Bill Gates powiedział, że prawie wszystkie szczepionki COVID-19 zadziałają w lutym, ale zimą będzie ciężko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Gates ostrzega, że czeka nas ciężka zima, chociaż prognozy założyciela Microsoftu są optymistyczne.

 

„Upewnij się, że Twoja rodzina nie umrze jako ostatnia w tej pandemii” – straszy biznesmen -filantrop.

 

Optymizm Gatesa podsycają nie więcej niż dwie amerykańskie szczepionki, które mają zostać zatwierdzone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków w najbliższej przyszłości.

 

Założyciel Fundacji Billa i Melindy Gatesów, która zapewnia szerokie fundusze na rozwój szczepionek przeciwko COVID-19, wiąże również duże nadzieje ze szczepionkami, które ostatnio stały się mniej popularne w mediach, takich jak te produkowane przez AstraZeneca (których wstępne wyniki również zostały rozpowszechnione), Johnson & Johnson lub Novawax.

„Prawie wszystkie szczepionki będą działać, a ich skuteczność będzie bardzo wysoka. Jestem optymistą, że jest bardzo prawdopodobne, że do lutego wszystkie szczepionki okażą się być skuteczne i bezpieczne”- powiedział Gates CNN. Ostrzega jednak, że niebezpieczeństwo jest wciąż ogromne.

 

„Powinniśmy być bardzo zaniepokojeni kolejnymi sześcioma miesiącami” - powiedział Gates, dodając, że jego zdaniem dzienna liczba zgonów spowodowanych COVID-19 w Stanach Zjednoczonych przekroczy 2 tys. przez większą część zimy.

 

Gates omówił również testy na ludziach i dystrybucję szczepionek, ale ma nadzieję, że te wyzwania zostaną przezwyciężone.

 

„Myślę, że problemy logistyczne zostaną rozwiązane, choć może nie są to idealne rozwiązanie. Z biegiem czasu osiągniemy ten cel w ponad 70 proc. Potrzebne są pewne poziomy szczepień, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby” -  powiedział filantrop.

 

I chociaż Amerykanie biją nowe rekordy podróży lotniczych przed jednymi z największych rodzinnych wakacji, czyli Świętem Dziękczynienia, sam Gates powiedział, że jego obiad z okazji Święta Dziękczynienia będzie skromny i ze wszystkimi członkami rodziny, którzy nie siądą fizycznie przy stole. Wszyscy spotkają się online. Gates zachęca do noszenia masek i zachowywania dystansu między ludźmi.

 

„Wiesz, upewnij się, że twoja rodzina nie umrze jako ostatnia w tej pandemii, wytrzymaj do wiosny, kiedy szczepionki naprawdę zaczną radykalnie zmniejszyć liczbę pacjentów” – powiedział Gates.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Odnośnie tematu. Ciężko to

Odnośnie tematu. Ciężko to temu idiocie elektorny wędrują między zwojami mózgowymi. Martwi się skur...el o swoje szczepionki by czasami kogoś nie pominąć. Wiadomo, że $$ dla niego to temat przewodni a nie dobro społeczne. W każdej korporacji szukającej szczepionki umoczył grube miliony więc musi mu się zwrócić z silnym procentem. Zapewne też kupił akcje spółek pracujących nad szczepionką jak były one na dołku gdyż taka kur...a z takim potencjałem może dyktować warunki gry światowej ekonomii. Błazen i cyniczny oszust przez którego wszyscy siedzimy w domach. Łajza i szmaciaż. Kiedyś takich się łapało oblewało smołą z kaczymi piórami i podpalało. Nie było litości dla hochsztaplerów. Dziś świat globalny to i oszuści globalni zarabiający miliardy. Jest takie przysłowie cyt.  Spalić bestię światu ulży!

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika keri

wytrzymaj do wiosny, kiedy

wytrzymaj do wiosny, kiedy szczepionki naprawdę zaczną radykalnie zmniejszyć liczbę pacjentów

Bez szczepionek na wiosnę też zmniejszy się radykalnie liczba przeziębionych i zagrypionych Biggrin

Kowidem została nazwana grypa, przeziębienia i powikłania pogrypowe.

Testy PCR niczego nie diagnozują, gdyż nie nadają się do diagnozowania wirusów, o czym informują na ulotkach do testów ich producenci. Szkoda, że mengelowcy nie czytają ulotek informacyjnych, powinni być za to karani, bowiem szkodzą pancjentom swoją ingnorancją.

Szczepionki kowidowe będą mieć skuteczność wyłącznie bazującą na sezonowości okresów przeziębieniowo-grypowych. Natomiast skutki uboczne będą katastrofalne i oczywiście nie będą uznawane przez mengelowców jako odczyny poszczepienne.

Portret użytkownika mariusx78

Ten CH..J tak beszczelnie

Ten CH..J tak beszczelnie kłamie, że zastanawiam się czy on jest zdrowy psychicznie.

„Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika malina

 

 

 

Ja natomiast zaczynam mieć wątpliwości, nie sądzę żeby jedna nawet bardzo wpływowa osoba mogła rozpętać światową epidemię a potem produkować szczepionki, zresztą Bill ma taki majątek że nie musi być zianteresowany dochodami ze szczepionek. Rządy i wywiady państw też wiedzą swoje  i wątpię żeby pozwolły na prywatny  światowy  ekspreryment Billa, a przy okazji destabilizację gospodarek i straty na ogromną skalę.

Za tym stoi ktos inny, ktoś kto ma rządy światowe w garści i może postawić ich pod ścianą albo ktoś kto jest poza zasięgiem ludzkich sposobów odziaływaniia i nic mu nie można zrobić.  Co do Kill Billa to proponuje jednak przypomnieć sobie jego zasługi; jest autorem i producentem światowego systemu na komputery który jest stosowany wszędzie wliczając Rosję Amazonię i Birmę i który nie ma konkurencji na świecie.  Ma też serwery Microsoftu z którymi kontaktuje się każdy użytkownik komputera, nawet mój w momencie pisania tego tesktu, więc ma bazę danych użytkowników z całego śiwata.  Taka osoba jest  a właściwie system który stworzyła (nie wiadomo kto aktualnie jest jego właścielem)  ma realną władzę nad światem i może dotrzeć do każdego jego mieszkańca. Nie wiem czy Kill Bill był na tyle genialny że sam wpadł na taki pomysł czy mu ktoś w tym pomógł, niewątpliwie jest osobą która wie bardzo dużo.

PS. Póżniej inni zauważyli siłę oddziaływania elektronicznych i informatycznych syetmów komunikacji (i przy okazji  inwigilacji, wpływu na opinię, zbierania danych) i zaczęli z opóźnieniem raelizować to co już wcześniej osiągnął z sukcesem Bill G. Mam na myśli koroprację Google i chińskich producentów smarfonów.

Portret użytkownika Mirosław Pawłowski

Już upewniłem się. Wszyscy z

Już upewniłem się. Wszyscy z rodziny znają skutki "uboczne" - czytaj podstawowe tych zastrzyków

Strony

Skomentuj