Pielgrzymka na Jasną Górę rozgoniona przez policję. Nie zrobili tego nawet komuniści

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Po raz pierwszy od 365 lat "Pielgrzymka na Jasną Górę" została zatrzymana przez policję. Ludzie uciekali w popłochu przez okoliczne pola.

 

Policja rozgoniła pieszą pielgrzymkę idącą z Łowicza do Częstochowy. Oznacza to, że to co nie udało się okupantom oraz komunistom z PZPR, udało się beobjawowym katolikom z PiS. Tradycja kultywowana przez ponad 360 lat została przerwana z powodu medialnej epidemii w której miesięcznie rzekomo umiera 300 osób.

 

Ta rządowa epidemia stała się pretekstem do niewyobrażalnego zamordyzmu, wiekszego nawet niż w mrocznych czasach PRL. Praktycznie zamknięto kościoły, a teraz uniemożliwia się Polakom nawet pielgrzymek i to idących z zachowaniem tzw. dystansu społecznego, wymyślonego przez rząd. 

 

Niekonstytucyjnie wprowadzono zakaz zgromadzeń co wprowadzono rozporządzeniem Ministra Zdrowia, zamiast ustawą i wszyscy przestrzegają tego dokumentu jakby był obowiązującym prawem. Oznacza to, że Minister Zdrowia może sobie odwołać działanie Konstytucji aktem niższego rzędu.

 

Pielgrzymka została potraktowana jako nielegalne zgromadzenie i dlatego rozpędzono ją tak jak protesty przedsiębiorców. Na szczęście nie doszło do gazowania rozmodlonych ludzi. Ale fakt, że niektórzy z nich uciekali w popłochu przed policjantami jest bardzo wymowny i świadczy o nowym postrzeganiu rządowych stróżów prawa. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

syjonistyczna nwo'wska

Policjanci to tylko bezmózgie kołki od brudnej roboty którymi rządzi syjonistyczno-nwo'wska agentura czytaj politycy i dostojnicy kościelni którzy tak naprawdę nienawidzą polskiego katolicyzmu, bo przetrwało w nim zbyt wiele reliktów Sławiańskiej Wiary Przyrodzonej ot rozwiązanie tej zagwozdki. Wszystko co Sławiańskie jakoś bardzo boli tych pustynnych wyznawców zła, zostawiających po sobie pustynię wszędzie gdzie się zatrzymają w swoim pasożydniczym pochodzie

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Max 1983

Oczywiście że może ich nie

Oczywiście że może ich nie być, skoro głupcy wybrali pis sprzedając Polskę za 500+.Skoro Polacy mieli gdzieś ostrzeżenia Unii Europejskiej bo to Niemcy i lewacy, to teraz stajemy się samotną dyktaturą.Będzie tak jak mówiłem już kilka lat temu. Polska będzie państwem upadłym, a być może w ogóle go nie będzie, a zachód europy będzie się miał doskonale.Mogliśmy w tym samym przedziale co zachód jechać, ale wybraliśmy innaczej.Osobna sprawa to koronawirus ,najpierw jego wybuch a potem granie polityczne tym wszystkim ,ale tego to nawet jasnowidz by nie przewidział.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Mogliśmy w tym samym

Mogliśmy w tym samym przedziale co zachód jechać

No niestety zachód zaprosił już do przedziału muslimsów, ale nie przejmuj sie to ciągle ten sam lewacki, socjalistyczny pociąg, który w sposób zrównoważony wyhamuje wszystkie gospodarki aż cała Europa stanie się kontynentem trzeciego świata.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika trolowiec

To teraz wiecie dlaczego na

To teraz wiecie dlaczego na początku Szumowski kpił sobie z konieczności noszenia maseczek. Robił to, abyście nie kupowali maseczek u konkurencji, chciał abyśmy poczekali, a gdy wreszcie skombinował swoje (przywiezione ukraińskim samolotem Antonow tfu), to nakazał ich noszenie ! Powinien brać udział w światowym konkursie na przekręt roku. Czyż nie tak drodzy polinowcy ? A co jeśli to nie są maseczki tylko szmatki nasączone wirusem w firmie Billa Gatesa ?

Portret użytkownika Easy Rider

Maseczki, których nikt nie

Maseczki, których nikt nie badał, mogły zostać nasączone zarówno w Chinach, jak i na UPAdlinie (bo w końcu stamtąd był samolot),  gdzie jest 8 amerykańskich laboratoriów broni biologicznej. To właśnie tam prawdopodobnie rozmnażano wirusa ASF, którego podrzucano na teren Polski, przy pomocy zarażonych dzików, zrzucanych z helikopterów, aby wyeliminować polską zdrową żywność. Jeden z takich dzików zawiesił się na drzewie - na ten temat jest wiele materiałów w sieci, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "dzik na drzewie asf".

 

Strony

Skomentuj