Malta zamierza sprzedawać swoje paszporty

Kategorie: 

W niedalekiej przyszłości  każdy cudzoziemiec będzie mógł legalnie nabyć maltański paszport. Odpowiedni projekt ustawy zatwierdził już parlament tego kraju.

 

Oficjalnie obywatelstwo zostanie przyznane za inwestycje w lokalną gospodarkę, choć oczywiste jest, że mówi sie o bardzo zwykłej, bezinteresownej transzy na rzecz skarbu państwa w wysokości 650 tys. euro. Dodatkowo nabywca otrzyma zniżką i możliwość nabycia obywatelstwa dla siebie i dla swoich najbliższych krewnych – tylko 25 tys. euro od osoby.


Oczywiście, kandydaci będą przechodzić rygorystyczne testy na obecność wcześniejszych wyroków i nieuczestniczenia w różnych wątpliwych spraw. Według wstępnych obliczeń rząd Malty chce uzyskać w ten sposób 30 milionów euro w pierwszy roku obowiązywania nowego prawa.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Powiem tak, żaden lekarz tego

Powiem tak, żaden lekarz tego papierka nie podpisze, bo dokładnie, powtarzam DOKŁADNIE wiedzą co zawierają szczepionki…jak są toksyczne i szkodliwe…mało tego, nie mam (jeszcze) dowodów, ale podejrzewam, że za wstrzykiwanie tego świństwa, otrzymują dodatkowe wynagrodzenie.
Papierek ten jest gwarancją wygranej w sądzie, gdyż w razie odmowy szczepienia naszej pociechy, wniosek przeciwko nam, zostanie na pewno skierowany przez sanepid. Lecz proszę się nie obawiać, jeszcze żaden rodzic nie przegrał w/w sprawy. Jest też sporo grup wsparcia, gdzie można się dużo dowiedzieć i liczyć na pomoc.
Wszystko zależy od nas, albo zdrowe dziecko i sprawa w sądzie, albo np. autyzm lub w najgorszym przypadku powikłania i śmierć naszej pociechy.
O tym Państwo nie dowiecie się w TV, ale wystarczy trochę pogrzebać w internecie, poczytać, a znajdziecie ludzi, którzy zaszczepili swoje dzieci i co z tego wynikło…
WYBÓR NALEŻY DO NAS

Portret użytkownika izzo

A po co kupować paszport UE

A po co kupować paszport UE za taką kasę? Z Afryki tratwą wystarczy przypłynąć na Maltę lub na Sycylię i już cię wygonić nie mogą. Albo takie Czeczeńce z KSW, wystarczy mieć głupie władze i ich wpuszczają za darmo.
Ale sam pomysł dobry, bo jak wpuszcza się imigrantów za darmo to warto by wprowadzić taki przepis u nas. Przynajmniej można zmniejszyć straty z tego powodu, bo imigranci to tylko straty dla każdego państwa na świecie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem