Polskie władze szykują pełzający drugi lockdown. Czy cała Polska stanie się czerwoną strefą?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Widmo ponownego zamknięcia Polaków w domach znowu stało się realne i to już od najbliższego tygodnia! Media piszą o tym co jest planowane jako o "małym lockdownie", któy będzie dotyczył niemal 6 milionów obywateli naszego kraju. Jednak jeśli zostanie zmieniona metodologia klasyfikowania powiatów jako stref żółtych i czerwonych - co zapowiedziano - może się okazać, że nowy lockdown będzie szybko dotyczył nawet 20 milionów Polaków!

Słowacy i Czesi wprowadzili stan wyjątkowy z powodu wzrostu ilości zdiagnozowanych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, ale wciąż nie ma decyzji o takim samym rozwiązaniu dla Polski. Wszystko wskazuje na to, że nasi rządzący obrali inną strategię. Nie należy się spodziewać ogłoszenia zamknięcia wszystkiego - jak w marcu - zamiast tego rząd wprowadzi nam ponownie obostrzenia znane z wiosny, po prostu rozlewając na całą Polskę tak zwane strefy żółte i czerwone.

 

Dobowa liczba zakażeń sięga już ponad 2 tysiące osób. Wczoraj przedstawiono zmiany w zakresie finansowania obsługi osób, którym testy wykazały zakażenie. Teraz to lekarze pierwszego kontaktu zostają rzuceni na front walki z modnym politycznym wirusem grypopodobnym. Będą oni leczyć osoby przechodzące zakażenie w sposób małoobjawowy. Zapowiedziano, że tacy pacjenci będą się wiązać z lepszymi pieniędzmi za ich obsługę.

Warto zwrócić uwagę, że wczoraj nastąpił wzrost liczby testów RT PCR, mniej więcej o 30 procent w stosunku do poprzednich dni i jednocześnie wzrosła liczba zakażonych do rekordowej ilości niemal 2000 przypadków czyli też o 30 procent. Dzisiaj padł kolejny rekord zakażeń według - 2292 nowe potwierdzone przypadki zakażeń. Widząc te przyrosty można powiedzieć wprost, że po pierwsze władze mają klucz do tego aby wygenerować tyle zakażeń ile potrzebują do realizacji swoich niecnych planów, a po drugie istnieje oczywistej korelacji między ilością testów a ilością rzekomych zakażeń, oznacza, że koronawirus jest powszechnie obecny w populacji. To implikuje oczywistą konkluzję, że śmiertelność na SARS-CoV-2 jest jeszcze mniejsza niż ta ostatnio deklarowana przez CDC, wynosząca od 0,1 do 0,3 procenta zakażonych. 

 

Jednak oficjalnie wszyscy rządzący nadal udają, że koronawirus to wielkie zagrożenie dla nas wszystkich i jak już porządnie ludzi przestraszą przekonując, że coś im grozi, przystępują do tresury społęcznej implementując pełzający lockdown. Przyjęty w Polsce model zakłada podział na trzy strefy - zieloną, teoretycznie wolną od ognisk wirusa, żółtą gdzie notuje się   i czerwoną, które różnią się poziomem zamordyzmu i restrykcji.

 

Już od jutra 51 powiatów znadzie się w strefach: czerwonej 17 i żółtej 34. Dodatkowo dla 18 innych powiatów w tym miasta Warszawa czy Suwałki, znajdują się na tak zwanej liście zagrożonej, czyli może się tam pojawić strefa żółta lub czerwona. Przypomnijmy, że obecnie oznacza to konieczność chodzenia w brudnej szmatce nie tylko w sklepach, ale też w przestrzeni publicznej na świeżym nomen omen powietrzu.

 

Na dodatek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska ogłosił zmianę metodologii w klasyfikowaniu danych powiatów. Będzie to oznaczać o wiele łatwiejsze dostanie się powiatu czy miasta na prawach powiaty, do stref żółtych i czerwonych. Oznacza to, że władze będą mogły z łatwością "rozlewać" strefę żółtą na cała Polskę, robiąc lockdown, który będzie się rozwijał dzień za dniem, stosownie do potrzeb. 

 

Biorąc pod uwagę rozwój wypadków wydaje się oczywiste, że w tym roku o Wszystkich Świętych można zapomnieć. Cmentarze zapewne zostaną wkróce zamknięte, nawet jeśli nie wszędzie to w większości naszego kraju, w tym w dużych miastach. Być może rządzący odwołają też Boże Narodzenie, wszak Wielkanoc odwołali. Niestety ludzie stali się bezkształtną przestraszoną ciemną masą, która cieszy się z jawnego już niewolnictwa i wykazuje agresję w stosunku do wszystkich, którzy myślą inaczej.


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika rtty

Wyborcy pis sprzedali kraj za

Wyborcy pis sprzedali kraj za 500+. Reszta, czyli  "wykształceni, z wielkich miast", panowie doktory, dziennikarze, urzędnicy - właśnie sprzedają kraj za jakieś 800+(plus inne dodatki).
Powstaje pytanie: czy jest jeszcze ktoś kto nie załapał się na ruchanie tego kraju i rodaków?

Portret użytkownika PiotrekNcl

Może trzeba zmienić punkt

Może trzeba zmienić punkt widzenia.
Istnieje też możliwość że dlugonoso-pejsate-czosnkojady chciały żeby cały świat charujac na ich wygody, miał parę miesięcy wakacji/wolnego od pracy,spotkań itd hehe

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Efekt będzie prawdopodobnie

Efekt będzie prawdopodobnie proporcjonalny do ilości silnie wierzących mediom. I siły ich opozycji : Zdrowy Rozsądek.

Przeglądając bardziej wnikliwie sensacyjne doniesienia dotyczące naszej rzeczywistości pokusiłem się o następujący wywód:

Dla realnej kreacji potrzebny jest efekt "setnej małpy". Tzn., im więcej ludzi będzie mieć jedną wizję przyszłości, tym bardziej ona powstanie. Jeżeli jesteśmy potrzebni cwaniakom z rządu do wytwarzania i utrzymywania ich wersji rzeczywistości, to tak się dzieje. My to wytwarzamy naszą wolą kreacji. Po to są wszelkie programowania mediami, cudownymi wróżbami, przepowiedniami itd na masową skalę. Inaczej by to nie powstało.
Dlatego Królestwa były silne, bo wielu "poddanych" woli Króla wytwarzało wspólnie tą rzeczywistość. "Jaki pan, taki kram" ma w tej koncepcji o wiele głębsze znaczenie.
Obecny rozpiździaj medialny ma nas zahamować w dążeniu do osiągnięcia efekty "setnej małpy" i zmianie "ich" wersji rzeczywistości.
Najwyraźniej moc wytwórcza naszej Jaźni jest bardzo duża, skoro niewielu świadomych, zdrowo myślących, może wpłynąć na bieg wydarzeń. Ciekawe jaka jest wystarczająca proporcja. Podobno wartością krytyczną dla zahamowania upadku Ziemi w/g scenariusza "ich" było 144.000 medytujących jednocześnie.
To w/g kalkulatora: 7,5 mld/144 tyś=52 083,3333. Czyli jeden "mocny" medytujący, czy może inaczej nadający, komunikujący, może wpłynąć na prawie 53 000 ludzi w chaosie myślowym, niespójnych.
 " W 1958 r. na Kojimie (japońska wyspa) naukowcy obserwowali małpy karmione słodkimi batatami, których skórka była zapiaszczona- co przysparzało małpom trudności związanych z dostępem do słodkiego miąższu. Pewnego dnia, przez przypadek, jeden z batatów wpadł do morza- małpy odkryły ułatwienie związane z dostępem do środka ziemniaka i nauczyły się dzięki temu myć bataty w morzu. Codziennie przybywało małp bogatszych o nową wiedzę- uczyły się jedna od drugiej- aż do „setnej”. Tego samego wieczora cała reszta hordy małp zaczęła myć swoje bataty w morzu- co więcej- w tym samym czasie zaczęły to robić także małpy NA INNYCH WYSPACH, ORAZ NA KONTYNENCIE- czyli takie, które nie miały do czynienia z pierwotną hordą.

„Kiedy krytyczna liczba przedstawicieli gatunku osiągnie określoną świadomość, nowa świadomość może być komunikowana na każdą odległość.” ~ Ken Keyes

Jesteśmy wszyscy połączeni ze wszystkim. Stworzenie powstaje z otwartych systemów, które wzajemnie oddziałują na siebie."

https://kwanty.pl/tag/efekt-setnej-malpy/

W filmie :
https://www.youtube.com/watch?v=xbH3s52vtjo&feature=emb_logo

" Nieuchwytne pojęcie z nauk Stephena Howkinga i Einsteina, które tworzą wszechświat: energia, materia i przestrzeń. Jak ta nieznana wiedza działa w tym nowym świecie, albo raczej tym ukrytym świecie, ukrytym przed ludźmi.... Jak wszystko jest powodowane przez Temperaturę. I on powiedział, że to temperatura, właśnie temperatura, była większa od masy, energii..."

Czy  "Q-anons" swoją liczbą ludzi dobrej woli przełamali przygotowywaną dla nas rzeczywistość? To w takim razie co jeszcze możemy wykreować dla naszej przyszłości?
Wynika z tego, że możemy tworzyć całe światy w odpowiedniej liczbie jednomyślących. Czy 144.000 ludzi wystarczy do wykreowania nowej rzeczywistości dla np. 7 mld "użytkowników"? Podobno ludzie są bardzo pożądanym "towarem" dla jakichś tam obcych ze względu na właśnie niesamowitą szybkość kreacji. Czy hodowla-eksperyment na "Ziemi", czyli w kraterku z kopułą i paroma gadżetami nadzorców( chyba dobry obraz instalacji widać w filmie "Geostorm" z R. Butlerem), to wylęgarnia "Bogów" służących w nowo powstających światach do kreowania nowych rzeczywistości?

No to pewnie dlatego trzeba nad sobą pracować, bo takim "Bogiem" będziesz, jak masz ukształtowaną osobowość. Moralność. Jak chcemy żyć w moralnym świecie, to bądźmy moralni. I tu można kilka wątków rozszerzyć o szczegóły, ale to po przyswojeniu sobie świadomości własnej "mocy" najlepiej rozpocząć, żeby kichy nie było. Taki wniosek.
Nooo. I dlatego właśnie dobrze by było ponownie pod tym kątem rozważyć przywrócenie Monarchii Konstytucyjnej (moralnej). To dawałoby teoretycznie "Siłę Państwa", czy też Monarchii. Chyba dlatego nasprowadzali "uchodźców", żeby nie dopuścić do konsolidacji narodowych "pod jednym berłem".
I o co tu chodzi na chwilę obecną? Jakieś dynamiczne przemiany zachodzą, rządy w srace, bo nie mają żadnych sensownych planów co tu zrobić, bo Interpol do dupy zagląda coraz poważniej. Zjebane klimaty pedofilskie wyjdą na jaw i przesrane będzie. Innych machloi to też dotyczy.
Ceńmy się. Dbajmy o kondycję serca i umysłu. Powinno pomóc w tym chaosie. A co dalej? Chyba zależy to od przyrostu świadomości i osiągnięcia  efektu "setnej małpy". Im szybciej, tym lepiej.

Dodatek źródłowy, naprowadzający :
https://globalna.info/2020/10/03/byly-pracownik-nasa-twierdzi-ze-obraz-kulistej-ziemi-to-falsz-ktory-sam-stworzyl/

A tu ponownie, klasyk już, dla dobrego startu w rozważaniach osobistych:
https://www.youtube.com/watch?v=PckXDjkgDQ0&feature=youtu.be

Kto chce, niech rezonuje, kto nie, jego wolna wola.

Pozdrawiam. "Wiedźmin".

Portret użytkownika euklides

99.9999% osób nie rozumie

99.9999% osób nie rozumie fizyki, włączając w to zarówno "płaskoziemców", "kuloziemców" jak i inne odłamy religijne. Wszystko jest tylko modelem, który roi się w naszej głowie. Płaska ziemia? OK, ale wyjaśnij dlaczego inne gwiazdy widać na nieboskłonie półkuli południowej, a inne na północy. Brak grawitacji? OK, ale wyjaśnij co w takim razie przyciąga Cię w stronę gruntu, kiedy siła wyporu nie równoważy grawitacji...

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Siemanko.

Siemanko.

Skoro nie zauważasz, że nad nami prawdopodobnie świecą dwa "słońca", to dlaczego nie miałoby być dwóch różnych obrazów nieba nocnego? Innego dla tych po "stronie południowej"? Na naszej osobistej kopule wyświetlą Ci obraz jaki będziesz chciał.

Dlaczego masz liczne zdjęcia obrotu nieboskłonu naookoło Gwiazdy Polarnej, a żadnego obrotu wokół Krzyża Południa? To co nazywamy grawitacją może dotyczyć całej powierzchni Grande Ziemia. Albo też przy założeniu istnienia dwóch linii Północ-Poludnie, grawitacja jest też wytworem zaawansowanej inżynierii "Starożytnych Budowniczych". Niestety nie jestem w stanie przedstawić Ci dowodów, bo jak widziałeś w filmie, nie dopuszczają nikogo w te rejony (oprócz zaufanych z rządów). Najstarszy traktat międzynarodowy. Nie dziwi Cię to?

No i dlaczego wzory fizyczne są prawidłowe tylko przy założeniu, że to co nazywamy Ziemią jest płaszczyzną? Jest to prawdopodobnie wycinek kuli, ale 1000 razy większej niż nam wmawiają. Takiej fizyki nie znamy.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, żebyś sobie polukał przez jakiś teleskop na "Księżyc" w podanym rejonie i sam zobaczył. Tylko pamiętaj, że to co na ziemi jest górką, na obrazie Grande Ziemia jest dołkiem. Stąd trudność w znalezieniu kształtu. Negatyw obrazu trówymiarowego.

Twierdzenia tych, którzy starają się wyjaśnić, podobnie jak Ty, jak to wszystko jest skonstruowane, nie są, jak dla mnie religią. Bardziej torem rozumowania, bo sprawdzić nie mamy jak. Widziałeś miny "astronautów" na konferencji. Raczej nie są to twarze "Zwycięzców", a oszukanych i przymuszonych do kontynuowania oszustwa. Gdyby mogli, pewnie rzucili by więcej światła na prawdę, ale chyba nie chcą, żeby ich rodziny stały się zakładnikami. Ty byś poświęcił rodzinę dla Prawdy?

Poza tym w naszym Terrarium przy posiadanej wiedzy i technice mogą chyba zrobićwięcej manipulacji "fizyką". A założenie, że Wielka Ziemia jest Wielką kulą, 1000 razy większą, też ma chyba znaczenie? Nawet ci, którzy o tym mówią, nie byli chyba dalej od habitatów, które łaskawie zdradził Walt Disney na swojej mapie. Wiem, że ciężko przyjąć do świadomości redukcję skali swoich osobistych rozmiarów do poziomu mrówki. Może uszkodzić Ego. *biggrin**biggrin*

W każdym razie w obecnym czasie Apokalipsy pewnie więcej dowiemy się z czasem.

Też chciałbym to wszystko lepiej rozumieć. Więcej wiedzieć. Ale jest, jak jest.

Teraz bardziej istotne jest, żeby kaczasraka nie został szefem "bezpieki" z całkowitą swobodą prześladowania "owieczek" przy użyciu ustawy o bezkarności osłów. A to już 7-8 pażdziernika. I jeżeli do tego czasu Naród nie zjednoczy się w wielkim NIE dla psychorządu, będziesz miał obowiązujący model wszechświata kaczejsraki.

Pozdrawiam Niestrudzonego Poszukiwacza Prawdy. *biggrin*

 

Portret użytkownika Satowiec

" Niestety ludzie stali się

" Niestety ludzie stali się bezkształtną przestraszoną ciemną masą, która cieszy się z jawnego już niewolnictwa i wykazuje agresję w stosunku do wszystkich, którzy myślą inaczej. "

Przez takich jak ty teraz właśnie są takie wyniki a nie inne.

Ale prawda jest taka że ten wirus jest bardzo słaby, sam go przeżywam aktualnie i podczas przeziębienia czuję się gorzej.

Siejecie propagande że wszystko jest okej. Póżniej ciemny lud chodzi bez maseczek i mamy rekord za rekordem. Brawo! Trzymać tak dalej.

Portret użytkownika Jack Ravenno

@satanowiec

@satanowiec

To co masz rzeczywiście jest nieuleczalne. Zgnilizna mózgu i funkcji poznawczych w związku z tym. AMEBA? Jeżeli nie jesteś w stanie odróżnić medialnej propagandy od prawdy obiektywnej - już jesteś chodzącym trupem. Amen.

Portret użytkownika drako_tr

Nie Satowiec, to takim jak ty

Nie Satowiec, to takim jak ty wszczepiono wizję apokaliptycznej zarazy, to wam ścierwomedia bez przerwy utrwalają obraz miliardów covidian w maseczkach, idących pomalutku i bezmyślnie ku przepaści...to wy kreujecie taką rzeczywistość, w której ludzie normalni, bez kagańców, są wrogami...sam napisałeś, że wirus jest słaby i niegroźny jednak program nie pozwala ci wysnuć logicznych wniosków....widzisz tylko medialne "rekordy, za rekordami".

Wiesz co jest najgorsze?...że to wy, covidianie, nieumiejący samodzielnie myśleć, będziecie ofiarami, bo sami sobie kreujecie taką rzeczywistość...i to już niebawem.

Żniwa dusz.

Strony

Skomentuj