Edward Snowden może być w posiadaniu tajnych plików o "końcu świata"

Kategorie: 

Światowa awantura, jaka rozpętała się po upublicznieniu przez Edwarda Snowdena totalitarnych działań rządu USA, który postanowił podsłuchiwać wszystkich na kuli ziemskiej zdaje się nie mieć końca. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Snowden posiada w zanadrzu coś jeszcze, tak zwane pliki „końca świata”.

 

Dopóki informacje na ten temat były obecne tylko w niszowych mediach można było je pomijać, ale zaczynają o tym wspominać poważne źródła jak Reuters czy Businessinsider.  Według tych informacji urzędnicy wywiadu w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii są zaniepokojeni możliwością nowych "niekontrolowanych" wycieków ze strony Edwarda Snowdena. 

 

Wygląda na to, że Snowden zdołał skopiować znacznie więcej informacji niż przekazał publicznie, a te utajnione stanowią jego zabezpieczenie. Nie wiadomo, jakie informacje posiada, ale agencje wywiadowcze USA i Wielkiej Brytanii są bardzo zaniepokojone w związku z ewentualnymi nowymi przeciekami.  Według agencji Reuters, urzędnicy wywiadu uważają, że informacje o tym tak zwanym "końcu świata" są zaszyfrowane i przechowywane w tak zwanym bezpiecznym miejscu.

 

Jeśli coś stanie się Snowdenowi, co jest nie ukrywajmy bardziej niż prawdopodobne, to te informacje mogą zostać opublikowane. Nie wiadomo, jaki ciężar gatunkowy mają i czy są to doniesienia o końcu świata czy też po prostu fakt ich udostępnienia może być niczym koniec świata dla zaniepokojonych tą perspektywą agencji wywiadowczych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika CANALETTO

Zaczekaj stosuje się raczej

Zaczekaj stosuje się raczej dla zdarzeń przyjemnych i oczekiwanych z radością:
"Zaczekaj chwilę, zaraz się spotkamy."
Poczekać jako forma dokonana jest stosowniejsza dla zdarzeń niemiłych, nieoczekiwanych:
"Poczekaj, jeszcze cię dopadnę!"

Portret użytkownika Cristof

Dodkładnie  @ciociababcia  Sk

Dodkładnie 
@ciociababcia 
Skąd wiesz że nie biblijny ? czy w apokalipsie nie było mowy o czymś co zastąpi pieniądz ? najprawdopodobnije Chip RFID... Oczywiście że było więc Biblijny a co za tym idzie bardzo smutny koniec dla ludzkości bo wielu ludzi z radością przyjmie Chipy...

Viva Cristo Rey 

Portret użytkownika maro

koniec swiata moze byc tylko

koniec swiata moze byc tylko jeden Biblijny. Jest duzo wizjonerow ktorzy przepowiadaja ten koniec, beda tez znaki. A kara nie moze nas ominac, inaczej czlowiek sie nie nawroci. Tyle bylo i jest cudow, objawien, ale nie lepiej mowic ze zmyslaja :( 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem