Węgry zakazały tzw. uzgadniania płci! Międzynarodowa lewica zawyła z oburzenia

Kategorie: 

Źródło: internet

Lewicowi Aktywiści oraz media globalistów wściekle rzuciły się na Orbana i twierdzą, że Węgry popychane są „w stronę ciemnych wieków” po tym, jak parlament głosował za określeniem płci na podstawie płci biologicznej, a nie urojonych tez pseudonaukowych ideologów wierzących w istoty gender.

Lewacki establiszment dostał szału po decyzji odważnych i bohaterskich Węgrów. Pojawiły się groźby, że węgierscy homoseksualiści dostaną depresji i popełnią samobójstwo.Organizacje pozarządowe i media głównego nurtu scharakteryzowały prawicowego lidera populistycznego kraju, Viktora Orbána, jako „autokratę” w przeforsowywaniu ustawodawstwa, które definiuje płeć jako „seks biologiczny oparty na pierwotnych cechach płciowych i chromosomach”. Amnesty International, finansowana przez skrajnie lewicowego miliardera i agresywnego przeciwnika Orbána, George'a Sorosa, wydała we wtorek oświadczenie, w którym twierdzi, że ustawa „popycha Węgry z powrotem do średniowiecza”. Według The Guardian grupa globalisów, popychających świat ku rewolucji, twierdzi, że „pogłębi i tak już nietolerancyjne i wrogie środowisko, przed którym stoi społeczność LGBTI” .

 

Orban oraz Naród Węgierski stoją dziś w Europie jako jedyni w obronie chrześcijaństwa oraz praw ludzi normalnych, pragnących swobody wyrażania swoich opinii oraz społecznego zdrowia psychicznego, opartego o Słowo Boga - Biblię. Prawa moralne, podyktowane ludzkościprzez Boga i potwierdzone przez Jezusa Chrystusa są w dobie "nowoczesności i postępu" zagrożone. Na szczęście Węgrzy nie dają sobie robić wody z mózgu !

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Laura

To brak wiedzy i zrozumienia

To brak wiedzy i zrozumienia powoduje silne emocje, a potem te silne emocje stają się swoistym napędem do brnięcia w dalsze zaciemnienie umysłu i serca. Kiedyś to było niewolnictwo, palenie na stosie zielarek, czy torturowanie tzw heretyków przez jedynie słuszną wiarę katolicką.....dzisiaj mamy to samo tylko w innej odsłonie, bo nie płoną stosy, a prześladowania są bardziej wyrafinowane i ukryte, lecz dzisiaj nadal obcina się ręce albinosom, pluje na homoseksualistów utożsamiając ich z pedofilamii, nadal prześladuje się każdą inność, bo przecież wiadomo, że biały człowiek - katolik to najcenniejszy skarb na tym świecie.....taki rozmodlony i miłosierny z hasłami wolności na ustach....nawet stwórca nie podejrzewał, że tak mu się uda ten człowiek.

Portret użytkownika drako_tr

Droga Laurko, nie wypowiadaj

Droga Laurko, nie wypowiadaj sie za Stwórcę, po bladego pojęcia o nim nie masz. Skoro wspomniałaś o hasłach, to degeneraci dali jasny przekaz:

"Zniszczymy wasze społeczeństwo". Szokujące hasła na manifestacji LGBT"

Zobacz obraz na Twitterze

To nie ja, biały normalny człowiek chcę zniszczyć te bezmózgie zboczone bydło, tylko oni mnie...nie będę czekał z założonymi rękami, aż zrealizują swoje postulaty, a jeżeli wyciągną łapy do mojej rodziny, to im je utnę... Skoro nie podoba Ci się, że ludzie bronią się przed degeneratami, którzy chcą zniszczyć ich wartości i zdemoralizować dzieci???...to kim Ty jesteś?

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Portret użytkownika Laura

Drako, degeneraci są wszędzie

Drako, degeneraci są wszędzie i w każdym środowisku. Podkręcanie atmosfery wokół danego tematu w danym politycznym momencie jest zabiegiem znanym od lat. To, że nie daję się nakręcać i uruchamiam zdrowy rozsądek, a nie emocje nie znaczy, że jestem po stronie degeneracji, Zabieg wrzucania wszystkich do jednego worka, tylko dlatego, że nie dają sobą manipulować nie świadczy o światłości człowieka, a przez moment za takiego Cię miałam. Poszerzanie pola komfortu, o którym kiedyś pisałeś to też pisanie czegoś, co nie jest popularne i na bank wzbudzi agresję w nakręconym tłumie komantatorów tego forum....a to tylko potrzeba bycia wolnym i danie tej samej wolności innym....pod jednym warunkiem, że nikt nie jest krzywdzony.

Portret użytkownika drako_tr

Przecież LGBT jest jednym

Przecież LGBT jest jednym wielkim, śmierdzącym workiem wszelkiej maści degeneratów...znam osobiście 2 gejów, którzy plują na to skrzywione LGBT i wszystkich jego "członów".

Nikomu też nie bronię być wolnym, ale jeżeli ta ich "wolność" ma być moim zniewoleniem i ma doprowadzić do upadku ludzkich wartości i moralności, to będę z tym walczył.

To, że wszędzie są degeneraci, nie ulega wątpliwości, ale ja chyba wyraźnie napisałem, że będę się bronił, przed atakującymi na każdym kroku degeneratami, atakującymi rodzinę i dzieci, deprawującymi młodzież, chcącymi swoimi zboczonymi deklaracjami nieodwracalnie zniszczyć młode, niewinne dziecięce umysły!!!...i tych degeneratów będę tępił, jak tylko posuną się za daleko.

Dlatego całym sercem popieram działania Orbana, w końcu i on dojrzał, do czego mogło doprowadzić dalsze przymykanie oczu na działania zboków. Chcą mieć eldorado, to niech jadą do stolicy wszelkiej maści dewiantów, do Tel Awiwu…i tam zostaną, bo tu, wśród normalnych ludzi, nie ma dla nich miejsca.

.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Portret użytkownika marchewka

Węgry: ludność niecałe 10 mln

Węgry: ludność niecałe 10 mln, powierzchnia kraju mniej niż 1/3 Polski. Poparcie miłe ale raczej symboliczne, cudów współpracy ekonomicznej czy militarnej nie ma co oczekiwać. Bieda większa jak w Polsce i jak to bywa w takich okolicznościach- rządy ultraprawicy.

Strony

Skomentuj