Ortodoksyjni Żydzi urządzili w Nowym Jorku wesele na 7 tysięcy osób - bez dystansu ani maseczek!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas gdy ogromna większość ludzi jest zmuszana do coraz bardziej kuriozalnych ograniczeń, ortodoksyjni Żydzi nowojorscy urządzili sobie jak gdyby nigdy nic wesele na kilka tysięcy osób bez zachowania jakiegokolwiek reżimu sanitarnego.

Do hucznej uroczystości w środku „pandemii koronawirusa” doszło w synagodze Yetev Lev D’Satmar 8 listopada.

Wbrew wszelkim obostrzeniom sala mogąca pomieścić nawet 7 tysięcy osób, była wypełniona po brzegi przez tłum skaczących, tańczących, śpiewających i świetnie się bawiących gości. Nikt nie miał maseczek, nie przestrzegano też zasady „dystansu społecznego”.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział: „wyglądało na to, że naprawdę starano się to ukryć. Co jest absolutnie nie do przyjęcia.”

Co nam to mówi?

To nie są zwyczajni ludzie, tylko bardzo wpływowi. Wielu z nich ma wiedzę na temat realnych celów obecnej pandemii. Szykują się do powitania „mesjasza” i generalnie mają w głębokim poważaniu wszelkie ustalenia WHO, bo to z dużą dozą pewności oni pociągają za sznurki światowej geopolityki.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To pokazuje że albo Żydzi

To pokazuje że albo Żydzi wiedzą co się dzieje i kontrolują systuację albo wiedzą że covid to wielka fałszywa flaga i mają to w 4 literach !!! akurat pasuje do tego ten mem !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Skoro poliniaki i reszta

Skoro poliniaki i reszta degeneratów z byłych narodów europejskich tego nie potrafi i nie ma jaj by choćby wyjść na zewnątrz bez namordnika, pokornie wykonując polecenia płynące z telewizora to nie ma się o co oburzać...

Portret użytkownika tubylec

I takie właśnie incydenty są

I takie właśnie incydenty są dowodem na to że żadnego covida nie ma .. co powtarzam od samego prawie początku tej urojonej pandemii.

Portret użytkownika Adam.

Jest tylko jeden kraj na

Jest tylko jeden kraj na świecie, z ludnością, którą chciałbym unikać.
Pracowali na to wyjątkowo długo. Świat byłby bez nich lepszy.
 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Świętują bo mają co świętować

Świętują bo mają co świętować, wydymali cały świat, poświęcając trochę swojej hołoty podczas drugiej światowej, kupili sobie nietykalność. Niech ktoś jeszcze powie że Protokoły m. s.  to fałszywka. Teraz przez swoją beszczelność i arognację demonstrują  na każdym kroku, prawdopodobnie próbując ugrać coś jeszcze na amerykańskim antysemityzmie

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani" M.Twain

https://youtu.be/J9wlMWYTpqg

 

Portret użytkownika christian burgert

Może covid ich położy pokotem

Może covid ich położy pokotem / pokosem jak tam zwał ...  i komu będą mieli za złe iż Covid dokonał Holokaustu ??

Strony

Skomentuj