Czy epidemię koronawirusa zapowiedziano podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Teorie dotyczące koronawirusa i rzekomych wcześniejszych zapowiedzi tzw. pandemii koronawirusa, stały się ostatnio bardzo popularne. Jako przykład przedstawiano dziwaczną oprawę show Madonny, a najnowsza teoria zakłada, że naszą smętną teraźniejszość przepowiedziano w trakcie ceremonii inauguracyjnej Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku. 

 

Trudno rozprawiać na temat taki jak symbolika, bez zaakceptowania, że różni ludzie mogą odebrać te same symbole w zupełnie inny sposób. Przypadek ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie dowodzi tego ponad wszelką wątpliwość. Okazuje się zresztą, że nawet niepozorne wydarzenia mogą nabrać zupełnie innej optyki z perspektywy czasu. Zdaniem teorii pojawiających się w sieci, już samo oświetlenie i konstrukcja stadionu, przywodzi na myśl kształt koronawirusa SARS-COV2.

Mało tego, pod koniec ceremonii na arenie pojawiło się olbrzymie koło z łóżek szpitalnych pełne dzieci i otaczających je pielęgniarek. Cała ceremonia zawiera do tego wiele symbolów nawiązujących do masonerii co dodatkowo wzmiacnia taki odbiór tego przekazu. W pewnym momencie na scene wkraczają czarno ubrane postaci interpretowane jako zagrożenie skierowane w stronę dzieci.

Takie odebranie tej sceny jest jednak dość dziwne, ponieważ COVID-19 jest najmniej niebezpieczny właśnie dla nich. Następnie z łóżek szpitalnych zaczynają wychodzić karykaturalne wizerunki czarnych charakterów z bajek. Centralnym elementem sceny staje się wtedy marionetka antagonisty z serii Harry Potter, Voldemorta która porywa małą dziewczynkę. Wedle tej teorii, mroczna postać z książki przerażająca wszystkich wokół stanowi odzwierciedlenie wirusa SARS-COV2, który sparaliżował cały świat.

 

Środowiska masońskie oraz szeroko pojmowane tajne stowarzyszenia już od dawna były posądzane o krzywdzenie dzieci i organizowanie z ich udziałem okrutnych rytuałów zakrawających o satanizm. Całą scenę przerywa pojawienie się postaci Marry Poppins zlatujących na linie z parasolem w dłoni, które zdają się ratować dzieci przed niebezpieczeństwem ze strony Voldemorta i mrocznych postaci. Dla zwolenników tej teorii, jest to nawiązanie do szczepionki, która ma zwalczyć SARS-COV2. Rzekomo, pokonanie tej choroby ma stanowić jedynie element szerszego planu, którego celem jest ugruntowanie Nowego Porządku Świata.

Fragment ceremonii otwarcia, który miał rzekomo zwiastować obecną epidemię trwa zaledwie 10 minut, dlatego zachęcam każdego zainteresowanego do zapoznania się z nim na własną rękę. Wspomniany powyżej fragment rozpoczyna się w okolicach 45 minuty całej ceremonii. Zawarte w niej treści mogą wydawać się dość znajome biorąc pod uwagę obecną sytuacje i obawy związane z "nową normalnością" na jaką przygotowują nas światowe rządy. Jednak kwestia tego czy ceremonia z 2012 roku mogła dać nam poszlaki wskazujące na nadchodzące wydarzenia, pozostaje jedynie w sferze spekulacji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika xxcafeprimaxx

Zobaczcie sobie z napisami

Zobaczcie sobie z napisami ten filmik, w 54:39 minucie pojawia się napis * intense breathing and fake smiling * co w tłumaczeniu znaczy - intensywne oddychanie i fałszywy uśmiech, a wczesniej pytanie - jak się masz i dlaczego tu tak dużo ludzi i łóżek a później takie coś lol! 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Aktualnie najważniejsze jest

Aktualnie najważniejsze jest nie dać się sprowokować władzy tak jak to stało się w ameryce po domniemanym zabójstwie George'a Floyd'a przez białego policjanta, władzy zależy by wywołać chaos a jedynym rozwiązaniem będzie wprowadzenie stanu "wojennego", lewactwo sponsorowane przez sorosa już czeka by Polskę podpalić tak jak to się dzieje we wielu miastach ameryki, są dowody na to, że wszystko było starannie wyreżyserowane łącznie ze śmiercią G. Floyd'a. Dlatego ktokolwiek wybiera się na protesty 6 czerwca powinien zwrócić szczególną uwagę na prowokatorów i zadymiaczy - od razu ich pacyfikować i oddawaćw ręce policji

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Kwazar

Nie wiem w jakim stopniu

Nie wiem w jakim stopniu popadłem już w pranoje ale powiem, że podług tej mojej apokaliptycznej końca świata to, TO JEST TO !  Wirus 2012 ! To KONIEC ! A nie mówiłem ? NIE ? No to właśnie to mówię, że KONIEC ŚWIATA.

Portret użytkownika Sils

Tak było i jak ja wam ludzie

Tak było i jak ja wam ludzie mówię należy nam się zebrać i spotkać by z naszą wiedzą i naszym doswiadczeniem połączyć majątek i stać się realną gildią ale nie mam na co liczyc bo polacy sa tacy jacy sa obsrani wszystkiego i nigdy nie uda mi sie stworzyć stowarzyszenia które będzie analizować sytuacje światową co nie ukrywam bedzie to w pewnym stopniu zakon klan sekta jak zwał tak zwał moja walka trwa czy z wami czy bez was 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

masz rację wszystko może być

masz rację wszystko może być dopiero przed nami, wirus może uderzyć w dzieci jak pójdą do szkoły, po pierwsze izolacja od rówieśników jaka trwa obecnie, pozamykane place zabaw, co zmniejszyło napewno ich odporność , po drugie istnieją informacje że w szkołach podczas "lockdownu" instalowane były nadajniki 5G, po trzecie druga fala była polanowana już na Event201. Trzeba pilnować naszych dzieci i nie dopuścić by je czymkolwiek szczepili, bo druga fala może być wynikiem szczepienia.

Głosuj przeciw
-31

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Strony

Skomentuj