George Soros kończy dzisiaj 90 lat!

Kategorie: 

Źródło: George Soros

Nie ma chyba osoby bardziej zasłużonej dla budowy obecnej siły międzynarodowej lewicy niż George Soros. Ten amerykański spekulant pochodzenia żydowskiego zdaje się być obecnie głównym konstruktorem naszego dystopijnego świata. Robi on co może aby wepchnąć wszystkich we właściwe ramy, a czyni to poprzez kontrolowanie przez siebie wszechwładne fundacje, których boją się tknąć politycy, a które rzekomo walczą o wprowadzenie tak zwanego "otwartego społeczeństwa".

 

Znany finansista  George Soros, jest od dawna oskarżany o inspirowanie rozmaitych przewrotów politycznych. Przypisywano mu sprawstwo w pierwszej awanturze ukraińskiej zwanej "Pomarańczową Rewolucją". Sugerowano, że to on wywołał w Gruzji "Rewolucję Róż" i osadził tam jako prezydenta Michaiła Sakaszwilego. Teraz niektórzy uważają, że to on stoi za protestami na BIałorusi, zwłaszcza, że zaobserwowano ten sam schemat z uczynieniem kwiatów wizytówką zrywu społecznego.

 

Słynny "filantrop", spekulant, który pokonał Bank Anglii, kończy dzisiaj 90 lat. George Soros finansował organizacje takie jak W2EU (Witamy w UE), której pracownicy rozdawali mapki z trasami przez Europę dla nielegalnych imigrantów. Niedawno Soros twierdził, że obserwując obecną sytuację obawia się, że wszystko idzie w złym kierunku. Stwierdził, że jest zaniepokojony możliwością wybuchu kolejnej wojny światowej.

 

George Soros mówił też otwarcie o potrzebie budowy „nowego porządku świata”, którego instalację obwieścił sam premier Morawiecki. Omawiał również potrzebę „kontrolowanego upadku” dolara amerykańskiego i konieczność stworzenia nowej światowej waluty. Soros zdobył oszałamiające miliardy dolarów w „Czarną Środę” kryzysu walutowego w 1992 roku. 

 

Jego Open Society Institute, działający w ponad 60 krajach, i Fundacja Sorosa wydają około 600 milionów dolarów rocznie na promowanie idei, które odpowiadają Sorosowi. Soros i jego „ręce” w postaci wymienionych organizacji odegrały kluczową rolę w wielu „rewolucjach” na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie głównym celem Sorosa jest dokonanie zmian politycznych w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Sprawy zabrnęły już tak

Sprawy zabrnęły już tak daleko ,że zabicie jednego czy drugiego ŚMIECIA (najlepiej wszystkich razem) i tak nie wiele zmieni , problem w tym ,że ŁAJZY tego świata zdąrzyły już wychować nowe pokolenia PASOŻYTÓW ,które będą dalej kontynuować ich "dzieło" , broniąc kierunku obranego przez swoich dziadów ! Przykłady takiej postawy mamy tu w Polsce . Krótko mówiąc potrzebna jest REWOLUCJA ,poprzedzona dogłębnym rozpoznaniem ,zlokalizowaniem i wychwyceniem szkodliwych jednostek pseudo-ludzkich i ich EKSTERMINACJA . Nie można bez końca przyjmować tabletek łagodzących takie czy inne objawy , podczas gdy we wnetrzu roi się od ROBACTWA pożerajacego zasoby i zyżywajacego energię żywiciela , tu konieczne jest radykalne podejście ,martwicę wyciąć a pasożyty wytruć i wydalić ,dopiero później można zacząć odbudowę strat i powrót do zdrowia ! Wiecie w czym jest główny problem ? W tym , że każdy człowiek w swoim wnętrzu dokadnie wie co jest dobrem a co złem (!) a mimo wszystko wielu BOI się stanąć po właściwej dobrej stronie (!). -    TAK , tylko strach przed opowiedzeniem się po stronie DOBRA  uniemożliwia nam życie w uczciwym ,sprawiedliwym ,szczęśliwym i pełnym dobrobytu świecie ! GŁUPCY boją się DOBRA , bo obawiają się stracić wszystko co do tej pory osiągnęli ale to tylko PUSTKA , NICOŚĆ i ZŁUDZENIE , które próbują zagłuszyć gromadząc władzę i pieniądze lecz to studnia bez dna i bez wody a pragnienie wciąż pozostaje... Nasz wspólny świat mógłby być tak niesamowicie pieknym miejscem ,gdyby tylko ludzie wyzbyli się STRACHU przed DOBREM , które jest źródłem prawdziwego i trwałego bogactwa.

Oto rzekłem .

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj