Greta Thunberg nagle stała się ekspertką od koronawirusa SARS-CoV-2

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Greta Thunberg, znana szwedzka wagarowiczka uważająca się za aktywistkę klimatyczną, ma teraz okres posuchy w swoim alarmistycznym ekobiznesie. Nie dość, że globalne ocieplenie zniknęło i robi się chłodno, to jeszcze koronawirus zabrał jej całe zainteresowanie. Panna Thunberg nie miała już wyjściai aby ponownie zabłysnąć została ekspertem nie tylko od klimatu, ale też od wirusów. 

Słynna szwedzka nastolatka, Greta Thunberg nieoczekiwanie uczestniczyła w panelu ekspertów CNN zebranych, aby omówić pandemię koronawirusa.

„Rozpoczęliśmy nową kampanię, aby pomóc UNICEFowi podczas pandemii COVID-19” – mówiła Greta.„We wszystkich kryzysach najsłabsi są zawsze najmocniej dotknięci. A zwłaszcza dzieci i ludzie w najbiedniejszych częściach świata daleko na południe. Dotyczy to Zwłaszcza osoby przebywające w strefach konfliktu i obozach dla uchodźców” 

Dziennikarka Anderson Cooper z CNN, uzasadniając niejasną wypowiedź aktywistki sugerując, że brak dostępu do szkół oznacza, że wiele dzieci nie zje swojego często jedynego posiłku w ciągu dnia. Z tym, że Greta w świecie przed koronawirusem, wręcz namawiała do wagarowania w piątki, uzasadniając to potrzebą ratowania klimatu. 

 

Miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi podłych manipulatorów, którzy użyli dziecko z syndromem Aspergera do osiągania celów politycznych. Skuteczne wypromowanie tej dziewczynki na eksperta do spraw klimatu świadczy o zdumiewającym upadku intelektualnym dzisiejszego świata. Jeśli nowe wcielenie Grety Thunberg, jako specjalistki od wirusów, się przyjmie, będzie to oznaczało, że jest z nami jeszcze gorzej. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika rev111

Ty koles to ladnei zjebany

Ty koles to ladnei zjebany pajac jestes. Pewnie nalezysz do do sekty zjebow co sie zwa  rycerze maryji ? . Wiesz ze ten Jezus to ZYD in downy z ONR antysemici wybrali zyda na krola polski  a Matka boska to zlt demon co omamia narody i plagi na nie sprowadza. Na polske akurat plage debilizmu bo co 2gi polak jest debilem a ma sie za gemiusza.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

$$więta greta od

$$więta greta od koronaświrusa no yebłem, statystyki pewnie im pokazały że coraz więcej młodych ma w d.pie tą ich plandemię, ci pseudo ludzie zafiksowani na $$ numerkach mają rzeczywistość za równanie, dlatego powinniśmy zorganizować się do stworzenia takiej sytuacji której kompletnie nie byli w stanie przewidzieć, i robić biurokratom jak najbardziej pod górkę zrobić ich życia nieznośnymi tak jak oni to zrobili nam, zasypywać urzędy pismami z rządaniami, do tego niech ktoś dobry w prawie zredaguje formularz podparty artykuami konstytucji, kodeksu cywilnego i karnego z rządaniem dostarczenia kompletnego składu,próbki szczepionki dla niezależnego laboratorium, skutków ubocznych i działań nieporządanych powodowanych przez wstrzykiwaną substancję oraz podpisania przez łapiduchów i ich pomocników, w razie by chcieli przymusowo szczepić ludzi, odpowiedzialności karno-finansowej w przypadku spowodowania uszczerbku na zdrowiu lub życiu przynajmniej 1 roku od szczepienia by każdy miał dla siebie do wydrukowania wysłania lub użycia na miejscu w domu w razie najścia przez systemowe psy. z mojej strony to na razie tyle, myślmy i kombinujmy dalej jak rozwalić system jego własną bronią a nie tak jak by tego chcieli, nie przelewem krwi niewinnych i nieświadomych ludzi. wiem, wiem oskarżycie mnie o zmianę zdania, kiedyś chciałem się brutalnie rozliczyć z systemem Wink zdałem sobie sprawę że za dużo mają posłusznych systemowi piesków, niezliczone zasoby finansowe i za dużo jest ludzi nie rozumiejących co się w ogóle dzieje by do tego mogło dojść.

 

Barany żyjące całe życie w strachu przed wilkiem którym straszył je ich pasterz, zostaną ostatecznie zjedzone przez pasterza i jego rodzinę.

Portret użytkownika osa

" globalne ocieplenie

" globalne ocieplenie zniknęło i robi się chłodno, " człowieku co ci zniknęło?? Lodowce się może odtopiły i woda zamarzła z powrotem w góry lodowe?  Gdzieś tam się zawsze robi chłofdniej a co to ma do globalnego ocieplenia?

Niepojęta jest kurczowa obsesja nieuków do trwania przy bzdurach, zamiast się douczyć...No ale w końcu 5G rozsiewa wirusa, więc pewnie to ich ogranicza w rozwoju, a szczepionki są po to by chipy wprowadzić do organizmów, by kalesoni przejęli władzę nad światem... Zaraz po pokonaniu obcych...

I pomyśleć, że jakaś nastolatka góruje świadomością nad całymi tuzinami kolesi... Wykazuje empatię, nie myśli o sobie tylko o szerszym kontekście. Nie musi być specjalistką, i wcale się na nią nie kreuje, to próbują to robić nieuki, które same uważają się za specjalistów rozsiewając bzdury...

Gdzie ten szaleniec, który twierdzi, że nie ma koronowirusa, a tysiaće naukowców na całym świecie zapewne udaje po cichu że coś robi...

Oczywiście nikt nie  zastanowia się nad tym co powiedziała, tylko na wszystkie możliwe sposoby próbują to wykorzystać do swoich manipulacji... Porównując jej wypowiedzi i tutejszych troli 'znafców' spisków o których nawet najlepsze agencje nie słuyszały można odnieść wrażenie, że jej IQ jest wyższe o jakieś 80 pkt...

Portret użytkownika Takitam

Wydaje mi się że zanim

Wydaje mi się że zanim zacznie się pouczać naukowców, trzeba mieć wiedzę. Grecia powinna najpierw skończyć podstawówkę, potem szkołę średnią i studia. A dla mnie i wielu innych ludzi półanalfabeta z zaburzeniami osobowości nie jest ani ekspertem, ani wyrocznią - chyba że przewyższa poziomem swoich fanów. Ale to już problem szemranych fanów a nie dobrze ustawionej Greci. 

Strony

Skomentuj