"Marsz Miliona Masek" na całym świecie, również w Polsce

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Dziś odbędą się masowe protesty głównie przeciwko niesprawiedliwości, korupcji, tyranii oraz GMO w ponad 400 miastach świata, w tym również w Polsce. Wszyscy protestujący będą nosić transparenty oraz charakterystyczne maski Guy'a Fawkersa.

 

Protesty planowane są między innymi w Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Nigerii, Meksyku, Holadnii, Turcji, Grecji, Irlandii, Serbii, Szwajcarii, Brazylii, w Kanadzie oraz we Włoszech. Demonstracje odbędą się również w polskich miastach, takich jak Poznań, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz czy w Warszawie na Placu Zamkowym o godzinie 20:00. "Marsz Miliona Masek" nie bez powodu był zaplanowany właśnie na 5 listopada. W Wielkiej Brytanii jest to Dzień Guy'a Fawkesa, który w 1605 roku próbował wysadzić w powietrze Parlament. 

W Waszyngtonie aktywiści zgromadzą się przy Pomniku Waszyngtona a następnie przemaszerują po ulicy w pobliże Białego Domu. Natomiast w Wielkiej Brytanii oczekuje się tysięcy osób przy Trafalgar Square w Londynie. Protestujący na całym świecie będą się sprzeciwiać prowadzeniu masowych podsłuchów głównie przez amerykański program NSA, niesprawiedliwości, szpiegowaniu społeczeństw, wprowadzaniu żywności modyfikowanej genetycznie. W niektkórych krajach marsze będą miały również charakter antyrządowy.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/544544378934579/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Annam

"swołocz" te słowo użyte

"swołocz" te słowo użyte przez ciebie mówi bardzo juz duzo o tobie. 
 

Porządek panuje w Folwarku. Nie wychodźcie dzisiaj na ulice. Zostańcie w domach i oglądajcie telewizję. Wieczorem jest bardzo dużo ciekawych seriali i programów z celebrytami. Jeśli musicie koniecznie wyjść, to idźcie na zakupy. Wydajcie dużo pieniędzy, których nie macie na rzeczy, których nie potrzebujecie, by imponować ludziom, których nie lubicie. Nie przyłączajcie się do nas! Bądźcie samotni w rodzinie i wśród przyjaciół. Człowiek samotny i nieszczęśliwy jest lepszym obywatelem, bo kupuje częściej i więcej rzeczy, aby się lepiej poczuć. Bądźcie grzeczni i idźcie spać. Pamiętajcie aby zawsze przestrzegać codziennego harmonogramu: 8 godzin pracy, 8 godzin rozrywki, 8 godzin snu. Nie słuchajcie zamaskowanych oszołomów, którzy chcą was okłamać. Prawdę znajdziecie tylko w massmediach. Prawdę mówią politycy z każdej opcji politycznej. Nawet jeśli się ze sobą nie zgadzają to i tak wszyscy mają rację. Wy musicie tylko wybrać sobie kolor jakiejś opcji politycznej, a potem nienawidzić te kolory, które wam wskażą. Dziewiętnastowieczne idee polityczne są bardzo postępowe i tylko je możecie wyznawać. Starożytny system sprawowania władzy jest wyjątkowo aktualny i wspaniale się sprawdza, bo jest najlepszy ze wszystkich najgorszych. To właśnie jest wolność. Innej wolności nie ma. Uważajcie! Ludzie, którzy wyjdą dzisiaj na ulice to potencjalni terroryści. Terrorystów należy się bać. Bójcie się i bądźcie posłuszni. Zostańcie w domu. Nie przytłaczajcie się do nas. Nic się nie dzieje. Wszystko jest OK. "
Portret użytkownika kbk

Ludzie, ktorzy wyjda w tych

Ludzie, ktorzy wyjda w tych pajaco-maskach na ulice, zmanipulowani przez kanaly w internecie, pobucza, pokrzycza, w imie idei, ktorych nie rozumieja. Ale wypada byc i wrzucic focie czy lajka na fejsie.
Niczym sie nie roznia od kibicow-januszow-piknikow w swoich pajaco-czapkach z rogami jeleni, placacych kupe forsy by moknac w deszczu na narodowym bez meczu.
Zmanipulowane jelenie stanowiace niezly ubaw i wentyl bezpieczenstwa emocji dla tych, ktorzy naprawde pociagaja za sznurki.

Portret użytkownika ben

Masz rację hasa! piszę tak

Masz rację hasa! piszę tak przez brak szacunku dla ciebie, było acta ceta i gdyby nie Ci ludzie  ich ideały obudził byś się z ręką w nocniku. Ale wiem że tacy jak ty  żerują na innych pasożytnictwo to twe motto .
Zmień login !!! hasa

Portret użytkownika niebieskozielona

Popieram, ale zbyt szeroki

Popieram, ale zbyt szeroki rozrzut tematyki, ktory moze doprowadzic do nicnieznaczacej zadymy. Albo korupcja, albo GMO. Oczywiscie jedno i drugie powiazane (jak kazda przemoc), ale ogolnikowe hasla nic nie zalatwia. Poszumia i pojda. A nie lepiej co miesiac domagac sie swego i konkretnie? Kogo przestrasza? Szkoda, ze mnie nie ma w Polsce... oj szkoda... Sad
 

Strony

Skomentuj