Biała nauczycielka, która przez lata udawała czarną, została zwolniona

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jessica Krug, profesor na Uniwersytecie George'a Waszyngtona w Stanach Zjednoczonych, została zwolniona po tym, gdy okazało się, że przez wiele lat udawała czarną – informuje brytyjski The Guardian.

 

Wcześniej przyznała się do tego sama Krug na blogu na platformie Medium. Powiedziała, że udawała czarną z powodu traumy z dzieciństwa i problemów ze zdrowiem psychicznym. Jednak zdaniem kobiety nie jest to usprawiedliwienie dla jej „niemoralnego i nieetycznego czynu”.

 

Kierownictwo wydziału, na którym działa Krug, powiedziało, że byli zaskoczeni wyborem i zachowaniem kobiety. Powiedzieli, że nauczycielka nie spełniła ich oczekiwań.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Ona się poprostu czuła

Ona się poprostu czuła ciemnoskórą

skoro facet może czuć że jest babą , a baba może czuć że jest facetem to dlaczego biały nie może czuć się czarnym, a czarny nie może czuć się białym  ?

Portret użytkownika inzynier magister

Wczoraj w TVP w tyle wizji

Wczoraj w TVP w tyle wizji opisali przypadek młodego chłopca który bronił stacji beznyznowej przed murzyńskimi lewakami i zabił dwie osoby ! No i opisywali też ten przypadek tej pani udawaczki !

Holandia: reaktywacja „partii pedofilów”. Wśród postulatów legalizacja zoofilii i nekrofilii. 

Rozwiązana w roku 2010 holenderska partia PNVD została reaktywowana. Wśród jej potwornych postulatów znajduje się obniżenie granicy wieku legalnego współżycia, a w przyszłości likwidacja jakichkolwiek regulacji w tej materii. To jednak nie wszystko, gdyż ugrupowanie wysuwa także żądania dotyczące innych obrzydliwych wynaturzeń.„Holenderska partia pedofilska – PNVD, rozwiązana w 2010 r., została reaktywowana. Oprócz postulatu legalizacji pedofilii program partii zawiera także postulat legalizacji nekrofilii – za zgodą pisemną zmarłego. Partia chce startować w wyborach w marcu” – napisała na Twitterze Aleksandra Rybińska. 

Portal „Tygodnika Solidarność” zauważa z kolei, że partia chce także legalizacji pornografii dziecięcej i zoofilii. To samo podaje belgijski serwis rtbf.be.Przeciw legalizacji PNVD uruchomiono petycję. W krótkim czasie podpisało ją ok. 500 tys. osób

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Cóż z tego jeśli zatrudnili

Cóż z tego jeśli zatrudnili Jana Tomasza Grosa, który udawał białego, a do tego pokrzywdzonego przez murzynów-Polaków, bijących rurkami na odlew szydowskie dziewczynki, kiedy te chciały wyjść ze swoich szydowskich kamienic na polskie ulice w celu odzyskania 400 miliardów dolarów za mienie, które dostały po bezobjawowych przodkach. Ja to już nie wiem czy murzyni są źli czy dobrzy. Bo raz są źli jak ten pedofil z ryżu Uncle Ben, a raz dobrzy jak ten pedofil z BLM. Niech rabin Jan Tomasz Gross napisze książkę "Somsiedzi" i wyjaśni tam, co jest moralne, bo jak dla mnie jak Kali zabić krowe to jest OK, ale jak krowa zabić Kalego to już nie jest OK.

Skomentuj