Soros ostrzega, że Unia Europejska może nie przetrwać koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

George Soros uważa, że jedną z konsekwencji epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 może być faktyczny rozpad Unii Europejskiej. Swoje obawy wyjawił dziennikarzom agencji Reuters. 

 

89 letni miliarder, który w 1992 roku wygrał na rynku walutowym walkę z Bankiem Anglii broniącym funta, ma dość kasandryczne przepowiednie dla Europy. Jego zdaniem skutki pandemii będą odczuwalne znacznie dłużej niż się to komuś wydaje. Powtórzył również, że nie wierzy w szybkie stworzenie szczepionki ze względu na szybkie mutacje jakim podlega wirus. 

 

Spekulant giełdowy Soros stwierdził również, że obecna sytuacja jest tak krytyczna, że potrzebne są tak zwane obligacje wieczyste, jakie powinna zacząć emitować UE. Kiedyś takie obligacje wyemitowała Wielka Brytania, szukająca finansowania na wojnę z Napoleonem. Sens takich papierów dłużnych polega na tym, że nie są nigdy wykupywane, ale posiadaczom należy się stała renta opłacana przez państwo. 

A jak wiadomo żadne państwo nie ma własnych pieniędzy tylko te, które udaje się zabrać obywatelom. Soros sugeruje, że wypłaty rent powinny być finansowane w podatkach, których zwiększanie jego zdaniem musi stać się jedną z nowych prerogatyw UE względem krajów członkowskich. 

 

Słynny miliarder, George Soros, od lat nie ustawał w próbach przeobrażenia społeczeństw kolejnych krajów świata w bezkształtną masę multikulturowych ateistów skupionych na hedonizmie. Kryzys koronawirusowy oddalił jego chorą wizję Europy zasiedlonej przez Afrykanów i opanowanej przez Islam. 

 

Ten miliarder lewak jeszcze ma nadzieję, że nie wszystko stracone dla jego sprawy, ale w obliczu kryzysu gospodarczego może być coraz mniej chętnych na kontynuowanie samobójczej strategii Zielonego Ładu. Jeśli komuniści z UE będą nadal dążyć do jej realizacji, nie pozostanie nic innego jak seria exitów na kształt Brexitu. W kolejce czekają już Włochy i może to uruchomić efekt domina, który zmiecie integrację europejską i zwróci mieszkańców starego kontynentu w kierunku wzmocnienia państw narodowych. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika dziadek

SMUTNA PRAWDA 20.05.2020

SMUTNA PRAWDA 20.05.2020

 

Jeszcze niedawno myśmy się śmieli

Patrząc na z piwem budki

Że tam elektorat jest tych twardzieli

Co rozum krótki od wódki.

 

A dziś zawitała grupa nad morze

Sprawa o pomstę aż woła

I to w centralnym miejscu w Przytorze

Prawie naprzeciw kościoła.

 

Wiszą tu różne afisze posłów

Co wyborami związanych

A jakich trzeba najgłupszych osłów

By pluć na te zdjęcia wybranych.

 

Mała społeczność, to wyszczotkować

Myślałem, że Przytór to minie

Ale to obraz jest, jak zagłosować

By wybrać ludzi, nie świnie.

 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

czy to to jeszcze żyje?

czy to to jeszcze żyje? jeżeli to ma takie pomysły to znaczy że chce od ludzi ciężko pracujących wyłuskać resztę oszczędności która im została, a potem odkupić od nich te obligacje za bezcen kiedy nastanie kryzys, oni dobrze wiedzą co robią, by przejmować całe państwa.

 

Barany żyjące całe życie w strachu przed wilkiem którym straszył je ich pasterz, zostaną ostatecznie zjedzone przez pasterza i jego rodzinę.

Portret użytkownika euklides

W zasadzie możnaby

W zasadzie możnaby opodatkować jego, Morawieckiego, Szumowinę, Naczelnika wraz z jego Srebrnym imperium i wszystkich tych zacnych reformatorów. Na początek 90% podatek od wartości zgromadzonego kapitału powyżej miliona zł. Majątek nieujawniony przepada.

Portret użytkownika inzynier magister

Tych diabłów NWO i innych

Tych diabłów NWO i innych szaleńców globalistów opętanych przez szatnana może jedynie pokonać modlitwa do Jezusa Chrystusa oraz do Ducha Świętego ! Inaczej sięz nimi nie wygra bo "Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich" Efezjan 6:12

Wielu ekonomistów, filantropów i organizacji międzynarodowych, pragnących „ratować” świat, wskazuje, że nie da się zapewnić „zrównoważonej przyszłości” z tak dużą – i stale rosnącą - liczbą ludności na świecie. Już nawet nie kryją, iż podejmowane przez nich działania – rzekomo dobroczynne – mają doprowadzić do zmniejszenia populacji.W raporcie o stanie ludności, zatytułowanym State of World Population 2017, Fundusz Ludnościowy ONZ (UNFPA) stwierdza, że „zrównoważony rozwój” można osiągnąć jedynie wskutek walki z ubóstwem, polegającej na ograniczeniu liczby ludności na świecie. Raport ostrzega, iż nierówność płci oraz odmowa tak zwanych praw seksualnych i reprodukcyjnych (czytaj: aborcji, sterylizacji i długotrwałej antykoncepcji) zagraża harmonijnemu rozwojowi świata, osłabia gospodarki narodowe i podważa wysiłki na rzecz likwidacji ubóstwa do roku 2030.Raport UNFPA z 2017 r., którego podtytuł brzmi: Worlds Apart. Reproductive health and rights in an age of inequality stwierdza już na samym początku, iż za różnice w dostępie do bogactwa na świecie odpowiada „nierówność płci i niemożność pełnej realizacji praw seksualnych oraz reprodukcyjnych”. To z kolei ogranicza postęp i rozwój ekonomiczny państw. Tym samym autorzy wnioskują, że niemożliwe jest zniwelowanie luki rozwojowej między krajami bogatymi a biednymi bez upowszechnienia antykoncepcji, która obejmuje sterylizację kobiet i mężczyzn oraz aborcję (zwłaszcza farmakologiczną).„Jeśli cele ICPD – i cele zrównoważonego rozwoju nowej Agendy 2030 – zostaną zrealizowane, wówczas ludzkość znajdzie się na drodze do osiągnięcia bardziej równego świata, z bardziej inkluzywną i tętniącą życiem ekonomią” – czytamy.Raport Klubu Rzymskiego – znanego ze szczególnego zaangażowania na rzecz działań depopulacyjnych - wydany w 2017 r. pod redakcją Ernsta Ulricha von Weizsäckera i Andersa Wijkmana i zatytułowany Come On!, wzywa do realizacji założeń „nowego Oświecenia.” Przekonuje o aktualności niesławnego raportu z 1973 r. („Granice wzrostu”), którego autorzy straszyli przeludnieniem i domagali się natychmiastowego wdrożenia polityki ograniczającej przyrost naturalny. Jednym z warunków koniecznych do osiągnięcia „zrównoważonego modelu gospodarki” było – w myśl raportu – „umożliwienie ludzkości dostępu do stuprocentowo skutecznych metod kontroli urodzin”.

Innowator zaproponował także „indukowanie alergenów do mięsa” (manipulowanie białkami BSA i alfa-ga), aby „pomóc” ludziom zmniejszyć jego spożycie. Po prostu osoba uczulona musiałaby zrezygnować z jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego, bo inaczej groziłoby to jej śmiercią spowodowaną wstrząsem anafilaktycznym.Bioetyk zasugerował wreszcie podawanie ludziom hormonów oksytocyny i seratoniny oraz zmniejszanie ilości testosteronu. Lio tłumaczył, że manipulacja tymi hormonami sprawi, iż radykalnie zmieni się zachowanie społeczeństwa – na bardziej ugodowe.W 2016 roku, w czasopiśmie „Social Theory and Practice” ukazał się artykuł bioetyka z Johns Hopkins University i dwóch filozofów z Georgetown University: Colina Hickey’a, Jake’a Earla oraz Travisa Riedera. Warto przypomnieć, co twierdzili autorzy. Uznali oni, że co prawda dzisiaj nie można stosować polityki przymusu jak w Chinach czy Salwadorze, ale rządy mogą, a nawet „muszą zachęcać” do tworzenia małych rodzin w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.
 „Prokreacja jest niebezpieczna, ponieważ rodzi się więcej ludzi, którzy generują więcej gazów cieplarnianych” – napisali naukowcy. Proponują więc, by kobiety i mężczyźni w krajach biednych – tak jak to się obecnie czyni w Indiach – byli „zachęcani” do sterylizacji w zamian za „pomoc finansową” lub sprzęt AGD (telewizor, radioodbiornik itp.). Ich zdaniem, w mediach, za pośrednictwem szeroko pojętej kultury, winno się promować antykoncepcję i sterylizację, zniechęcając do posiadania rodziny w ogóle. W przypadku zamożnych osób, które chciałyby mieć więcej dzieci, autorzy postulują wprowadzenie podatku progresywnego, wyższego opodatkowania artykułów dziecięcych, likwidację ulg jak w Indiach i Singapurze, likwidację urlopu macierzyńskiego po drugim dziecku itp.Mimo tak oczywistego celu, jaki kryje się za pojemną koncepcją tzw. zrównoważonego rozwoju, prawie 200 państw zdecydowało się realizować założenia Agendy 2030."

Zauważcie że oni dodają różne chemikalia do jedzenia by wykończyć ludzkość ! GMO to jedna z ich metod !!! ONZ powstała po upadku hitleryzmu. Widać jednak, ze oenzetowscy-dyrektorzy dużo się jednak od hitlerowców nauczyli.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Stuktury jak i konstytucje

Stuktury jak i konstytucje ONZ tworzyła masoneria czyli lucyferianie więc co tu się dziwić? Ich nienawiść do biednych ludzi jest straszna i nie mają wobec biednych ludzi sentymentów. Już dawałem ten filmik tutaj ale jeszcze raz dam. Każdy z założycieli ONZ był opętany przez szatana więc czego można się po tej organizacji spodziewać? Tylko ślepi wierzą w tego typu ustrojstwa jako wybawienie ludzkości. Gdyby ludzie chociaż trochę szukali to by się dowiedzieli jacy to bogobojni ludzie rządzą światem. Poza tym przecież 3% ludzi na świecie ma praktycznie łącznie taki majątek jak pozostałe 97% razem wzięte to jak ma być zrównoważony rozwój? Bogaci nigdy nie zrozumią biednych a tym bardziej nie podzielą się swoim majątkiem z głodującymi. Ludzkość stała się bardzo schorowana psychicznie i ta choroba jest gorsza niż koronawirus gdyż prowadzi do totalnego zepsucia stosunków międzyludzkich. 

https://youtu.be/L2I852LAYtU

Może części z was ten film otworzy oczy i zaczniecie szukać jeszcze większej ilości informacji, które zwiekszą waszą świadomość.  

 

Portret użytkownika syriues

Po co w ogole taki ktos sie

Po co w ogole taki ktos sie wypowiada i miesza w glowach ludziom,przeciez widac ze to jeden z klownow masonerii.wielu ich jest,ale ten niezle maci w narodach.Wegry daly mu czerwona kartke i slusznie.Caly swiat powinien mu dac i jesgo zespolowi masonerii karte wylotu na ksiezyc.my sie zajmiemy planeta,bez waszej laski i urzadzimy ja tak,ze nie bedziecie mogli na nia wrocic.To taka przenosna panie Soros,moze pan se swoim pseudo braciom  powiedziec to samo.

Nie potrzebujemy waszych klamstw i sasad.Odczyn wychodzi kwasny i zatruwa nas i ziemie

Portret użytkownika MiamiVibe

Jedną z lepszych znanych mi

Jedną z lepszych znanych mi walut jest po prostu praca. Wygląda to tak, że jeden pracuje dla wszystkich, a wszyscy dla jednego. Niemożliwe ? Wszystko jest możliwe, kiedy wyjdzie się z góry narzuconych programów i po prostu spróbuje zrobić coś odmiennego o 180st. A wszelkie akcje, obligacje, bazujące na lichwie i niesprawiedliwym podziale dóbr niech se Soros druknie i wywiesi w wychodku, w celu podtarcia dupy. Niech to chazarskie ścierwo i podległe im mafijne rządy spakują sobie wszystkie swoje pieniądze, waluty, obligacje, szczepionki, chipy, religie, korporacyjny szmelc, media i po prostu niech wypierdalają z tej pięknej planety :)  

Strony

Skomentuj