"Klęczymy tylko przed Bogiem, a nie przed protestującymi" oświadczyli amerykańscy rabini

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przełomie maja i czerwca 2020 w USA wybuchły zamieszki, których pretekstem była śmierć czarnoskórego George'a Floyda. Okazuje się, że plan rewolucji był już od jakiegoś czasu opracowywany, oczywiście gdy doszło do eskalacji szybko sfinansowano zadymiarzy. Na miejsca rozruchów zwieziono cegłówki, które posłużyły rewolucjonistom do atakowania policji. Lewackie elity postanowiły wykorzystać całą tą sytuację by przeprowadzić wielką akcję społecznej inżynierii. Wiele osób, w tym wybitni politycy i funkcjonariusze organów ścigania, symbolicznie „uklęknęło”, do pewnego stopnia zgadzając się, lub w pełni zgadzając się z twierdzeniami protestujących, że Ameryka, a zwłaszcza policja są rasistami i winnymi wszelkiego zła. 

Nakazano wszystkim, zwłaszcza białym i policjantom, by ci klękali przed zadymiarzami, co ma sugerować całkowitą moralną podległość wobec rewolucji oraz uznać się gorszym wobec bezczelnej lewicy z Antify. Demokraci postanowili dać przykład i sami zaczęli klękać w ramach uznania się winnymi. Pokazówka musiała się odbyć, niech wszyscy zobaczą jak jesteśmy "źli i winni". Tresowanie musiało być rozsiewane przez różnorakie instytucje i być częścią nacisków na wszelakie grupy społeczne, co doprowadziło wreszcie do wyrażenia swojej opinii przez wyznawców religii mojżeszowej.

Jeden z rabinów, Józef Berger z Grobowca Króla Dawida na Górze Syjon, powiedział, że jest to zabronione przez żydowskie prawo by Żydzi klękali przed kimkolwiek, oprócz Boga. Stwierdził również, że „Żyd może się z czymś zgodzić, albo iść na jakieś ustępstwo, lub współczuć, ale naprawdę wolno nam jedynie poddać się Torze i wyrażonej w niej woli Bożej."

Inny rabin dodał do tego "Niektóre przekonania mogą być zgodne z Torą, być może nawet wymagane przez Torę, ale poddanie się naciskom by klękać przed kimś jest formą niewolnictwa, w której oddajesz swoją wolną wolę innej osobie, i jest to zabronione. Żyd nie klęka przed żadnym człowiekiem. Nie uklęknę przed żadnym ruchem, pomysłem czy osobą, jakkolwiek cnotliwą lub ważną. Nie będę klęczał, jako wyraz szacunku, a nawet jako wyraz protestu, przed żadnymi ziemskimi instytucjami. - tylko przed Bogiem"

„Nie dbam o to, czy moja odmowa uklęknięcia cię wkurza, ani nie boję się sprowokować twojego gniewu” - powiedział dalej rabin Green, cytując kolejny werset z Biblii, który pokazuje, że klękanie przed kimkolwiek oprócz Boga jest zakazane. „Nie ma dla mnie znaczenia, jak potężny lub groźny jesteś” - napisał rabin Green. „Klęczę tylko przed Bogiem”.

Niestety zachodnie społeczeństwa zostały poddane silnemu praniu mózgów więc większość musi zachowywać się jak bezmózgie roboty i poddać się lewicowej narracji grup rewolucjonistów spod znaku filantropów ! Miejmy nadzieję, że w chrześcijańskiej Polsce, wszyscy obronimy się przed szaleństwem zachodniej cywilizacji bezbożników, zwłaszcza kiedy będą nam kazać klękać przed neo marksistami. Niech nas ma Bóg Jezus w swojej opiece !

Pelosi Kneels With Other Democrats in 'Moment of Silence'

https://www.youtube.com/watch?v=pZgVBFYM2qk

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Strony

Skomentuj