Hamas: Izrael zniszczy meczet Al - Aksa poprzez sztuczne wywoływanie wstrząsów

Kategorie: 

Ismail Radwan, minister religijnego rządu Hamasu w Gazie, powiedział o nowych machinacjach izraelskich, których ostatecznym celem jest zbudowanie Trzeciej Świątyni na miejscu meczetu Al - Aksa w Jerozolimie, podaje Mig News.

 

Radwan mówił do jednego z studentów w Gazie. Powiedział, że „władze okupacyjne zamierzają zorganizować sztuczne trzęsienie ziemi, po którym Al - Aksa zostanie całkowicie zniszczony". Minister podkreślił, że wszelkie uszkodzenia meczetu Al - Aksa  są zbrodnią przeciwko wartościom islamskim, przeciwko prawu i stanowią wielkie zagrożenie dla narodu islamskiego.

 

Minister Radwan powiedział, że pod pretekstem naprawy i badań archeologicznych, władze okupacyjne naruszają teren świątyni, a takie próby powinny być zwalczane przez wszystkich Palestyńczyków, Arabów i innych muzułmanów.


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

 Na ,,judupie" jest bardzo

 Na ,,judupie" jest bardzo ciekawy filmik -,,Gotowi do odbudowy III. świątyni jerozolimskiej". Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Nawet instrumenty i orkiestrę do świątyni mają przygotowaną. Koniec filmu jest najciekawszy. Sprawiają wrażenie jakby byli pewni, że ona powstaje. Jest jasne, że już jest jakiś plan by przygotować teren na jej budowę. W tłumaczeniu jest też nawiazanie do NWO w kontekście budowy świątyni.

Portret użytkownika Misiu

Antychryst - ta postać-

Antychryst - ta postać- będzie ze Wschodu, nie z Zachodu !!

 
09.12.2013, 19:46 - ANTYCHRYST BĘDZIE MÓWIŁ WIELOMA JĘZYKAMI, ALE ANI JEDNO SŁOWO PO ŁACINIE NIE WYJDZIE Z JEGO UST
 
 
 
Moja szczerze umiłowana córko, Mój Czas jest bliski. Im bardziej przybliża się ten Wielki Dzień, tym więcej znaków będzie widocznych na świecie.
Ten człowiek, którego ukażą światu jako "człowieka pokoju" przygotowuje się, aby naśladować Mnie na wszelki możliwy sposób. Zna on Pismo Święte na wylot i ze względu na swoje pochodzenie będzie wypowiadał odwrócone Słowa, tak, żeby ich znaczenie było odwrócone. Z jego ust będą wylewały się bluźnierstwa, herezje, kłamstwa i profanacja Mojego Słowa. Swoją znajomością wszelkich Świętych spraw, wywrze wrażenie na każdym. Będzie cytował fragmenty Mojego Nauczania, które będzie płomiennie wygłaszał z każdej świeckiej sceny świata, dopóki nie przyciągnie uwagi ludzi.
Wielu powie: "Kim jest ten człowiek, który mówi z taką mądrością? Kim jest ten, który zwraca się do świata z miłością do mas w swoim sercu? Czy to jest Pan Bóg, Jezus Chrystus?" będą pytali, kiedy zostanie mu przypisanych wiele cudów. A gdy będzie deptał ołtarze wraz z innymi Moimi wrogami, którzy będą ubrani jak święci słudzy Boga, będzie on w pełni akceptowany przez oba oddzielone światy - prawdziwych wierzących i pogan.
Antychryst będzie przekręcał Prawdę i wypowie kłamstwo, że jest Mną i że przyszedł, aby przynieść wam zbawienie. Kłamstwo będzie polegało na tym, że on przychodzi w ciele. Nigdy nie będzie nawiązywał do Jezusa Chrystusa, Który przyszedł w ciele, przez Jego śmierć na Krzyżu, ponieważ to jest niemożliwe. Nie, on będzie oznajmiał fakty w odwrotnej kolejności. Powie, że przyszedł w końcu w obecnym czasie w ciele. Wielu uwierzy mu, że jest Chrystusem. Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust.
Bestia będzie uwielbiany, podczas gdy Ja, Prawdziwy Zbawiciel świata, zostanę zapomniany, a Moje Słowo podeptane. Nigdy nie wolno wam wierzyć w kłamstwa, które zostaną wypowiedziane przez bestię, kiedy będzie siedział dumnie w świątyni wybudowanej na jego cześć.
Wasz Jezus
 

 

Portret użytkownika drako_tr

@Misiu a Ty tę wiadomość

@Misiu a Ty tę wiadomość mail-em otrzymałeś, czy tradycyjną pocztą? Bo jeżeli usłyszałeś ją w swojej głowie to, nie dobrze z Tobą…
„Kryteria jakościowe diagnozowania schizofrenii dotyczą objawów: halucynacji, urojeń, dziwacznych zachowań…

Portret użytkownika Misiu

Widziałeś ten

Widziałeś ten film?
http://www.youtube.com/watch?v=kls9FoLYMHM#t=118
 
On ci wyjaśni co się obecnie dzieje na świecie!
Wiadomość , o którą pytasz znalazłem na stronie: paruzja.info
Tam też znalazłem inną wiadomość -taką:
 
Globalna władza, Antychryst i znamię Bestii
Orędzie nr 10 z serii Ostrzeżenie
Otrzymano poniedziałek, 15 listopad 2010, godz.11.00
Jesteście teraz w trakcie pojmowania prawdy i akceptowania Mojego orędzia. Zapisz to Moja córko. Szybkość z jaką proroctwa się spełniają zaczyna być dla wszystkich dostrzegalna. Obserwujcie zmiany, które staną się widoczne, w tym stan Mojego kościoła jako jeden z pierwszych znaków. Wtedy to zwodziciel sprowadzi na manowce Moich wyznawców.
Drugi znak będzie widzialny, gdy wielu z was nie będzie już prowadzonych przez swój kraj. Dotyczy to materialnej kontroli oraz armii. Moje dzieci, ich przywódcy i wszyscy ci będący odpowiedzialni za troszczenie się o swoich ludzi całkowicie stracą kontrolę. Będą oni jak łódź bez steru. Ta łódź, którą sterują będzie płynąć nie znając celu i będą zagubieni.
Moje dzieci, musicie się teraz usilnie modlić o rozluźnienie ucisku, które te złe grupy będą na was wywierać. Oni nie przynależą do Bożego Królestwa i poprzez podstępne oszustwo nie zdacie sobie sprawy, że stoi za tym potężna siła, która skrzętnie dba o to by się nie ujawnić.
Wy Moje dzieci, nie będziecie mądrzejsze. Będziecie uważać, że żyjecie w ciężkich czasach, ale ta fasada jest skonstruowana w taki sposób byście tak myśleli. Powstańcie teraz Moje dzieci.
Znamię Bestii
Nie przyjmujcie znamienia. Im więcej z was go nie przyjmie, tym będziecie silniejsi liczebnie. Ten znak – znamię bestii, będzie waszym upadkiem. Nie jest on tym na co wygląda. Zgadzając się na przyjęcie go, będziecie się coraz bardziej oddalać.
Strzeżcie się Planu napędzanego przez zwodziciela, który dąży do usunięcia wszystkich znaków obecności Mojego Przedwiecznego Ojca i nauk Pisma Świętego z waszego życia. Będziecie świadkami jak będzie to wprowadzane w szkołach, uniwersytetach, szpitalach i konstytucjach waszych krajów. Największą obrzydliwością, która sprawia Mi ogromny ból jest zniesienie nauk Pisma Świętego dla tych, którzy praktykują adorowanie Mnie, ich Boskiego Zbawiciela. Niebawem ujrzycie, że Moje słowo oraz nauczanie prawdy będzie zniesione i karalne.
Wy, moje umiłowane dzieci będziecie wiele cierpieć w Moim imieniu. Odpowiedzialne za to są siły zła, które prowadzi Szatan. Znaleźć je można wszędzie, szczególnie w tych przywódcach, na których polegacie aby przetrwać. Dzieci nie obawiajcie się o siebie. Martwcie się raczej o te biedne dusze wprowadzone w błąd, które są tak bardzo dotknięte przez zwodziciela, że trudno jest je od niego odciągnąć. Ci ludzie nie są godni zaufania. Uważajcie na to jak się z nimi porozumiewacie. Będą trzymać was w ucisku, ponieważ będą wszystko kontrolować. Będzie wam trudno z nimi walczyć, ponieważ będą oni mieć kontrolę nawet nad waszymi bankami, własnościami, waszymi podatkami i pożywieniem, którego potrzebujecie do przeżycia.
Jednakże nie będzie to trwało długo, gdyż ich dni są policzone. Jeśli będą nadal trwali w niewoli zła, pogrążą się w końcu w otchłań takiego terroru, że opisanie tego losu byłoby zbyt przerażające i człowiek opadłby martwy jak kamień, jeśli ujrzałby choćby minutę z tych udręk, które będą musieli oni znosić.
Bitwa niebawem się zacznie, wtedy gdy ręka mojego Przedwiecznego Ojca szybko opadnie jako kara za ich grzechy, której świadkami niedługo będziemy na tej ziemi. Grzechy za które Ja umarłem. Kto poświadcza i zmawia się z tą złowrogą, acz zdyscyplinowaną armią zniszczenia nie jest dzieckiem Bożym. Ta zła armia, wypełniona demonami z czeluści piekielnych, dopuszcza się złych czynów na taką skalę, że niewinni ludzie nie są w stanie tego pojąć.
Nie mam w zamiarze straszenia Moich dzieci, ale prawda zostanie ujawniona w swoim czasie. Powstańcie teraz Moje dzieci. Walczcie z siłami zła zanim one zniszczą was. Wystrzegajcie się Globalnej władzy w każdym kształcie, wielkości, formie czy kodzie. Przypatrujcie się uważnie waszym przywódcom oraz tym którzy kontrolują dostęp do pieniędzy, które zapewniają wam środki do przetrwania. Musicie teraz robić zapasy żywności.
Nie otrzymaliście tej wiadomości w sposób jaki odzwierciedla moje nauczanie, ale wysłuchajcie Mnie teraz. Te proroctwa zostały przepowiedziane. Moje dzieci muszą słuchać uważnie. Duch ciemności rośnie w siłę, a wy Moi wyznawcy, musicie pozostać silni. Utrzymujcie waszą wiarę we Mnie żywą poprzez modlitwę. Wszyscy Moi wyznawcy, powinni modlić się codziennie koronką do Bożego Miłosierdzia. Umocni to ich dusze i pomoże im znaleźć łaskę w momencie śmierci.
Moje dzieci, nie pozwólcie by Moje orędzie wystraszyło was. Moi wyznawcy, miejcie dla Mnie teraz powinność. Pozwólcie Mi to powiedzieć. Pamiętajcie, że zostaniecie wypełnieni Duchem Świętym, jak tylko zaakceptujecie Moje słowo. Nie obawiajcie się, ponieważ zostaliście wybrani. Wy, Moja armio wyznawców, doprowadzicie do porażki złego. Aby to osiągnąć, musicie się modlić.
Przychodzę z orędziem czystej miłości. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że doświadczycie Raju gdy Niebo i Ziemia połączą się? Nie macie czego się obawiać Moi wyznawcy, będziecie podniesieni z ciałem, duszą i umysłem do królestw Niebiańskiej Hierarchii. Zobaczycie swoich bliskich. Tych waszych bliskich, którzy znaleźli łaskę u Mojego Przedwiecznego Ojca.
Czyńcie tak jak wam polecam. Módlcie się, rozmawiajcie ze Mną, kochajcie Mnie,  miejcie ufność we Mnie. W zamian dam wam siłę. Módlcie się o ochronę na Najświętszym Różańcu, danym wam z błogosławieństwem przez Moją umiłowaną Matkę. Ta modlitwa musi być odmawiana by z jednej strony pomóc ochronić was przed wpływem złego. Z drugiej strony musicie prosić o ochronę dla ludzi z którymi macie kontakt, by nie mogli was zanieczyścić bądź rozproszyć waszej wiary we Mnie, którą nosicie w sercu.
Módlcie się za moich wizjonerów i proroków, aby byli chronieni. Módlcie się za Moje umiłowane sługi, tych świętych pobożnych pracowników posłanych przeze Mnie by was prowadzić. Oni, podobnie jak Moi wyznawcy, cierpią udręki od złego. On nigdy nie przestanie próbować zamknąć wam oczu na prawdę i użyje każdej przebiegłej taktyki by przekonać was, że wiara jest fałszywa. Usłyszcie Mnie. On, zwodziciel, będzie używał logiki i rozumowania, wyrażonych w delikatny i łagodny sposób, by przekonać was, że wnosi nadzieję w wasze życia. Będzie próbował poprzez antychrysta uczynić żebyście uwierzyli, że to on jest wybrańcem.
Antychryst
Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Czuwajcie. Będzie on widziany jako wysłannik miłości, pokoju i harmonii na świecie. Ludzie padną na kolana i będą go adorować. Okaże on wam swoją moc i wielu pomyśli, że pochodzi ona z Boskiego źródła. Jednak tak nie jest. Będzie was prowadził w sposób, który będzie się niekiedy wydawał dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie pochodzi on ze światła. Jego dumna i pompatyczna postawa będzie skrywana za czystym złem. Będzie kroczył dumnie i okazywał to co będzie się wydawać prawdziwym współczuciem i miłością dla wszystkich. Pod tą fasadą jednak, jest on pełen nienawiści do was, Moje dzieci. Śmieje się on za zamkniętymi drzwiami.
Moje dzieci, oszuka was on straszliwie. Będzie wyglądał na potężnego, pewnego siebie, dowcipnego, opiekuńczego, kochającego i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego przystojna twarz spodoba się wszystkim, jednak wkrótce się on zmieni.
Będzie siał spustoszenie na świecie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą widoczne dla wszystkich. Zniszczy on waszą niepodległość i będzie pomocny we wprowadzeniu Znaku – Znaku Bestii. Wy, Moje dzieci, będziecie musiały być silne. Nie przyjmujcie Znaku, ponieważ jeśli go przyjmiecie, znajdziecie się pod jego złym, hipnotycznym oddziaływaniem.
Wielu odda życie za wiarę we Mnie. Nie bójcie się, ponieważ jeśli cierpicie dla Mnie, we Mnie i ze Mną, jesteście wybrani. Módlcie się, módlcie się by nie poddać się jego rządom terroru. Powstańcie i walczcie dla Mnie.
Nie pozwólcie Antychrystowi, aby poprzez swój przekonujący i zwodzicielski urok pozyskał wasze dusze. Pozwólcie abym trzymał was w Moich rękach, tulił was Moją Łaską teraz by dać wam siłę do walki o prawdę. Moja miłość do was nigdy nie umrze. Nigdy nie powinniście wybierać tej drogi, gdyż bylibyście wtedy także straceni dla Mnie. Będzie trudno, jednak pomoc będzie dana Moim dzieciom na wiele, wiele sposobów, aby ulżyć waszym cierpieniom. Idźcie teraz i módlcie się o Moje Miłosierdzie Boże i przygotujcie się na finalną bitwę.
Jezus Chrystus Król Ludzkości
Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy

Portret użytkownika jj

  wielki bialy brat objawil

 
wielki bialy brat objawil sie pastuchowi jak ten obcowal z owcami pod niebem pelnym piorunow: " idz moj chlopcze I glos slowo moje, ci z pejsami beda nienawidzic tych bez bakow, ci z brodami jak mikolaj, co nie jedza swinki beda glowy zbierac jako suwenir od wszystkich ktorzy mahometa obraza, ci sie kiwaja, tamci na glowie stawac beda, miedzy nimi wielki kosciol losy wazyc bedzie, gdzie kaplani w czarnych kieckach dziecmi otaczac sie beda...z roznych powodow. I wtedy nastapi 3 albo 7 antychryst I wszystko sie w proch obroci...albo cos tam.
religia to zaraza rodzaju ludzkiego ktora pochlania miliony istnien ludzkich. niestety ten gatunek sie od tego nie uwolni, bo jest zaprogramowany zeby dzialac w swiadomosci ofiary, czekajacego wciaz na zbawce, podczas gdy zycie ucieka z dnia na dzien....jutro, kiedys, gdzies tam bedzie dobrze, a tu I teraz sie nie liczy.szukasz winnego- idz do lustra, szukasz zbawcy- w to samo lustro zajrzyj, nikt nas nie uratuje, jezeli tego sami nie zrobimy. jak wygladalby swiat gdyby na jeden miesiac, wszyscy odrzuciliby wszystkie religijnego bzdury I jedynym prawem byloby" traktuj drugiego jak sam chcialbys byc traktowany" ? czy trzeba wielkich ksiag, kosciolow, meczetow scian, pejsow, sukienek I innego badziewia zeby tak prosto zyc? nie wydaje mi sie.out
 
 
 
 

Portret użytkownika Freeco

Tyle się naplułeś na religie

Tyle się naplułeś na religie i wiarę, nawymądrzałeś na maksa aby na koniec  strawestować Chrystusa pisząc " traktuj drugiego jak sam chcialbys byc traktowany". Przecież to On przykazał "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Żaden ateista, agnostyk czy inny filozof nie wymyślił/zalecił takiej postawy wobec innych ludzi. Poza tym właśnie taka postawa jest fundamentem człowieczeństwa, a nie "zabierz innym jedzenie bo jesteś silniejszy" albo "zabij innych bo odbierają ci miejsce do życia".
Cyt.: [...]   czy trzeba wielkich ksiag, kosciolow, meczetow scian, pejsow, sukienek I innego badziewia zeby tak prosto zyc?[...]
Cóż, najpier trzeba przeczytać te "wielkie księgi" a szczególnie Biblię, aby móc ją rzetelnie krytykować nie narażając sie na śmieszność. A co do pozostałego, jak to "grzecznie" nazwałeś "badziewia", to po przeczytaniu Pisma będziesz wiedział przynajmniej dlaczego to "badziewie" nie jest rzeczywiscie do niczego potrzebne...

Portret użytkownika jj

  widzisz w przeciwienstwie

 
widzisz w przeciwienstwie do ciebie nie potrzebuje swietych ksiazek zeby zrozumiec ze jak komus zrobie krzywde, to bedzie cierpial I moze kiedys zrobi mi tez pod gorke. nie chce mi sie debatowac z kims kto wszystkie swoje mysli czerpie z ksiazki napisanej I przerobionej setki razy przez takich samych zjadaczy chleba jak ja, tyle tylko ze cwanszych po krocie...pozdrawiam, czytaj sobie dalej, nie wysilaj umyslu zeby cokolwiek zrozumiec, badz stworzyc, tacy jak ty maja gotowa recepte na zycie. tylko kiedys moze byc ze nie znajdziesz odpowiedzi w zadnej ksiazce, I wtedy dopiero bedziesz sie czul zrobiony w balona.out

Portret użytkownika Misiu

  (na podstawie:

 
(na podstawie: paruzja.info)
 
Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta
 
wtorek, 29 października 2013, godz. 19.30
Moja słodka dziecino, całe Niebiosa jednoczą się z Moim Synem, aby przybyć na ratunek tym świętym kapłanom, którzy znajdą się w centrum wielkiej bitwy. Tak wiele z tych drogocennych dusz będzie musiało znieść straszliwy ból i cierpienie, kiedy będą musieli stać się świadkami herezji, które wytrysną z wnętrza Kościoła. Będą oni zdezorientowani i przestraszeni, a wielu będzie miało wrażenie, że nie ma dokąd się zwrócić.Właśnie wtedy muszą zwrócić się do Mnie i Mnie poprosić, abym dokonała aktu poświęcenia ich Mojemu Synowi, tak aby mógł On wylać na nich każdą kroplę Swojej Drogocennej Krwi. Wtedy, osłonięci tym Darem, będą oni wiedzieć, co czynić. Musi też być im wiadome, że na przestrzeni wszystkich wieków ostrzegałam Moje dzieci o tym nikczemnym odstępstwie, które jest planowane przez diabła.
Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta, a teraz, kiedy Prawda jest objawiana, wielu będzie odczuwać przerażenie i cierpieć będzie ból Biczowania Mojego Syna. Kościół Mojego Syna będzie prześladowany, niszczony, hańbiony – aż w końcu zostanie umiejscowiony tam tron, na którym zasiądzie antychryst. I wtedy antychryst ogłosi, że to on jest Chrystusem i że świat zostanie przez niego zbawiony.
Jeżeli akceptujecie kłamstwa, odrzucacie Prawdę. Jeżeli zignorujecie Prawdę, uwierzycie w sfabrykowaną przez diabła pajęczynę oszustw – i to was usidli. Tak omotani, ulegniecie pokusie, aby pójść za tłumami każdego z narodów, które będą antychrystowi okazywały wielki szacunek. Proszę was, dzieci, odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy, aby zwalczać herezję, która spowije Kościół Mojego Syna na Ziemi.
Krucjata Modlitwy (125) O obronę Najświętszego Słowa Bożego
O Matko Zbawienia, dopomóż mi, pokornemu słudze Boga, bym bronił Jego Najświętszego Słowa w czasach udręki. Poświęć mnie, o droga Matko, Twojemu Synowi, tak aby mógł  On  mnie osłonić Swoją Najdroższą Krwią. Obdarz mnie, poprzez Wstawiennictwo u Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, łaską mocy i woli, abym pozostał prawdziwie wierny Naukom Chrystusa w tych czasach Ucisku, który pochłonie większość Jego Najświętszego Kościoła na Ziemi. Amen.
Pójdźcie do Mojego Syna, drodzy słudzy Chrystusa. Należycie do Niego. On was wesprze w okresie prześladowań. I w potrzebie nigdy was nie opuści.
Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem