Poziom błędu wyborczego w USA powinien wynosić 0,0008%, a wynosił… 68,05%!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mimo, że Kolegium Elektorów wskazało, że nowym prezydentem USA został Joe Biden, ciągle wychodzą na jaw nowe, skandaliczne informacje, które nie pozostawiają złudzeń co do natury amerykańskich wyborów prezydenckich.

Firma Allied Security Operations Group (ASOG) dokonała audytu sprzętu liczącego głosy w czasie wyborów, który opiera się na systemie Dominion. Raport z audytu początkowo utajniony decyzją sędziego z Michigan został jednak upubliczniony.

Z raportu jednoznacznie wynika, że oprogramowanie Dominion odznacza się nadzwyczaj wysokim współczynnikiem błędu.

Wynosi on aż 68,05 procent! Tymczasem dopuszczalny poziom błędu wyborczego, który został ustalony przez wytyczne Federalnej Komisji Wyborczej wynosi 1 na 250 tys. kart do głosowania, czyli 0,0008 proc.!

Jak zatem można mówić o bezpieczeństwie i uczciwości tych wyborów?

System Dominion klasyfikuje karty do głosowania w oparciu o dwie kategorie: normalne karty do głosowania i tzw. karty do rozstrzygnięcia głosowania. I tak karty do głosowania mogą być zmieniane przez administratorów, a pliki dotyczące rozstrzygnięć głosowania mogą być przenoszone pomiędzy różnymi terminalami bez jakiejkolwiek ścieżki audytu. To administrator faktycznie decyduje o wynikach głosowania.

W wypadku systemu Dominion istnieje więc aż 68-procentowe prawdopodobieństwo wystąpienia błędu w liczeniu głosów!

Wszelkie „błędy” są wysyłane do folderu, który będzie gromadził karty do głosowania do czasu, gdy ktoś zdecyduje, że trzeba rozstrzygnąć komu przypisać głosy.

Bez żadnego nadzoru można więc kliknąć jeden przycisk, i tym samym przekierować cały plik kart do jednego kandydata, a następnie odesłać je do maszyny licząco-analitycznej.

Jeśli takie fakty nie przekonają Sądu Najwyższego USA, to znaczy, że „Ameryka” ma wielki problem ze swoim prawem.

 

 

Źródło: https://www.pch24.pl/wybory-w-usa--oprogramowanie-wyborcze-obarczone-celowym-bledem--rozstrzyga-sad-w-michigan-,80676,i.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Mnie od samego początku "źle"

Mnie od samego początku "źle" się kojarzyła nazwa tego systemu - "Dominion" , mianowicie jest ona łudząco podobna do nazwy Galaktycznego Imperium Zła z serialu "Star trek stacja kosmiczna DS9" gdzie owe imperium dążące do podboju całej galaktyki i wszystkich istot nazywało się DOMINIUM - przypadek ?

Portret użytkownika asa

Zaraz ,zaraz a gdzie ta tuba

Zaraz ,zaraz a gdzie ta tuba propagandowa o fałszywych wyborach, gdzie sankcje Unii Europejskiej  nałożone na usa....a co na Białoruś można a na usa już nie?????? Kto ma rozum niech pomyśli jak ludzi robi się w ch..a.

Portret użytkownika Jajas

Ludzie dalej myślą że w tym

Ludzie dalej myślą że w tym wszystkim chodzi o hajs... Hajsu oni mają bez limitów tutaj toczy się walka o dominację nad populacją lub może nawet jej zniszczeniem w każdym razie kolejne prawa są nam odbierane a propaganda działa 24/7 i niedługo będziemy jak takie murzyny na łasce pana heh szkoda że większość dąży do tego by być zniewolonym najwidoczniej taka ludzka natura. Boga nie ma a nawet jak by miał być to jest daleko za horyzontem i patrzy w drugą stronę nie ma co liczyć na cuda słońce nie zgaśnie z Nienacka ludzie są skazani na samych siebie wszelkie bajki że po życiu jest niebo albo piekło to tylko bajki skoro Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo to musiał być niezłym skur..synem skoro swoje dzieci oddaje w ręcę diabła a my jesteśmy jacy jesteśmy nie ufamy nawet samym sobie hehe oni wygrają i to jest pewne nie jesteśmy pierwszą cywilizacją na ziemi i mam nadzieję że nie ostatnią. Ave

Portret użytkownika Max 1983

Amen.Tylko jest jeden problem

Amen.Tylko jest jeden problem wiesz jaki??Większosć ludzi jest zbyt słaba psychicznie by pogodzić się z tym co napisałeś.Zabierzesz ich im Boga to rozsypie się ich świat ,a większość chyba zwyczajnie by zwariowała.To jak z dziecmi i Świętym Mikołajem!!Po co się utrzymuję tą szopkę dla dzieci??By ich świat wydawał się bardziej magiczny ,sprawiedliwszy ,by mieli na co czekać ,by rozumieli że moga otrzymać nagrodę albo karę ....i by czekali na coś co dla nich jest ważne.Bóg to Mikołaj wersji dla dorosłych.

Jest tylko jeden problem, ci źli zrozumieli że Boga nie ma ,że nie ma kary że jest tylko tu i teraz i można sobie kosztem naiwniaków (większosći wierzących)urządzić na tym łez padole raj....krótko trwały ale jednak raj.A tamci będa narzekac ,pomstować i czekać na swojego Boga....czyli paradoksalnie na śmierć.

Myślę jednak że tym złym zrobiło się trochę ciasno ,dlatego zaczną nas wykańczać, a do tego chyba chcą by ten raj trwał jednak dłużej ,dlatego w najbliższych latach będziemy świadkami co raz to nowych cudów ,które zaczną im wydłużać życie.A potem nastapi już największy paradoks wiesz jaki??To oni staną się Bogami !!W zdrowych nie psujących się ciałach ,wolnych od chorób i istniejących setki a może tysiące lat.Tak się stanie, będa Bogami i będa się śmiać nad grobami tych którzy się całe życie do pana w chmurce modlili.

Dam im to nauka,technologia i brak hamulców moralanych.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Arya

To, że Boga nie ma, to nie

To, że Boga nie ma, to nie byłbym taki pewny, ale .... od lat wykorzystuje się idee mesjanizmu, by głupie owieczki nic nie robiły. To nie tylko o Jezusa chodzi, bo masa ludzi nie wierzy, że taki człowiek kiedykolwiek żył (nawet jak grzecznie co niedzielę chodzą do kościółka- to tylko na pokaz), tylko teraz kolejnym mesjaszem jest federacja galaktyczna. Tak samo szopka z 21 grudnia, to też odwrócenie naszej uwagi od spraw istotnych. Głupi tłum ma naiwnie wierzyć, że 21 grudnia przejdą z 3D do 5D, lub jakąś inną głupotę. Więc jesteśmy omamiani przez religie i dziwne teorie. I masa naprawdę masa ludzi wierzy w te bzdury. Wśród moich znajomych takich osób jest od groma......

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Max 1983

Oczywiście nie wiem na 100%

Oczywiście nie wiem na 100% czy jest czy nie ma.Tak jak nie wiem na 100% czy istnieje Godzilla.Mało tego nawet nie wiem na 100% czy żyję a wy jesteście prawdziwi ??Może już umarłem a to jest piekło ,a wy tylko jesteście rodzajem dekoracji tego piekła.??Ale wyrażając swoje poglądy wybieram wersję która mi się wydaje najbardziej prawdopodobna.

Serio ,ale chodzi o tego 21 grudnia??O 2020 rok??To jeszcze po 2012 roku ktoś wiąże z ta datą jakieś nadzieje??A to ludzie zdrowi czy łykają jakieś kolorowe pigułki??

Głosuj za
6

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Max 1983

No tak na jakiegoś

No tak na jakiegoś nawiedzonego pastora zawsze można liczyć.Wiesz tak serio to ja bym chciał by coś się wydarzyło ,no przecież nawet mój opis to wyraża ,a 1000 lat żyć nie będę,ale nie wierze w daty ujawniane przez jakieś kalendarze ,szarlatanów itp.Jeśli coś się stanie to nagle, może nawet nie zdażymy się zorientować że już nas nie ma.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj