Pandemia COVID-19 przyspieszy wprowadzenie systemów do czytania ludzkich myśli

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Klaus Schwab - szef Forum Ekonomicznego w Davos snuje coraz bardziej niebezpieczne pomysły dotyczące tego, jak ma funkcjonować ludzkość w czasach „post-pandemicznych”.

Schwab uważa, że „trosce” o bezpieczeństwo obywateli organy ścigania oraz sądy, zaczną stosować techniki określania prawdopodobieństwa popełnienia przyszłego przestępstwa, zasądzania winy, a nawet odzyskiwania wspomnień bezpośrednio z mózgów ludzi.

Techniki te znane są chociażby z filmu Stevena Spielberga pt. „Raport mniejszości”.

Schwab sądzi także, iż przekroczenie granicy będzie wymagało dokładnego przeskanowania mózgu danej osoby w celu oceny zagrożenia, które potencjalnie może ona stanowić.

Z jednej strony wpłynie to na zdecydowanie szybsze wykrywanie osób o skłonnościach terrorystycznych, ale z drugiej spowoduje, że nawet uczciwi obywatele będą narażeni na całkowitą utratę suwerenności własnych myśli, uczuć i emocji.

Technologia ta umożliwi jeszcze szybszą eliminację osób niewygodnych dla władz oraz wszelkich grup odpowiedzialnych za wdrażanie coraz mniej mitycznego, a coraz bardziej realnego „Nowego Porządku Świata”.

Idee lansowane przez Klausa Schwaba są tym bardziej niebezpieczne, im mocniej zdajemy sobie sprawę, że już za kilka miesięcy w Davos ma zostać proklamowany program „Wielkiego Resetu” i z pewnością jednym z wiodących narzędzi pomagających w realizacji tegoż resetu będą wyżej wymienione koncepcje.

Wiele wskazuje na to, że będziemy musieli jako społeczeństwo odeprzeć nie tylko przymusowe szczepienia, ale także przymusowe obnażanie ludzkich umysłów.

Swoją drogą bardzo ciekawe co byśmy odkryli, gdyby udało się zyskać wgląd w myśli Schwaba, Gatesa, Sorosa, Bidena, Putina, papieża Franciszka, Xi Jinpinga czy Kaczyńskiego?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Co patrzę na tych prezydentów

Co patrzę na tych prezydentów, sekretarzy, szefów, prezesów, CEO itd. to widzę starych gości z zaawansowaną demencją starczą, co to pewnie nie umieliby smartfona obsłużyć, a co dopiero decydować o postępie technologicznym na globie, przecież to się kurwa kupy nie trzyma. Tak jak u nas na poliniakowym podwórku, banda dewotów, która miała dobrze za PRL, chce teraz młodym to wprowadzić, a nie czekaj... już to mamy Biggrin Zupełnie jakby moja już nieżyjąca babcia, fanatyczka katolicka, została ministrem edukacji... mamy rzeczywistość, którą kreują dewoci z rozkładającym się przez starość mózgiem, dlatego ten system jest totalnie zjebany.

Portret użytkownika inzynier magister

Te istoty które zamieszkały w

Te istoty które zamieszkały w ciałach globalistów to one chcą nas na prawdę wykończyć ! Przecież jeśli obejrzycie kilka filmów o iluminatach to oni spotykają się w ich kościołach które nazywają świątyniami masońskimi i tam wzywają straszliwe duchy oraz inne istoty z innych wymiarów by im pomagały ale by też zamieszkały w ich ciałach ! to jest straszne co te humanoidy globalistów planują z nami zrobić ! tu macie dobry program o tym pana Zagórskiego z ostatnich godzin !

Chiny lokomotywą NWO

https://youtu.be/QF753VoH0lg

kto wie, może faktycznie oni mają przyklejaną skóre bo są po jakichś doświadczeniach medycznych okultystycznych i im się odklejają ich elementy...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj