"Klęczymy tylko przed Bogiem, a nie przed protestującymi" oświadczyli amerykańscy rabini

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przełomie maja i czerwca 2020 w USA wybuchły zamieszki, których pretekstem była śmierć czarnoskórego George'a Floyda. Okazuje się, że plan rewolucji był już od jakiegoś czasu opracowywany, oczywiście gdy doszło do eskalacji szybko sfinansowano zadymiarzy. Na miejsca rozruchów zwieziono cegłówki, które posłużyły rewolucjonistom do atakowania policji. Lewackie elity postanowiły wykorzystać całą tą sytuację by przeprowadzić wielką akcję społecznej inżynierii. Wiele osób, w tym wybitni politycy i funkcjonariusze organów ścigania, symbolicznie „uklęknęło”, do pewnego stopnia zgadzając się, lub w pełni zgadzając się z twierdzeniami protestujących, że Ameryka, a zwłaszcza policja są rasistami i winnymi wszelkiego zła. 

Nakazano wszystkim, zwłaszcza białym i policjantom, by ci klękali przed zadymiarzami, co ma sugerować całkowitą moralną podległość wobec rewolucji oraz uznać się gorszym wobec bezczelnej lewicy z Antify. Demokraci postanowili dać przykład i sami zaczęli klękać w ramach uznania się winnymi. Pokazówka musiała się odbyć, niech wszyscy zobaczą jak jesteśmy "źli i winni". Tresowanie musiało być rozsiewane przez różnorakie instytucje i być częścią nacisków na wszelakie grupy społeczne, co doprowadziło wreszcie do wyrażenia swojej opinii przez wyznawców religii mojżeszowej.

Jeden z rabinów, Józef Berger z Grobowca Króla Dawida na Górze Syjon, powiedział, że jest to zabronione przez żydowskie prawo by Żydzi klękali przed kimkolwiek, oprócz Boga. Stwierdził również, że „Żyd może się z czymś zgodzić, albo iść na jakieś ustępstwo, lub współczuć, ale naprawdę wolno nam jedynie poddać się Torze i wyrażonej w niej woli Bożej."

Inny rabin dodał do tego "Niektóre przekonania mogą być zgodne z Torą, być może nawet wymagane przez Torę, ale poddanie się naciskom by klękać przed kimś jest formą niewolnictwa, w której oddajesz swoją wolną wolę innej osobie, i jest to zabronione. Żyd nie klęka przed żadnym człowiekiem. Nie uklęknę przed żadnym ruchem, pomysłem czy osobą, jakkolwiek cnotliwą lub ważną. Nie będę klęczał, jako wyraz szacunku, a nawet jako wyraz protestu, przed żadnymi ziemskimi instytucjami. - tylko przed Bogiem"

„Nie dbam o to, czy moja odmowa uklęknięcia cię wkurza, ani nie boję się sprowokować twojego gniewu” - powiedział dalej rabin Green, cytując kolejny werset z Biblii, który pokazuje, że klękanie przed kimkolwiek oprócz Boga jest zakazane. „Nie ma dla mnie znaczenia, jak potężny lub groźny jesteś” - napisał rabin Green. „Klęczę tylko przed Bogiem”.

Niestety zachodnie społeczeństwa zostały poddane silnemu praniu mózgów więc większość musi zachowywać się jak bezmózgie roboty i poddać się lewicowej narracji grup rewolucjonistów spod znaku filantropów ! Miejmy nadzieję, że w chrześcijańskiej Polsce, wszyscy obronimy się przed szaleństwem zachodniej cywilizacji bezbożników, zwłaszcza kiedy będą nam kazać klękać przed neo marksistami. Niech nas ma Bóg Jezus w swojej opiece !

Pelosi Kneels With Other Democrats in 'Moment of Silence'

https://www.youtube.com/watch?v=pZgVBFYM2qk

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Groot

Takie widoki można było

https://i0.wp.com/mysl-polska.pl/gif/posen_0.jpg

Takie widoki można było zobaczyć w Poznaniu

Postępowi Europejczycy rodzimego chowu zjechali się do Poznania (najbardziej postępowego z postępowych miast) by uczcić pamięć George'a Floyda – czarnoskórego Amerykanina zmarłego w trakcie policyjnego zatrzymania w amerykańskim Minneapolis. Pomysł jak pomysł, ale w końcu mamy w Polsce wolność głoszenia poglądów, nawet tych niezbyt mądrych.

 

https://zapodaj.net/images/3e7388a835e14.jpg

A tutaj kolejna nawiedzona rasistka również z Poznania.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika inzynier magister

Prezydent Stanów

Prezydent Stanów Zjednoczonych skomentował i rozpropagował w mediach społecznościowych list otwarty, jaki otrzymał od arcybiskupa Carla Marii Viganò. Były nuncjusz apostolski w tym kraju odniósł się do kryzysu epidemicznego oraz do zamieszek prowokowanych w wielu amerykańskich miastach.List został opublikowany przez katolicki portal Life Site News 6 czerwca. Arcybiskup Viganò wyraził w nim przekonanie, iż społeczny kryzys, związany z pandemią koronawirusa oraz zamieszkami po śmierci czarnoskórego kryminalisty George’a Floyda, jest częścią odwiecznej walki duchowej między siłami dobra i zła. Uznał za bardzo prawdopodobne, że obecny chaos jest inspirowany celowo. Napiętnował „głębokie państwo”, czyli siły próbujące zakulisowo sterować krajem w kierunku obalenia naturalnego porządku – w tym masonerię – a także „głęboki Kościół” (niewiernych duchownych).„Nie będzie zaskoczeniem jeżeli za kilka miesięcy dowiemy się znowu, że za tymi aktami wandalizmu i przemocy kryli się ci, którzy mają nadzieję na czerpanie zysków ze zmiany porządku społecznego tak, by zbudować świat bez wolności: Solve et Coagula, jak mówi masońskie porzekadło” – napisał hierarcha.„Są wierni pasterze, którzy troszczą się o trzodę Chrystusa, ale są też niewierzący najemnicy, którzy chcą trzodę rozproszyć i wydać owce na pastwę drapieżnych wilków. Nie jest zaskoczeniem, że ci najemnicy są sojusznikami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: tak jak istnieje głębokie państwo [deep state], tak istnieje też głęboki Kościół [deep Church], który zdradza swoje obowiązki i wyrzeka się przed Bogiem swojego powołania” – dodał arcybiskup Viganò.W środę korzystający chętnie z mediów społecznościowych prezydent Donald Trump krótko i bardzo przychylnie skomentował na Twitterze otrzymany list.„Jestem zaszczycony niesamowitym listem arcybiskupa Vigano do mnie. Mam nadzieję, że każdy, religijny czy nie, przeczyta go” – napisał amerykański przywódca. Dołączył też link do pełnej treści przesłania opublikowanego przez Life Site News. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Maryjan_66

Rośnie nam szybka konkurencja

Rośnie nam szybka konkurencja dla LGBT+Q. Jeśli połączą siły to będzie LGBT+Q+CBA (C-color,B-Black,A-Antifa).

Jedni o seksie drudzy o klękaniu, kto z kim i przed kim i gdzie całować, w jakiej konfiguracji - choć w sumie jedno z drugim i w tym obszarze się łączy niejako.

Strony

Skomentuj