Rekord tak zwanych zakażeń koronawirusem w Polsce. Czy powtórny lockdown jest już tylko kwestią czasu?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiejsza liczba tak zwanych zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 osiągnęła nowy rekordowy poziom. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że mamy aż 1587 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia. Chodzi o wyniki testów RT PCR, które mimo swej ułomności zostały wybrane jako główne źródło informacji o ilości osób, w których organizmie wykryto nawet śladową ilość koronawirusa. Co ten niechlubny rekord oznacza dla Polaków?

Od kilku miesięcy media przygotowują nas na tak zwaną "drugą falę" koronawirusa. Ostrzegano, że skończy się to kolejnymi zamknięciami gospodarki jak to, którego doświadczyliśmy w marcu i kwietniu bieżącego roku. Wygląda na to, że jesteśmy na przysłowiowym kursie i ścieżce. Nasz bratni kraj Izrael już tydzień temu został zamknięty i obywatele siedzą tam grzecznie w domach. Dotychczas podczas pandemii nasze władze kopiowały postępowanie rządu izraelskiego. Czy to znaczy, że my również podążymy w kierunku lockdownu?

Obecnie w Polsce już ponad 137 tysięcy osób zostało objętych kwarantanną. Na szczęście jej warunki ostatnio złagodzono. Teraz w areszcie domowym przebywa się 10 dni i aby zostać uwolnionym nie trzeba już mieć dwóch negatywnych testów RT PCR. Po prostu okazało się, że te testy wykrywają nawet śladowe ilości wirusa, bo właśnie tak działa ta technologia. Dlatego wyniki pozytywne dotyczyły ludzi, którzy już dawno zwalczyli wirusa, ale reakcja łańcuchowa polimerazy z uporem maniaka wskazywała na to, że ktoś taki jest zakażony. Rekordziści pozostawali z tego powodu na kwarantannie nawet 90 dni!

 

Bez wątpienia liczba tak zwanych zakażeń zależy od ilości wykonywanych testów. Polska jest na 23 miejscu na 27 krajów Unii Europejskiej pod względem liczby wykonywania testów. Teraz w naszym kraju wykonuje się 85 testów na milion mieszkańców. Pocieszające jest to, że nadchodzi weekend, więc jutro raczej nie przekroczymy 2000 rzekomo zakażonych, bo nie będzie komu robić badań. 

 

Obecny wzrost zakażeń koronawirusem powoduje, że specjaliści zaczynają ostrzegać przed tzw. twindemią. Chodzi o nałożenie się jesienią i zimą zakażeń, wywołujących Covid19 oraz grypę. Eksperci przyznają tym samym, że nie sposób odróożnić grypy od koronawirusa. Rzeczywiście pod względem zakaźności i śmiertelności SARS-CoV-2 przypomina tylko nieco bardziej zjadliwą grypę sezonową. Nie jest to patogen ekstremalnie niebezpieczny bo gdyby koronawirus był zabójczy, politycy siedzieliby w schronach, a nie paradowali publicznie bez maseczek.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ludkowie mili.

Ludkowie mili.

Dlaczego tak Wam ciężko przychodzi spojrzeć na cały obecny syf z innej perspektywy?

" 11:28 Drużyna Trumpa ma całkowitą kontrolę… pokazują im, kim są… jesteśmy w końcowej fazie gry… przekroczyli punkt krytyczny 3 miesiące temu… to zostało wygrane dawno temu… my Właśnie widzę finałową rozgrywkę… a problem jest częścią zespołu Trumpa, który ma trochę niegrzeczną stronę… Demokraci nie mają teraz nic poważnego do walki…

To stąd :

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/charlie-ward-on-quantum-voting-system.html

3 MIESIĄCE TEMU !!

To teraz, to przedstawienie dla zwykłych ludzi, żeby nie powariowali od nadmiaru wrażeń.

Wszelkie dalsze bzdety o kowidzie i szczepionkach nie mają sensu.

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/busting-antibody-protection-paradigm.html

 "
„Kwantowy system finansowy był na miejscu i przechodzimy do blokady, podczas gdy ma miejsce przejście z dolara Cabal Petro na banknoty amerykańskie zabezpieczone złotem. Zatrzymanie wszystkiego przed przejściem zajęłoby 1-3 dni. W piątek 18 września kraje w całej Europie zostały zablokowane, zamykając swoje banki centralne i niedetaliczną stronę głównych banków. Banki centralne Anglii, Hiszpanii, Holandii i Niemiec pozostałyby zamknięte przez dwa tygodnie. Uznano, że było to spowodowane przejściem starego systemu SWIFT Cabal na nowy Quantum Financial System (QFS). "

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/restored-republic-via-gcr-as-of-sept-26.html

To jest przyczyna lockdownów.

Ale co ja tam będę przekonywał kogokolwiek. Niech każdy wierzy w co chce tak naprawdę.

Ja spokojnie czekam na namacalny efekt. Sensacje są wzbudzane tylko w mediach.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Medium

Witaj! Tak wiem, nawet

Witaj! Tak wiem, nawet oddziały specjalne z Rosji zostały wciągnięte do zadań na terytorium USA.

Co do kryptowalut, niedawno widziałam ogłoszenie z ofertą pracy dla operatora transakcji kryptowalutowych. Ponieważ sama odnoszę się do tego bardzo sceptycznie, nie badałam bliżej sprawy.

Co dolara i wszystkich afer z nim związanych wątpię, czy Ameryka pod zarządem Trumpa, a już tym bardziej innym, dobrowolnie wyda wszystkich przestępców. Trzeba by raczej Amerykę pokonać.

Wstawiłam obrazek, bo mi się podoba.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Trampek jest 17-ty w łańcuchu

Trampek jest 17-ty w łańcuchu dowodzenia. Sprawa dotyczy całego świata. Zaangażowane są siły o których się nie śniło zbokom. Wiesz chyba, że amerykanie i praktycznie wszystkie rządy, mieli już dawno kontakt z tzw, Obcymi. Nie bez powodu wszystkie większe 100 teleskopów jest wyłączone z wglądu publicznego. To, co zobaczyli w tym pierwszym, który szybko wyłączyli pod pretekstem "wycieku danych" w stanach, tak ich przeraziło, że zamnknęli wszystkie. Nie będę teraz szukał obrazów, ale widoczne były setki tysięcy całych flot "światełek". *biggrin*.

System blockchain uzyskuje swoje pełne możliwości dopiero po podłączeniu komputerów kwantowych. Kryptowaluty jakby prztarły szlak. Właściwe waluty są to pieniądze elektroniczne, od których w założeniu nie można pobierać prowizji. Zarządza tym potężny komputer kwantowy pochodzenia spoza Ziemi. Operuje nim 12 kontrolerów + AI (pod pełną kontrolą 12-tu) . Sam komputer (Quantum Financial System) jest na satelitach poza Ziemią (darmowy chłodek wymagany do pracy + zero szans hakerów na fizyczne dobranie się do maszynki). Działa to w oparciu o : śluzowce. Tak, te jednokomórkowe i wielojądrowe twory. Zasada jest taka, że jak QFS wykryje jakąkolwiek manipulację niezgodną z programem, czy faktyczną tożsamością, odcina całą gałąź i już w to miejsce nigdy nie wraca. Tak, że potencjalni hakerzy mieliby tylko jedną szansę na włam, a potem już nie ma żadnej. Całkiem sprawnie to działa.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Medium

Krótko przeleciałam się po

Krótko przeleciałam się po doniesieniach o blockchain i nie podoba mi się to. Może artykuły piszą niewłaściwi ludzie?

Co do teleskopów i światełek. Zdaje się Elon Musk jakimiś światełkami się bawił, prawda? Z tego co wiem, już się nimi posłużono po wyłączeniu internetu na Białorusi, a jednak jakieś transmisje, tyle że nieobiektywne w eter poszły.

O tzw. obcych to dla mnie przereklamowany temat. Żadna z obcych cywilizacji nie ma prawa ingerencji, moralnego prawa.

Jesteś widzę pod dużym wpływem zachodniego wizjonerstwa pomieszanego z technicznymi doniesieniami. Ja nigdy zachodowi nie wierzyłam. Kiedyś jeszcze takie rzeczy czytałam, a teraz mi zwyczajnie szkoda czasu.

Mimo to pozdrawiam serdecznie!

Portret użytkownika Kwazar

To się dzieje w całym tzw.

To się dzieje w całym tzw."zachodnim świecie" Nie tylko w Polsce !!! Już nikt z szaraków od dawna nie łapie o co chodzi ! Co jest prawdą a co nie.Naiwnych potrzeba do wypełnienia OKOPÓW Dlatego dobrze, że nikt nic nie wie Wszystkim się ma wydawać że coś tam .....i o to chodzi.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj