Bezkompromisowy biskup Vigano pisze list do Trumpa: "realizowany jest wielki reset świata”!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Włoski arcybiskup Carlo Maria Vigano napisał list otwarty adresowany do prezydenta USA Donalda Trumpa, w którym ostrzega USA i świat przed wielkim resetem, realizowanym przez tajne siły zła (reżimu covidovego ordo ab chao) ! Według duchownego Vigano celem tego „Wielkiego Resetu” jest „narzucenie dyktatury medycznego zniewolenia, zakładającej wykorzystanie środków przymusu, niszczących wolność, a kryjących się za zwodniczymi (filantopowskimi i banksterskimi) obietnicami powszechnego dobrobytu oraz umorzenia poszczególnych długów”.

Jego przesłanie jest wstrząsające, włoski biskup odważnie nazywa rzeczy po imieniu, oto kilka zdań z tego niezwykłego dokumentu:

„Niech Pan pozwoli, że się do Pana zwrócę w godzinie, w której losom całego świata zagraża globalny spisek wymierzony przeciwko Bogu ludzkości. Piszę do Pana jako arcybiskup, następca Apostołów, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych. Piszę do Pana w czasie, w którym władze świeckie i religijne milczą. Niech przyjmie Pan moje słowa jako głos wołającego na pustyni (J 1, 23). Tak, jak stwierdziłem pisząc do Pana list w czerwcu, w obecnym momencie historycznym siły Zła jednoczą się w pozbawionej litości walce przeciwko siłom Dobra.

Siły zła przeciwstawiające się dzieciom Światłości wydają się potężne i zorganizowane; dzieci Światłości są zdezorientowane i niezorganizowane, zostały porzucone przez swych doczesnych i duchowych przywódców. „Na co dzień czujemy, że mnożą się ataki tych, którzy pragną zniszczyć same podstawy społeczeństwa: naturalną rodzinę, szacunek względem ludzkiego życia, miłość wobec ojczyzny, swobodę edukacji i działalności gospodarczej. Dostrzegamy przywódców narodowych i religijnych wspierających samobójstwo zachodniej kultury i jej chrześcijańskiej duszy, podczas gdy obywatelom i wierzącym odmawia się poszanowania ich podstawowych praw w imię stanu zagrożenia zdrowotnego, który coraz bardziej ukazuje się jako środek do ustanowienia nieludzkiej, anonimowej tyranii.

Globalny plan nazywany Wielkim Resetem jest już realizowany. Jego architektem jest globalna elita chcąca podporządkować sobie całą ludzkość, narzucająca środki przymusu wskutek których dochodzi do drastycznego ograniczenia wolności indywidualnych, jak i całych populacji. W przypadku kilku narodów plan ten został już zatwierdzony i sfinansowany, w przypadku innych znajduje się jeszcze na wczesnym etapie. Za światowymi przywódcami, będącymi wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją postaci pozbawione skrupułów, które promując swój program finansują Światowe Forum Ekonomiczne oraz Event 201. Panie Prezydencie, świat ten obejmuje ludzi, uczucia, instytucje, wiarę, tradycję i ideały: ludzi i wartości, które nie są automatami, nie wykazują się posłuszeństwem maszyn, posiadają oni bowiem duszę i serce, łączy ich duchowa więź czerpiąca swą siłę z Nieba, od Boga, któremu nasi przeciwnicy chcą rzucić wyzwanie, tak jak to na początku czasu zrobił Lucyfer poprzez swoje non serviam.

To Pan jest, Drogi Panie Prezydencie, tym który „powstrzymuje” „deep state”, ostateczny atak przeprowadzany przez dzieci ciemności. Z tego też powodu rzeczą konieczną jest to, by wszyscy ludzie dobrej woli zostali przekonani o epokowym znaczeniu nadchodzących wyborów. Nie przez wzgląd na ten czy inny program polityczny, ale ze względu na ogólną inspirację Pana działań, które najlepiej uosabiają – w tym konkretnym kontekście historycznym – ten świat, nasz świat, który chcą zlikwidować za pomocą lockdownu. Pana wróg jest także naszym wrogiem: to wróg rodzaju ludzkiego, który to „od początku był (…) zabójcą (zob. J 8, 44) .

Panie Prezydencie, jak doskonale zdaje sobie Pan sprawę, w tej decydującej godzinie Stany Zjednoczone uważane są za mur broniący wojną wypowiedzianą przez zwolenników globalizmu. Niech złoży Pan swą ufność w Bogu, czerpiąc siłę ze słów Pawła Apostoła: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia (Flp 4, 13). Bycie narzędziem Bożej Opatrzności to wielka odpowiedzialność, do jej poniesienia otrzyma Pan wszelkie potrzebne łaski, gorąco dla Pana wypraszane przez wiele osób wspierających Pana swą modlitwą”

Warto jeszcze zastanowić się, czy list, który tu po części przestawiliśmy, zostanie odczytany w mediach głównego nurtu dezinformacyjnego ? To retoryczne pytanie, pozostawiamy bez odpowiedzi...

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ARTUR

Ten Abp. jest chyba małej

Ten Abp. jest chyba małej wiary jeśli w tak ważnych sprawach dotyczących niematerialnych rzeczy odwołuje się do mocy małego człowieka .To tak jak spotkać księdza który boi się błogosławić i namaścić chorego na chorobę zakażną , jak trzeba mieć małą wiarę aby odmówić z obawy o swoje bezpieczeństwo .

Portret użytkownika euklides

Dzieci ciemności to wyborcy

Dzieci ciemności to wyborcy PiS, PO, SLD, PSL i przybudówek. Ciemności dlatege, że są ciemne jak tabaka w rogu i zawsze będą popierać swoich oprawców.

Głosuj za
55
Portret użytkownika FI

Nigdy ani razu w życiu nie

Nigdy ani razu w życiu nie zagłosowałeś? Wiadomo, że te wszystkie partie są do dupy. Jeszcze chciałem na coś innego zagłosować, ale tłuszcza głosuje tylko na te dwie i jej klony, i już nie było większego wyboru. Ogólnie to tylko raz w życiu zagłosowałem bo jakoś nie lubię.

Portret użytkownika euklides

Jeszcze chciałem na coś

Jeszcze chciałem na coś innego zagłosować, ale tłuszcza głosuje tylko na te dwie

Klasyka... Jakby dać wam do wyboru gilotynę i krzesło elektryczne to zagłosowalibyście na jedno albo drugie, bo pozostałe opcje są bez szans.

Strony

Skomentuj