"Klęczymy tylko przed Bogiem, a nie przed protestującymi" oświadczyli amerykańscy rabini

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przełomie maja i czerwca 2020 w USA wybuchły zamieszki, których pretekstem była śmierć czarnoskórego George'a Floyda. Okazuje się, że plan rewolucji był już od jakiegoś czasu opracowywany, oczywiście gdy doszło do eskalacji szybko sfinansowano zadymiarzy. Na miejsca rozruchów zwieziono cegłówki, które posłużyły rewolucjonistom do atakowania policji. Lewackie elity postanowiły wykorzystać całą tą sytuację by przeprowadzić wielką akcję społecznej inżynierii. Wiele osób, w tym wybitni politycy i funkcjonariusze organów ścigania, symbolicznie „uklęknęło”, do pewnego stopnia zgadzając się, lub w pełni zgadzając się z twierdzeniami protestujących, że Ameryka, a zwłaszcza policja są rasistami i winnymi wszelkiego zła. 

Nakazano wszystkim, zwłaszcza białym i policjantom, by ci klękali przed zadymiarzami, co ma sugerować całkowitą moralną podległość wobec rewolucji oraz uznać się gorszym wobec bezczelnej lewicy z Antify. Demokraci postanowili dać przykład i sami zaczęli klękać w ramach uznania się winnymi. Pokazówka musiała się odbyć, niech wszyscy zobaczą jak jesteśmy "źli i winni". Tresowanie musiało być rozsiewane przez różnorakie instytucje i być częścią nacisków na wszelakie grupy społeczne, co doprowadziło wreszcie do wyrażenia swojej opinii przez wyznawców religii mojżeszowej.

Jeden z rabinów, Józef Berger z Grobowca Króla Dawida na Górze Syjon, powiedział, że jest to zabronione przez żydowskie prawo by Żydzi klękali przed kimkolwiek, oprócz Boga. Stwierdził również, że „Żyd może się z czymś zgodzić, albo iść na jakieś ustępstwo, lub współczuć, ale naprawdę wolno nam jedynie poddać się Torze i wyrażonej w niej woli Bożej."

Inny rabin dodał do tego "Niektóre przekonania mogą być zgodne z Torą, być może nawet wymagane przez Torę, ale poddanie się naciskom by klękać przed kimś jest formą niewolnictwa, w której oddajesz swoją wolną wolę innej osobie, i jest to zabronione. Żyd nie klęka przed żadnym człowiekiem. Nie uklęknę przed żadnym ruchem, pomysłem czy osobą, jakkolwiek cnotliwą lub ważną. Nie będę klęczał, jako wyraz szacunku, a nawet jako wyraz protestu, przed żadnymi ziemskimi instytucjami. - tylko przed Bogiem"

„Nie dbam o to, czy moja odmowa uklęknięcia cię wkurza, ani nie boję się sprowokować twojego gniewu” - powiedział dalej rabin Green, cytując kolejny werset z Biblii, który pokazuje, że klękanie przed kimkolwiek oprócz Boga jest zakazane. „Nie ma dla mnie znaczenia, jak potężny lub groźny jesteś” - napisał rabin Green. „Klęczę tylko przed Bogiem”.

Niestety zachodnie społeczeństwa zostały poddane silnemu praniu mózgów więc większość musi zachowywać się jak bezmózgie roboty i poddać się lewicowej narracji grup rewolucjonistów spod znaku filantropów ! Miejmy nadzieję, że w chrześcijańskiej Polsce, wszyscy obronimy się przed szaleństwem zachodniej cywilizacji bezbożników, zwłaszcza kiedy będą nam kazać klękać przed neo marksistami. Niech nas ma Bóg Jezus w swojej opiece !

Pelosi Kneels With Other Democrats in 'Moment of Silence'

https://www.youtube.com/watch?v=pZgVBFYM2qk

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kojak

Zadymiarze lewacy ! ?

Zadymiarze lewacy ! ? Niezalleznie od nich nie moga policyjne lajdaki  mordowac w nieskoncznosc ludzi absolutnie bezkarnie ! Polcjant moze dusic kolanem zatrzymanego az ten straci przytomnosc bo wtedy latwiej go zatrzymac ! ! ! To tylko prawIcowe bydlo moglo cos takiego wymyslec !

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Wszystko jest jak przed II WŚ

Wszystko jest jak przed II WŚ tylko jeszcze bardziej nieudolne. Przed II WŚ budowali Centralny Okręg Przemysłowy, teraz budują Centralny Port Komunikacyjny. Przed II WŚ mieli gwarancje UK i Francji, teraz mają gwarancje USA. Przed II WŚ polski przemysł zbrojeniowy był w stanie beznadziejnym, obecnie nie istnieje. Przed II WŚ odgrażali się Niemcom i ZSRR, teraz odgrażają się Niemcom i Rosji. Przed II WŚ zajęli Zaolzie, teraz czeską kapliczkę....

Głosuj za
3
Portret użytkownika selek

Przed wojną to za pożyczki z

Przed wojną to za pożyczki z Francji, min Kwiatkowskii wybydował przemysł (np Stalowa Wola, Mielec, Starachowice etc). Produkowaliśmy w nich samoloty, amunicję, karabiny - gdyby nie wybuch wojny w 1939 roku - na pewno byśmy mieli "nowoczesną armię".

Głosuj za
3
Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Prawdziwy Stwórca nie jest

Prawdziwy Stwórca nie jest ani zazdrosny, ani mściwy, ani nie wymaga by się przed nim korzyć tak jak jahwistyczny bożek ale tym razem zgodzę się z Rebe, dla mnie takie zachowanie to oznaka poddaństwa i żaden dumny człowiek nie powinien klękać i pełzać jak robak przed drugim człowiekiem, a to co wyrabiają biali lewacy w ameryce całując buty czarnym uwłacza ludzkiej godności i jedynie pogłębia supremację czarnych którzy i tak są już tam uprzywilejowani przez instytucje publiczne.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Yoda

Co tak naprawdę wiesz o

Co tak naprawdę wiesz o Stwórcy prawdziwym ? Skąd czerpiesz poznanie Go i wiedzę o  Nim ?

Jedynym źródłem poznania Go wiarygodnym , jest słowo które wypowiadał przez swoje sługi do ludzi i dzieła które wykonał. Dał się tam poznać.  Odrzucanie tego objawienia i swoje "życzeniowe " kształtowanie Go - bo chcę by taki był...- to najczystsze bałwochwalstwo , a ten tak wyobrażony to nie Bóg, a bożek. .  Natomiast Bóg jest bardzo konkretny, zrozumiały i wierny..Zachęcam do poznawania Go. 

Bóg sam o sobie w w/w kwestii mówi tak : 

Księga Wyjścia rozdz 20:

1 Wtedy wypowiedział Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, bo Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który za nieprawość ojców karze synów do trzeciego i czwartego pokolenia, tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Yoda

Strony

Skomentuj