Potężne tornado uderzyło w zdewastowany eksplozją port w Bejrucie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Potężne tornado uderzyło w samo miejsce, w którym wcześniej miała miejsce potężna eksplozja w porcie w Bejrucie.

Bejrut jest stale doświadczany kataklizmami. Największy z nich miał miejsce 4 sierpnia 2020 roku gdy eksplodowała ogromna ilość saletry amonowej przechowywanej w stolicy Libanu. Zdewastowała ona część miasta, szczególnie uszkadzając port. W wyniku wybuchu zginęły co najmniej 203 osoby a rannych zostało około 6500 mieszkańców.

 

Teraz ten sam port doświadczył kolejnego kataklizmu, wodnego tornada, które znowu spowodowało zniszczenia w i tak zdewasdtowanym porcie.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Myślicie, że to przypadek? To

Myślicie, że to przypadek? To ja wam piszę, że nie. Wy możecie sobie to odbierać jak chcecie ale ja wiem swoje.  Niebo zaczyna być wzruszone a ziemia złem przesiąknięta. 

Apokaliptyczny ucisk i antychryst zajął miejsce prawdziwego mesjasza- wlazł na drzewo życia- święte miejsce Boga i Jezusa. To wszystko są znaki. Gwiazdy zaczynają upadać a nowe wchodzą na nieboskłon. Tylko ślepcy nie dostrzegają jeszcze nowych jasnych gwiazd na niebie.  

oby tylko prawdziwy mesjasz obalił tego fałszywego szybciej niż podaje apokalipsa. Oby nam ukrucił cierpienia i obdarował nas prawdziwym zrozumieniem i miłością. Wiem, że nie każdy się z tym zgodzi i mój światopogląd jest dla wielu oderwany od rzeczywistości jednak moim zdaniem mimo wszystko jest prawdziwszy niż ta wmawiana nam szatanistyczna rzeczywistość w której obecnie żyjemy. 

Portret użytkownika jan nowak

A co tutaj pisać? Gwiazdy

A co tutaj pisać? Gwiazdy jakie są, takie są. A raczej były zawsze takie same, teraz takie nie są. Ktoś kto widzi, to widzi, a kto nie widzi, lub też nie chce widzieć, to nie zobaczy.

Co będzie, to będzie,- lecz jak się nie przygotujemy, klawo nie będzie.

Skomentuj