Pielgrzymka na Jasną Górę rozgoniona przez policję. Nie zrobili tego nawet komuniści

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Po raz pierwszy od 365 lat "Pielgrzymka na Jasną Górę" została zatrzymana przez policję. Ludzie uciekali w popłochu przez okoliczne pola.

 

Policja rozgoniła pieszą pielgrzymkę idącą z Łowicza do Częstochowy. Oznacza to, że to co nie udało się okupantom oraz komunistom z PZPR, udało się beobjawowym katolikom z PiS. Tradycja kultywowana przez ponad 360 lat została przerwana z powodu medialnej epidemii w której miesięcznie rzekomo umiera 300 osób.

 

Ta rządowa epidemia stała się pretekstem do niewyobrażalnego zamordyzmu, wiekszego nawet niż w mrocznych czasach PRL. Praktycznie zamknięto kościoły, a teraz uniemożliwia się Polakom nawet pielgrzymek i to idących z zachowaniem tzw. dystansu społecznego, wymyślonego przez rząd. 

 

Niekonstytucyjnie wprowadzono zakaz zgromadzeń co wprowadzono rozporządzeniem Ministra Zdrowia, zamiast ustawą i wszyscy przestrzegają tego dokumentu jakby był obowiązującym prawem. Oznacza to, że Minister Zdrowia może sobie odwołać działanie Konstytucji aktem niższego rzędu.

 

Pielgrzymka została potraktowana jako nielegalne zgromadzenie i dlatego rozpędzono ją tak jak protesty przedsiębiorców. Na szczęście nie doszło do gazowania rozmodlonych ludzi. Ale fakt, że niektórzy z nich uciekali w popłochu przed policjantami jest bardzo wymowny i świadczy o nowym postrzeganiu rządowych stróżów prawa. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ja od dawna wiem, że PiS

Ja od dawna wiem, że PiS walczy z Kościołem Katolickim. Politycy tej partii tak naprawdę udają tylko pobożnych i pokazują się publicznie na nabożeństwach. Zastanawiam się dlaczego ich fanatyczni wyborcy nie widzą tego, że ich "ukochana" partia tak naprawdę dąży do przekształcenia miejsc kultu na hotele, restauracje czy sale gimnastyczne. PiS w tej kwestii niczym się nie różni od PO czy SLD.

Portret użytkownika ......................................

.............................

................................................................................szatany z łowicza idą do szatanów z częstochowy i niebieskie szatany rozpędzają ich......................................................................demony biją się między sobą o wpływy------------------------------------------------------------------------będzie źle w żydopolin i na ziemi..............................................................................

Portret użytkownika Max 1983

To potworne że mimo

To potworne że mimo ujawnienia tylu zbrodni tej mafii ,mimo tych ciągle wybuchających afer ,mimo okradania państwa(wzasadzie to obywateli bo państwo z nimi współpracuje)mimo tego że to oni dają siłę partii rządzącej....która tu nienawidzicie!!!!Wy tępe barany dalej murem za kościołem i minusujecie ten wpis.Potworne !!Nie ma nadziei dla tego kraju.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Kwazar

Generalnie mam w

Generalnie mam w duposznowaniu tej czy innej pielgrzymki, wiar mnóstwa, jedynie nieomylnych.Innymi słowy. Mogą one być, albo nie być i to mi zwisa. ALE na bogów wiekuistych Nie mieszajcie do tego bagna jeszcze komunistów ! Dlaczego ? BO OD DAWNA JUŻ NIE ISTNIEJĄ ! WYMARLI DAWNO TEMU.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

....................................... Brawo Policja, choć była to tylko akcja pijarowa pt: "biedny, ucieśniony Kościół", wszak wszyscy wiemy, że komendant główny policji jest gorliwym katolikiem i nie bez powodu jest rekordzistą w stażu na najbardziej gorącym stołku w służbach. A z tą Komuną to bym nie przesadzał, bo to za Komuny aresztowano Maryję z Częstochowy, a obecna policja jeździ na sygnale przed maryjnym obrazem. Ponadto warto przyoomnieć, że obraz Maryi do Częstochowy przywiózł książe Opolski jako KONTRABANDĘ. Sam Opolski też nie był zbyt cnotliwy, bo nazywano go DIABŁEM i zdrajcą. Ale jeszcze większym diabłem był papież Rodrigo Borgia vel Aleksander VI, który zatwierdził kult maryjny w Częstichowie. 

Portret użytkownika ARTUR

Przecież ZOMO nie zniknęło i

Przecież ZOMO nie zniknęło i istnieje jak dawniej w ukryciu aby ludzie się na nich nie mścili , ORMO też funkcjonuje co widzimy po ilości donosów na sąsiadów do instytucji państwowych a zwykli policjanci pracują normalnie , mało zarabiają i dużo ryzykują a to że zmieniono im nazwę z Milicji na Policję zmienia jedynie sposób podległości i finansowanie .

Strony

Skomentuj