus z Nazarethu jak wpadl kiedys do tego owczesnego FED-u z nahajka w reku to lal ich po mordach i myckach parszywych niczym kozak donski i te ich sejfy bankowe im poniszczyl i poprzewracal. Moze by tak poslac w duchu Judeochrzescijanstwa ks. kard. "dziwisza" lub ks. prymasa "polaka" tez tak do tego "glapinskiego" w tym NBP aby go i te jego rusycystki po mordach skorumpowanych i bezczelnych sprac i sejfy im porozrzucac ?

Autor: ;Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Mojeimię44

Życzę wszystkim (zarówno

Życzę wszystkim (zarówno wydawcom znz jak i czytelnikom) dużo zdrowia na te święta Bożego Narodzenia. Oby wasza wiedza rosła i obyście rozpoznawali obłudę i kłamstwa. Życzę wam lepszego jutra ale przede wszystkim wiedzy byście się nie dali ogłupiać.

Oby przyszły rok był pierwszym krokiem w kierunku wyzwolenia naszego kraju z rąk tych, którzy nas coraz bardziej zniewalają.

 Opiszę wam jedną z świątecznych obłud. Wielu z nas żeby przyozdobić choinkę czyli drzewko życia wycina je i przyozdabia łańcuchem. To jest grzech lekki gdyż wynika z niewiedzy.  Zabijacie drzewko życia żeby narzucić na nie łańcuch symbol żmiji. Jest takie świetne zdjęcie które to opisuje.

 Nie róbcie tego. Jeśli mieszkacie w domku jednorodzinnym to posadźcie sobie żywe drzewko i je przyozdabiajcie gdyż to jest symbol życia. Mordowanie drzewa żeby je przyozdobić łańcuchem jest symbolem śmierci. Nie wieszajcie nigdy łańcucha gdyż to symbol żmiji. Niby mała różnica a jednak wielka. Rytuał, który tworzycie to rytuał wyboru śmierci.

https://youtu.be/nOWR8bPQqIk

 Ps. Na polsacie składają dziś życzenia. Cyt. zaszczepmy się wszyscy by podarować sobie zdrowie w Nowym Roku. 

Przypomina mi ta nagonka tą piosenkę tylko wystarczy zamienić słowo pills na vaccine. Interesujący motyw zwłaszcza w 1 minucie i 16 sekundzie. Szatan. 

https://youtu.be/vXnWbHJtGHc

 

Nie dajcie się ogłupić. Żyjcie i dajcie żyć innym. 

Nawet ten rudy kieł składa takie życzenia

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8052608,donald-tusk-szczepienia-koronawirus-zyczenia-swieta-boze-narodzenie.html.amp

Jednak sam nie zaszczepi się przed kamerami bo ta blać wogóle się nie zaszczepi. Złodziej co nas objebał z OFE twierdząc, że nasze pieniądze to nie nasze pieniądze. Autorytet tfuu

https://youtu.be/Dpdw0WVZ-ek

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Człowiek Polak

Niech się Chrystus rodzi i na

Niech się Chrystus rodzi i na świat przychodzi. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia rodacy! Dużo wytrwałości, siły, mocy Ducha Św., rozumu oraz jak najmniej zaszczepionych znamieniem bestii z Waszych rodzin. Radujmy się, bo na Świat przychodzi wybawiciel, który wybawi nas z wielkiego ucisku.Z Panem Bogiem kochani!

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

No to chyba Rotszyld,

No to chyba Rotszyld, za pośrednicwtem Sosorsa, teraz wykryje, że w Turcji bardzo brakuje demokracji, i że jest tam całkiem połamanta parchata ręka niewidzialnego rynku.

Oczywistym też jest w obliczu tego odkrycia, że wszystkie Prawa Człowieków (do bezkarnych geszftów) są tam dokumentnie zgwałcone, i w związku z tym "społeczność między-narodowa" musi zareagować, bombardując Turcję inteligentnymi pokojowymi bombami, w celu przywrócenia w tym kraju demokratycznego państwa prawa (talmudycznego)...

Nie wspominając o tym, że możemy się spodziewać spontanicznego wybuchu jakiejś "kolorowej, owocowej, warzywnej" rewolucji w Turcji...

Strony

Skomentuj