Ocenzurowano serial "Little Britain". Rasowa cenzura kultury stała się faktem

Kategorie: 

Źródło: BBC na YouTube.com

Nowocześni komuniści otwierają nowy front swojej rewolucji rasowej. Tym razem chodzi o oddziaływanie kulturowe. Pomniki kolejnych bogu ducha winnych bohaterów historycznych są dewastowane a nawet obalane, co spotkało pomnik Krzysztofa Kolumba. Do tego skrajna lewica zaczęła się brać za rasową cenzurę, której ofiarą padają rozmaite dzieła kultury. 

Serwis streamingowy HBO Max wycofał dystrybucję w Stanach Zjednoczonych takich klasyków kina światowego jak "Przeminęło z wiatrem". Legendarny film Victora Fleminga został usunięte z platformy HBO ze względu na "rasistowskie treści". Poinformowano, że film powróci za jakiś czas z dołączoną dyskusją dotyczącą historycznego kontekstu oraz z obowiązkowym potępieniem "rasistowskiego przedstawienia postaci".

Zdaniem skrajnej lewicy dzieło "Przeminęło z wiatrem" utrwala rasistowskie stereotypy i gloryfikuje amerykańskie Południe sprzed wojny secesyjnej. Efekt blokady jest taki, że na platformie Amazon film "Przeminęło z wiatrem" stał się bestsellerem sprzedaży na DVD. Trudno było o lepszą reklamę niż lewacka cenzura.

Podobny los spotkał kultowe brytyjskie seriale komediowe "Mała Brytania" i "Fly with me". Obie produkcje zostały naznaczone jako rasistowskie i wiodące serwisy streamingowe w USA i Wielkiej Brytanii postanowiły usunąc z oferty produkcję stanowiącą kwintesencję brytyjskiego humoru. Dodajmy, że serial "Little Britain" jedzie satyrą równo po wszystkich grupach społecznych w Wielkiej Brytanii, Kolejne odcinki składają się ze skeczy, w których autorzy wyśmiewają różne stereotypy.

Lewacka polityczna poprawność w świecie zachodnim nasila się. Wygląda na to, że po kolei będą cenzurowane nie tylko nowe, ale i stare produkcje, które są niezgodne z aktualnym szalonym pojmowaniem rzeczywistości prezentowanhych przez niektórych.

.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika S

No to super, bo David

No to super, bo David Williams, czyli odtwórca czarnej roli w "Little Britain" jest GEJEM. Cenzura LGBT? Biorę popcorn, siadam i oglądam jak różne wojujące środowiska lewackie skoczą sobie teraz do gardeł XD

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika osa

Poprawność polityczna to

Poprawność polityczna to tylko inna forma głupoty...

Problem jest po obu stronach...

Niestety teraz przedstawiciele rozmaitych mniejszości będą mogły jeszcze drastyczniej nadużywać swoich nowych 'immunitetów'.

To spowoduje, że druga strona będzie obiektami zalegalizowanych ataków i będzie czuć się jeszcze gorzej, widząc, że ktoś może bezkarnie go obrażać..

Czy aby to jest właściwy sposób na rozwiązywanie problemów?

Dla rozwiązania problemu asymetrii nie powinno się wprowadzać równoległej asymetrii w drugą stronę...

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Szaleństwo politycznej

Szaleństwo politycznej poprawności przybiera coraz bardziej absurdalne rozmiary. To już jest groteska, że pod pretekstem walki z "mową nienawiści" i "stereotypami wobec określonych grup" usuwa się istotne fragmenty, zmieniając nieraz w ten sposób przekaz filmu, książki czy serialu. Bo wszystko teraz musi być zgodne z postępową wizją świata. Najgorsze jest to, że to wszędzie już tę chorą wizję wciskają, nawet w rzekomo broniącej katolickich wartości TVP.

Od razu przypomina mi się osławione Ministerstwo Prawdy z "Roku 1984" Orwella, które dokonywało przeróbek książek i gazet z przeszłości, tylko po to, by było zgodne z linią partii i pasowało do obowiązującej sytuacji społeczno-poltycznej.

Portret użytkownika tomasz26

konkludując w epicentrum

konkludując w epicentrum poprawności politycznej  czy wszystkie gatunki małp w naturze żyją razem czy może każdy podzbiór żyje osbno?..wielu próbowało ulepszać boski porządek  ale natura i oddech wszystkiego zawsze  oddzielał ziarna od plew..i tak będzie i tym razem

Portret użytkownika inzynier magister

Zbliżają się straszne czasy

Zbliżają się straszne czasy dla normalnych ludzi jeśli się nie obronimy przed okultystami NWO, a jak wiecie jedyną obroną przed nimi jest Jezus Chrystus i Duch Święty więc należy zwiększyć w Polsce promowanie Zbawiciela oraz Jego Matki Maryi Dziewicy w ramach modlitwy różńcowej o marsze różańcowe !

Były premier Wielkiej Brytanii wyraził potrzebę wprowadzenia wirtualnych dowodów tożsamości, zawierających informacje o stanie zdrowia. Tylko tak, jego zdaniem, będzie możliwe przywrócenie takiego poziomu transportu jak sprzed pandemii.– Możemy stworzyć wirtualny dowód tożsamości, który jest znacznie silniej chroniony, dzięki czemu można będzie sobie poradzić z wieloma kwestiami dotyczącymi prywatności i inwigilacji, o które obawia się wiele ludzi – powiedział Blair podczas wywiadu dla brytyjskiego „The Independent”.– Jest to naturalna ewolucja sposobu w jaki używamy technologii w życiu codziennym. Kryzys związany z COVID-19 to dodatkowy powód aby to zrobić. Mogę się mylić, ale kiedy patrzę ma sposób w jaki otwierane są niektóre branże, jak przywracany jest transport międzynarodowy, to myślę, że jeżeli nie będzie się dało skutecznie zbadać czy osoba jest zakażona, czy przeszła chorobę, czy może nie miała jeszcze kontaktu z osobami zakażonymi, to niemożliwy będzie powrót do normalności np. w takich sektorach jak transport – zaznaczył.– Nie wznowisz transportu międzynarodowego, jeżeli nie będziesz miał narzędzia do przetestowania, zdiagnozowania czy sprawdzenia historii chorób danej osoby – podkreślił.Tony Blair sprawował funkcję premiera Wielkiej Brytanii w latach 1997-2007. Był najdłużej w historii piastującym to stanowisko członkiem Partii Pracy. Przeszedł na katolicyzm po ustąpieniu ze stanowiska premiera 21 grudnia 2007. Katoliczką jest żona Blaira, Cherie. Również czworo ich dzieci przyjęło chrzest w Kościele katolickim.  Dzisiaj stoi na czele Instytutu Tony’ego Blaira na rzecz Globalnej Zmiany.Jako premier podpisał Akt o Równości zabraniający jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Podobny zakaz został również zawarty w kodeksie pracy w 2003 roku. W 2005 roku w Wielkiej Brytanii zalegalizowano związki parnterskie osób tej samej płci. Dają one większość praw z tych, jakie mają tradycyjne małzeństwa. W okresie 2002 - 2005 Wielka Brytania umożliwiła parom tej samej płci nieograniczone prawo do adopcji dzieci. Prawo to obowiązuje tylko w Anglii i Walii, Szkocji i Irlandii Północnej."

Lucyferiańskie elity budują "Wielki Babilon" !!!

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

https://www.youtube.com/watch?v=p7xp8hnsDO4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Garanil

E... Magistrze inżynierze, ja

E... Magistrze inżynierze, ja rozumiem głęboką wiarę w Chrystusa, Boga i w to że oni nas uratują, szanuję każde wyznanie... ale... nie uważasz, że trochę przesadzasz? tak troszeczkę, ociupinkę? Każdy twój post tak bardzo ocieka katolicyzmem, że wręcz zaczyna zrażać do tej religii. Zbliżasz się niebezpiecznie do poziomu reprezentowanego przez nazistowskich wegan, którzy na siłę zaglądają ludziom w talerze i się do tego czepiają, jak rzep psiego ogona. Pozwolę sobie przypomnieć słowa Winstona Churchilla. "Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". Ja rozumiem, że wiara jest ważna, ale to ile zacięcia religijnego jest w twoich postach pokazuje, że jesteś skłonny już zaraz zorganizować cholerną krucjatę. Mam też nieco uzasadnione wątpliwości co do marszów różańcowych i zwiększania natężenia religii chrystysowej. Wiesz, to byłoby okay, gdyby nie fakt, że w tym wszystkim obecni są księża, a przecież chyba nawet sam pisałeś, że ponad połowa episkopatu polskiego jest przeżarta przez starych UBeków. Nie neguję tutaj potrzeby istnienia religii, bo każdy potrzebuje kogoś lub czegoś do czego może się odwołać, siły wyższej. Po prostu... wyluzuj troszkę, dobrze? Zbyt agresywna próba przekonania kogoś do swojej racji może spowodować jej odrzucenie, albo wręcz wejście w tzw, :syndrom oblężonej twierdzy". Zdaję sobie sprawę z tego, że może nawet nie doczytasz tego postu do tego momentu wchodząc w owy syndrom, jeżeli zbudowałeś dużą część swojej własnej tożsamości na fundamencie wiary i jej szerzenia. Jakby to ująć tak najprościej - przestań być katolickim misjonarzem stosująym środki świadków jechowy. Ich działalność misyjna jest zakrojona na tak ogromną skalę, że aż jest w ch*j nieskuteczna. Pozdrawiam cię i życzę miłego dnia. Przemyśl proszę to co napisałem, okay? Smile

Strony

Skomentuj