"Marsz Miliona Masek" na całym świecie, również w Polsce

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Dziś odbędą się masowe protesty głównie przeciwko niesprawiedliwości, korupcji, tyranii oraz GMO w ponad 400 miastach świata, w tym również w Polsce. Wszyscy protestujący będą nosić transparenty oraz charakterystyczne maski Guy'a Fawkersa.

 

Protesty planowane są między innymi w Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Nigerii, Meksyku, Holadnii, Turcji, Grecji, Irlandii, Serbii, Szwajcarii, Brazylii, w Kanadzie oraz we Włoszech. Demonstracje odbędą się również w polskich miastach, takich jak Poznań, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz czy w Warszawie na Placu Zamkowym o godzinie 20:00. "Marsz Miliona Masek" nie bez powodu był zaplanowany właśnie na 5 listopada. W Wielkiej Brytanii jest to Dzień Guy'a Fawkesa, który w 1605 roku próbował wysadzić w powietrze Parlament. 

W Waszyngtonie aktywiści zgromadzą się przy Pomniku Waszyngtona a następnie przemaszerują po ulicy w pobliże Białego Domu. Natomiast w Wielkiej Brytanii oczekuje się tysięcy osób przy Trafalgar Square w Londynie. Protestujący na całym świecie będą się sprzeciwiać prowadzeniu masowych podsłuchów głównie przez amerykański program NSA, niesprawiedliwości, szpiegowaniu społeczeństw, wprowadzaniu żywności modyfikowanej genetycznie. W niektkórych krajach marsze będą miały również charakter antyrządowy.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/544544378934579/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Rasta4Peace

"Rzeczą ludzką jest błądzić,

"Rzeczą ludzką jest błądzić, a boską wybaczać" Jeśli myślisz że naprawieniem będzie znaleść winnych, wiedz żeś jeszcze ślepyś/a.
Dostrzeszmy że obopujna wina jest w nas, a do nieba potrzebujemy zmiany samych siebie.
Pokój bracia i siostry. Na końcu zostaną ci którzy jeszcze tu zostaną i posprzątają dla przyszłych... Dzieci.
ZACZNIJCIE BYĆ ŚWIADOMI TYCH WSZYSTKICH KŁÓTNI O KTÓRE WALCZYMY MIĘDZY SOBĄ.
NIE MA RACJI MATKA NIE MA RACJI OJCIEC, MA RACJE SERCE KTÓRE JUŻ DAWNO TEMU PRZESTALIŚCIE SŁUCHAĆ, A PRZEZ TO I WASZE
DZIECI CIERPIĄ.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj