Pielgrzymka na Jasną Górę rozgoniona przez policję. Nie zrobili tego nawet komuniści

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Po raz pierwszy od 365 lat "Pielgrzymka na Jasną Górę" została zatrzymana przez policję. Ludzie uciekali w popłochu przez okoliczne pola.

 

Policja rozgoniła pieszą pielgrzymkę idącą z Łowicza do Częstochowy. Oznacza to, że to co nie udało się okupantom oraz komunistom z PZPR, udało się beobjawowym katolikom z PiS. Tradycja kultywowana przez ponad 360 lat została przerwana z powodu medialnej epidemii w której miesięcznie rzekomo umiera 300 osób.

 

Ta rządowa epidemia stała się pretekstem do niewyobrażalnego zamordyzmu, wiekszego nawet niż w mrocznych czasach PRL. Praktycznie zamknięto kościoły, a teraz uniemożliwia się Polakom nawet pielgrzymek i to idących z zachowaniem tzw. dystansu społecznego, wymyślonego przez rząd. 

 

Niekonstytucyjnie wprowadzono zakaz zgromadzeń co wprowadzono rozporządzeniem Ministra Zdrowia, zamiast ustawą i wszyscy przestrzegają tego dokumentu jakby był obowiązującym prawem. Oznacza to, że Minister Zdrowia może sobie odwołać działanie Konstytucji aktem niższego rzędu.

 

Pielgrzymka została potraktowana jako nielegalne zgromadzenie i dlatego rozpędzono ją tak jak protesty przedsiębiorców. Na szczęście nie doszło do gazowania rozmodlonych ludzi. Ale fakt, że niektórzy z nich uciekali w popłochu przed policjantami jest bardzo wymowny i świadczy o nowym postrzeganiu rządowych stróżów prawa. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika minus

Bycie takim milicjantem to

Bycie takim milicjantem to podłe zajęcie.Każą ci pałować ludzi,musisz pałować.Każą ci ścigać bezmaskowych,musisz ścigać.

Zawsze ciekawiło mnie,jak oni przechodzą te testy psychologiczne.Przecież żeby je przejść,trzeba mieć mentalność psa...

Ślepo słuchać rozkazów i nie myśleć,nie negować.Posłuszeństwo.Psie posłuszeństwo.Jestem pewien,że oblałbym taki test.

Portret użytkownika człowiek

Powiem Wam moi mili ze gdyby

Powiem Wam moi mili ze gdyby nie katolicyzm to byśmy nie mieli żadnych sukcesów.O Słowianach przytaczacie ale wiedzę macie kiepską bo wiecie gdzie jest największy skarb publiczny dowodzący o tym że sprzed Mieszka 1 nasi przodkowie nie byli poganami tylko mieliśmy królów?to ja Wam powiem właśnie obok obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej obrazy Książąt i co głupio?, tam Husaria Polska przed każdą bitwą jeździła na modły leżeli plackiem cała noc.A to że w Kościele Katolickim są zboki, złodzieje i inni to tak jest wszędzie, weź 50 osób jeden będzie złodziej, jeden zbok, jeden cos jeszcze innego to po pierwsze.Po drugie tacy jak Wy koneserzy mediów niezależnych powinniście wiedzieć ze masoneria jest od początku Kościoła Katolickiego, a masoneria to ryt demoniczny a Kościół zawsze był silny fizycznie i duchowo, więc jaka strategie  trzeba przyjąć żeby zniszczyć wroga?aaa No taką ze trzeba wejść w jego szeregi i to sie dzieje. Po trzecie jaki lud taki pasterz to są tylko ludzie aktorzy celebracji Mszy Św.Ci co szli tą pielgrzymką mają większe jaja niż niektóre koksy w moim mieście co chodzą w maseczkach buahahahaaa.Jestem dumny bo i jestem pewien ze najmniej właśnie zaczipuje sie katoli, ale prawdziwych nie takich co na msze przychodzą w maskach.Ksieza niektórzy maja daleko gdzieś cov19 a niektórzy wierzą.Masoni na jakie stołki przenikają? np.biskupi ale prawdziwi księża i tak ich nie słuchają wiem z autopsji.Prawdziwy Katolik czyta Pismo Św a tam wszystko zapisane w Starym jak i Nowym Testamencie.Witold Pilecki, Popiełuszko to Katolicy wiecie jak inna mentalność by była gdyby nie oni?W Katolicyzmie siła tylko nie skupiajajcie sie na zdrajcach i słabych osobnikach to nawet z psychologicznego punktu widzenia jest bez sensu.Z Panem Bogiem rodacy!A i jeszcze kto najbardziej gonił w 2019 zbokow to już sami odpowiedzcie sobie 

TERAZ

Portret użytkownika ostatni lach

mnie zastanawia kto teraz

mnie zastanawia kto teraz idzie do milicji? Znalezc sobie taka "prace" ktora polega na urzeczywistnianiu psychopatycznych fantazji jakis karzelkow. Naprawde smiechu warte...

Jedno jest pewne. Jezeli jakis milicjant to czyta, to lepiej zdac sobie z tego co za chwile napisze wlasnie teraz, a nie na emeryturze bo wtedy bedzie za pozno. Otóż to nie ustawodawca ani suweren odpowiada za najpodlejsze prawo, a wlasnie milicjant, bo to on go wprowadza w zycie. Jest to prawda o ktorej bioroboty maja nigdy nie uslyszec.

Portret użytkownika Nexus.7

Milicja z PRL'u...

Milicja z PRL'u to pikuś z białymi pałeczkami w porównaniu do dzisiejszej czarnej policji.

Wtedy był pan milicjant a teraz są wciekłe psy...

Na ten czas nie wyjeli jeszcze i nie użyli sprzętu, który mają na nas w zanadrzu...

W konfrontacji zadawajcie im pytanie - czy ich ojcowie i matki są z nich dumne, że występują przeciwko swoim braciom. Przeciwko NARODOWI.

Głosuj za
75

Pozdrawiam'

Posłuszeństwo zabija więcej osób niż rewolucja...

Strony

Skomentuj