Szwedzcy Zieloni chcą rozwoju turystyki aborcyjnej z Polski

Kategorie: 

Źródło:

Mätta Ivarsson, działaczka szwedzkiej Partii Zielonych w regionie administracyjnym Skania chce, aby szwedzcy podatnicy fundowali Polkom aborcję na terenie ich kraju.

Ivarsson komentując propozycję swojej partii, w rozmowie ze szwedzką telewizją państwową SVT powiedziała:

Polacy powinni wiedzieć, że nie są sami w tej walce. Polki też powinny mieć prawo do własnego ciała. [...]Po długiej i upartej walce Szwedki mają prawo do swoich ciał, do ochrony przez prawo. Ale nie zawsze tak było. Nie tak dawno sytuacja była odwrotna. W latach 60-tych tysiące Szwedek wyjeżdżało do Polski, gdzie aborcja była wówczas legalna. Teraz nadszedł czas, abyśmy się odwdzięczyli.

Jest to już kolejna oferta procederu aborcyjnego dla Polek ze strony szwedzkiej Green Party. W październiku szwedzka minister ds. równości płci Asa Lindhagen zaczęła w mediach społecznościowych promować aborcyjną turystykę dla Polek, fundowaną z kieszeni szwedzkich podatników.

Przypomnijmy, że proceder mordowania nienarodzonych dzieci, który miał miejsce w Polsce lat 60-tych został zalegalizowany przez stalinowski reżim pod rządami Edwarda Ochaba, agenta sowieckiej tajnej policji NKWD zwiezionego do Polski na czołgach Armii Czerwonej w 1944 roku. Jak widać nie przeszkadza to szwedzkim lewakom do wspominania z sentymentem tamtych czasów, kiedy to jeszcze rządząca Szwecją Partia Socjaldemokratyczna budowała Szwedom ich "raj na ziemi" czy jak oni to nazywali - folkhemmet a nie lewicowo-socjalistyczną zgniliznę, dzięki której szwedzkie miasta zamieniane są w strefy wojen gangów różnych dzikich plemion z Afryki sprowadzanych tam w ramach marksistowskiego eksperymentu społecznego mieszania wszystkich ze wszystkimi.

Z resztą szwedzcy Zieloni są typową globalistyczną partią, forsującą zerowy (albo najlepiej ujemny) wzrost gospodarczy w ramach ratowania świata przed przeludnieniem, globalnym ociepleniem, zanieczyszczeniem planety i innymi lewicowymi dyrdymałami wymyślonymi w latach 60-tych na zlecenie Klubu Rzymskiego albo zarzynać gospodarki uprzemysłowionych krajów socjalistycznych i socjaldemokratycznych i promować w ten sposób interesy wielkiego kapitału, przede wszystkim niemieckiego i amerykańskiego.

Oczywiście jak na globalistów przystało nie może w ich szeregach zabraknąć różnego rodzaju islamistów, którzy np. porównują Izrael do III Rzeszy niemieckiej a Palestyńczyków do Żydów pod niemiecką okupacją (w czym akurat mają sporo racji).

Poza tym ważni członkowie Partii Zielonych m.in. w randze ministra powiązani są z fundamentalistycznym Bractwem Muzułmańskim, kontrolowanym od dziesiątek lat przez CIA (ze swoją europejską bazą wypadową w Monachium) oraz z Szarymi Wilkami, faszystowską organizacją muzułmańską utworzoną jako komórka NATO-wskiej struktury Gladio przez turecką bezpiekę MIT oraz amerykańskie CIA.

Mowa tu o szwedzkim ministrze mieszkalnictwa Mehmecie Kaplanie, który to brał udział w imprezach z czołowymi działaczami Szarych Wilków, organizacji do której przynależał dobrze Polakom znany terrorysta Mehmet Ali Agca. Kaplan ponadto, tak jak już wcześniej wspomniałem, porównywał Izrael do Trzeciej Rzeszy Niemieckiej, za co pod presją opinii publicznej ustąpił ze stanowiska, mimo iż kierownictwo partii broniło go do samego końca jego kariery w randze ministra.

Już po ustąpieniu z funkcji ministra pojawiły się kolejne kompr-zdjęcia Kaplana, na których tym razem, wraz z muzułmańskimi kolegami z Partii Zielonych trzymał podniesione ku górze 4 palce dłoni,  a więc wykonał gest charakterystyczny dla fundamentalistycznego Bractwa Muzułmańskiego.

Lars Nicander, dyrektor szwedzkiego Centrum Badań na Zagrożeniami Asymetrycznymi w szwedzkim Kolegium Obrony Narodowej powiedział szwedzkiej telewizji TV4, że dostrzega podobieństwa między infiltracją Partii Zielonych przez islamskich fundamentalistów a sowiecką penetracją europejskich partii politycznych w okresie Zimnej Wojny. Według Nicandera islamiści uzyskali silną pozycję w Partii Zielonych.

Innym przykładem islamskich wpływów w Partii Zielonych jest Kamal al Raffi, muzułmanin który zaprosił do Szwecji doradcę Osamy bin Ladena, Salmana Al-Oudę, który miał tam wygłosić swój wykład. Problem w tym, że Al-Ouda był znany z tzw. antysemityzmu (czyli mówienia zbyt dużej ilości prawdy o Żydach) i negowania procederu znanego jako Holokaust.

Al Raffi po tych wybrykach został zawieszony w prawach członka partii. Jednak obrazuje to dokładnie kto jest siłą napędową dzisiejszej eurolewicy, która wygłasza dawno skompromitowane w "wolnym świecie" (czyli wszędzie poza Europą) dyrdymały o ochronie planety przed katastrofalnymi skutkami dodatniego rozwoju gospodarczego. Bo przecież idee nie kształtuje motłoch. Motłoch jedynie się im podporządkowuje. Idee nie kreują także nihiliści, dla których istotą życia jest socjalistyczna egzystencja i zrównoważony rozwój. Idee kształtuje mniejszość, kształtują je najsilniejsi, najsprytniejsi, najbardziej zdecydowani, najbardziej bezwzględni, najbardziej agresywni... Tacy są (niestety) właśnie muzułmanie.

A lewacy? No cóż, lewacy chcieliby jedynie powtórki seksrewolucji z lat 60-tych i kontynuacji staczania się na dno w imię globalnego Zielonego Ładu. Tacy hedoniści są dla islamistów jedynie ewentualnym nawozem do użyźnienia europejskiej ziemi pod islamskie osadnictwo. Dlatego też europejska lewica jest już de facto kontrolowana przez islam chociaż jeszcze nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.  Oczywiście lewacy będą do końca bronić swoich racji i walczyć z "islamskim ekstremizmem" kwiatkami i malunkami na asfalcie.

Z tym, że jak pokazuje to poparcie dla szwedzkich partii politycznych, coraz więcej białych Szwedów głosuje na partię o orientacji (przynajmniej teoretycznie) narodowej. Biorąc pod uwagę trend wzrostowy, za kilka-kilkanaście lat muzułmanie będą zdecydowanie przeważać w elektoracie lewicy a ta będzie musiała się podporządkowywać ich woli, rezygnując krok po kroku ze swoich "praw człowieka" na rzecz praw szariatu. Oczywiście spowoduje to także przesunięcie elektoratu lewicowego (białych Szwedów) w prawą stronę i konieczność przejścia prawicy w kierunku centrum, aby utrzymywać przy sobie białych Szwedów forsujących obecną marksistowską utopię, którzy wobec przejęcia kontroli nad lewizną przez islam będą musieli zmienić swoją orientację polityczną. Ale na to jeszcze przyjdzie czas.

W każdym razie szwedzka Partia Zielonych spenetrowana jak się okazuje nie tylko przez skrajnych islamistów ale również przez częstych gości rosyjskiej ambasady w Sztokholmie, o czym informowała rosyjska agencja informacyjna Sputnik (i ubolewała że "ich człowiek" wyleciał z partii) nie ma moralnego prawa do zachęcania obywateli i obywatelek innego kraju do przeprowadzania procederu mordowania nienarodzonych dzieci, w czasie kiedy sama współrządzi w kraju, który jako pierwszy na świecie finansował z budżetu państwa zajmujący się propagowaniem zbrodniczego procederu eugenicznego Instytut Biologii Rasowej, na którym wzorował się sam Heinrich Himmler i jest na dodatek spenetrowana za wiedzą i zgodą kierownictwa partyjnego przez ludzi którzy hołdują skrajnym ideom islamistycznym i którzy sprzyjają procederowi oczyszczania Europy z białych Europejczyków w celu przygotowywania jej pod rządy kalifatu, którego lewacy będą pierwszymi ofiarami jak tylko islam stanie się w Szwecji siłą zdolną przeprowadzić rewolucję i obalić zwyrodniały system polityczno-ideologiczny, który doprowadził np. szwedzkie Malmoe do stania się europejskim centrum zamachów bombowych i strzelanin a Szwecję uczynił światową stolicą gwałtów, gdyż Szwedzi w ramach "postępu" i "praw kobiet" wymyślili sobie, że szwedzkie kobiety będą co rusz chodziły na "skrobankę" a za rodzenie dzieci i utrzymywanie gospodarki będą odpowiadać Somalijczycy, Afgańczycy, Erytrejczycy, Irakijczycy, Syryjczycy... i inni obywatele najbardziej upadłych z upadłych krajów naszego globu.

 

Na podstawie:

https://nczas.com/2020/11/15/szwedzka-minister-chce-refundowac-zabijanie-polskich-dzieci-p...

https://www.breitbart.com/europe/2020/11/15/swedish-green-party-proposes-taxpayers-subsidi...

https://www.aljazeera.com/news/2016/04/27/swedens-green-party-hit-by-religious-row/

https://www.thelocal.se/20160423/green-party-may-have-been-infiltrated-by-islamists-resear...

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=6411611

https://sputniknews.com/europe/201703021051190998-sweden-russia-witch-hunt/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mehmet_Kaplan

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/swedish-housing-minister-resigns-after-com...

https://www.utpjournals.press/doi/pdf/10.3138/cbmh.31.1.41

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja_w_Polsce#Polska_Rzeczpospolita_Ludowa

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika Feliks Koneczny

Zeszyty Oświęcimskie nr 2,

Zeszyty Oświęcimskie nr 2, 1958 r.
(wybrane fragmenty)

Dr E. Wetzel, Berlin 25 listopad 1939

” Wszystkie środki, które służą ograniczeniom rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzenie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia.”

„Poprzez środki propagandowe (…) należy stale wpajać w ludność myśl jak szkodliwą rzeczą jest posiadanie wielu dzieci. Powinno się wskazywać koszty, jakie dzieci powodują, na to co można by zdobyć dla siebie za te wydatki. Można wskazywać na wielkie niebezpieczeństwa dla zdrowia, które mogą grozić kobiecie przy porodzie itp. Obok tej propagandy powinna być prowadzona na wielką skalę propaganda środków zapobiegawczych.”

Należy też w pełni popierać powstawanie zakładów dla spędzania płodu. Można wykształcić np. akuszerki względnie felczerki w robieniu sztucznych poronień, im bardziej fachowo będą przeprowadzane poronienia, tym większego zaufania nabierze do nich ludność. Rozumie się samo przez się, że i lekarz musi być upoważniony do robienia tych zabiegów, przy czym nie może tu wchodzić w rachubę uchybienie zawodowej lekarskiej godności.”

Należy również propagować dobrowolną sterylizację. Nie powinno się zwalczać śmiertelności niemowląt. Nie może mieć miejsca również uświadamianie matek w zakresie pielęgnacji niemowląt i chorób dziecięcych.”

„Generalna Gubernia jest polskim rezerwatem, wielkim polskim obozem pracy. Polacy mają z tego korzyść, ponieważ utrzymujemy ich w zdrowiu, dbamy o to, ażeby nie wyginęli z głodu itd.; nigdy jednak nie wolno nam podnieść ich na wyższy poziom, gdyż wówczas staliby się anarchistami i komunistami.”

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika 678

Do Adolf Rotschild

Do Adolf Rotschild

Szwedzcy Zieloni są prounijni i antyUSA. Popierają ChRL i świat islamu ( Iran, Turcja, Palestyna). Sprzeciwiają się Izraelowi.

Pomyliłeś się z tym, że radykalna frakcja szwedzkich neokomunistów służy USA. Przecież sam Adolfie Rotschildzie wspominałeś, że USA i Izrael oraz ich sojusznicy popierają proizraelskie/ prożydowskie odmiany prawicy, a Chiny oraz ich sojusznicy wspierają lewicę ( nie ma znaczenia, czy to lewica narodowa [ faszyści i naziści] czy międzynarodowa [ komuniści]). Jeszcze jedna taka rada do ciebie:

Staraj się nie zmieniać swojej narracji w artykulach, tylko dlatego, że kilka osób się z tobą w danej kwestii nie zgadza. Chodzi mi o podejście do globalizmu:

W wcześniejszych artykułach mówisz, że ci, co gadają o tajnej władzy światowej czy globalistach albo NWO bądź międzynarodowej finansjerze, światowych elitach lub spiskach zwolenników NWO, to dezinformatorzy albo goście z przeoranymi przez USA mózgami. A potem nagle mówisz, że szwedzcy Zieloni to członkowie ruchu globalistycznego.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Wiesz kto finansował

Wiesz kto finansował Czerwonych Khmerów, największych komunistycznych zwyrodnialców w powojennym świecie? CIA i maoistowskie Chiny. A wiesz kto wyzwalał naród kambodżański spod okupacji Khmerów? Komunistyczny Wietnam i Związek Radziecki

Vaclav Havel był pachołkiem CIA i George'a Sorosa, członkiem Klubu Rzymskiego i zwolennikiem czeskiej Partii Zielonych

 

Portret użytkownika drako_tr

" Polki też powinny mieć

" Polki też powinny mieć prawo do własnego ciała..." haha...nie Polki, tylko lewackie wywłoki to postulują...ale proszę bardzo, niech te lewackie paskudy wyjadą do Szwecji i tam zostaną, przynajmniej będą miały cień nadziei, że jakiś imigrant taką zechce chociaż raz przelecieć...i kto wie, może nawet taka w ciążę zajdzie...i se wyskrobie.

Portret użytkownika inzynier magister

Mätta Ivarsson, działaczka

Mätta Ivarsson, działaczka szwedzkiej Partii Zielonych powinna na wizj w jakiejś telewizji na żywo dostać 5 wstrzyknięć szczepionki koktajlu genetycznego którą pan morawiecki chce wstrzykiwać Polakom i szwedzi powinni obserwować jak ta pani będzie powoli umierała ! bo przecież szczepionki to samo dobro ! ale 5 wstrzyknięć tej prawdziwej szepionki GMO dla ludzi normalnych  a nie jakiejś oszukanej dla gatesów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj