Wszyscy mieszkańcy Wuhan zostaną poddani testom na koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Chin są zaniepokojone nowymi przypadkami zakażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 w Wuhan – mieście, w którym rozpoczęła się pandemia. W związku tym, cała populacja miasta, tj. około 11 milionów ludzi, zostanie poddanych obowiązkowym testom.

 

Jeśli wierzyć oficjalnym statystykom, Wuhan już wcześniej pokonało koronawirusa i zniosło wszelkie blokady. Jednak wygląda na to, że miasto zaczyna teraz zmagać się z drugą falą koronawirusa. Wśród tamtejszych mieszkańców wykrywa się nowe przypadki zakażenia.

 

10 i 11 maja, władze Wuhan powiadomiły o sześciu nowych bezobjawowych przypadkach zakażenia się koronawirusem. Wszystkie osoby pochodzą z jednego osiedla mieszkaniowego. Są to pierwsze wykryte przypadki infekcji od 8 kwietnia, czyli od czasu zniesienia blokady.

Chiński rząd nakazał, aby wszystkie dzielnice miasta Wuhan przedstawiły plan, określający przygotowania do masowych testów wśród mieszkańców, z uwzględnieniem najbardziej wrażliwych obszarów i grup ludzi. Akcja testowania na koronawirusa SARS-CoV-2 potrwa 10 dni.

 

Sytuacja w Wuhan znów jest bardzo niepokojąca i nie wiadomo, czy Chiny ponownie nie zablokują całego miasta, tak jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach. Wszelkie informacje o drugiej fali epidemii mają bardzo ważne znaczenie dla całego świata i pozwolą innym państwom lepiej przygotować się na jej nadejście. Miejmy tylko nadzieję, że Chiny nie będą ponownie zatajać danych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Do drużyny  SWAT team Jareda

Do drużyny  SWAT team Jareda Kushnera 666 avenue 5 budującej nowy porządek USA po "apokalipsie" covid 19 w której są Elon Musk, Bill Gates i inni giganci technologiczni wczoraj dumnie dołączył Eric Schmidt dyrektor generalny i prezes google. 

Jest to kolejny lucyferiański gigant. Pierwsze czym mają się zająć to prywatyzacja publicznych szkół oraz naprawa służby zdrowia w USA następnie innymi sprawami mogącymi wdrożyć Nowy Porządek Świata.

Nawet się z tym nie kryją tylko mówią oficjalnie a amerykański rząd dołoży wszelkich starań by SWAT team odniosła sukces w swojej walce o nowy świat.

 Fałszywy mesjasz jakim jest Jared Kushner zebrał same Asy do swojej drużyny by wdrażać doktryny, które są naznaczone lucyferianizmem. 

Ten piękny mówca myśli, że wie co robi i uważa siebi za prawdziwie namaszczonego króla tej ziemi a co więcej inni wyznawcy kultu szatana też składają mu pokłon i hołdy. Wy też możecie zacząć składać mu hołd. Wystarczy, że dołączycie do organizacji bractwa jednego oka i liczby 666 czyli do masońsko illuminackiej organizacji 

 

Portret użytkownika euklides

To dobrym i kumatym, którzy

To dobrym i kumatym, którzy dzisiaj są pomiatani, antychryst zaoferuje stanowiska i to będzie dla nich ciężki orzech do zgryzienia. Np. taki Grzegorz Braun? Jak najbardziej... Szatanowi nie zależy natomiast na tych lizodupach - Gatesach, Sorosach itp, którzy już wykonali swoje zadanie za 12 srebrników i są zupełnie niepotrzebni.... Zobaczycie jak ich niedługo trzepnie.

Portret użytkownika euklides

Dajcie spokój, Bill nie jest

Dajcie spokój, Bill nie jest żadnym antychrystem... Antychryst właśnie upokorzy ich na oczach świata. Szatan to inteligentny gość, specjalnie spreparował taką podpuchę, a potem ich wystawi. Większość łyknie antychrysta jako mesjasza.

Portret użytkownika Zyzolek

Miałem nic nie komentować ale

Miałem nic nie komentować ale sytuacyja wygląda tak: daj małpie brzytew:))) to do was, o was tu teraz piszę, ale nie o portalu, adminach ani o czytelnikach bo wy jesteście tylko ludzmi ale oni tak oni są jak rozjuszona bezmyślna bestia zdychaj szmato bo i tak nie dadzą tobie nic. Ani złoto ani żadne kłamstwo ani zabójstwa twoje nic tobie już nie pomoże , upadłeś oto teraz jesteś pośmiewiskiem !!! o sługusach nie wspomnę bo szkoda tylko liter.

Portret użytkownika baca

pandemia to lipa... w wuhan

pandemia to lipa... w wuhan ludzi zabijało 5G a nie koronowirus...

dowód?

w pekinie i szanghaju mieszkają elity chińskie - tam nigdy nie było 5G, kwarantann, zarażeń, ognisk wirusa, nietoperzy, maseczek i reszty cyrku...

jak to możliwe?

hmm... tam po prostu nie ma wież 5G - ot i wszystko co potrzeba do swobodnego podróżowania i spokojnego życia...

u nas odpalają 5G i nie trzeba być prorokiem żeby wiedziec że w miastach gdzie to zrobią wybuchną "nowe ogniska" epidemii...

na jesień powinno być już dobrze - zniosą obowiązek maseczek i to jest dobra wiadomosć...

ta druga jest taka że każdy będzie sobie musiał wszczepić bukiet chemi od kill billa i kupić maskę prawdziwą... gazową...

głupi ludek bowiem każde gówno żydorządu kupi...

 

Portret użytkownika keri

W Wuhan zabijało pięćgówien,

W Wuhan zabijało pięćgówien, we Włoszech szczepionki przeciw grypie i pięćgówien, więc wymyślono przykrywkę tych śmiercionośnych czynników w postaci koronawirusa.

Hucpa i ludobójstwo.

Ociężała umysłowo szumowina, która nie wiedzieć jak zdała egzaminy medyczne,.chce zakupić szczepionki przeciw szczepionkom i pięciugównom, zamiast wypieprzyć pięćgówien i szczepionki przeciw grypie.

Portret użytkownika NoProblemJest

Rządzący u nas ale też i

Rządzący u nas ale też i rządzący w innych krajach powinni pomału się zorientować, że to całe NWO to jest próba przejęcia władzy. Jest to atak w celu odebrania władzy tym którzy ją mają. Jakiś Pinky i Mózg atakuje na raz wszystkich władców świata a oni się jeszcze z tego cieszą i sami pomagają. Rządzącym wydaje się, że wystarczy im prawo do dojenia stada. Rozgrywają ich w te szachy. A przecież nie wygrywa ten kto doi ale ten kto zabiera mleko.

Portret użytkownika keri

Wniosek o odwołanie szumowiny

Wniosek o odwołanie szumowiny ze stanowiska ministra zdrowia został podpisany i wysłany do premiera.

Pełna treść:

https://naszapolska.pl/2020/05/04/pilne-wniosek-o-odwolanie-ministra-szumowskiego/

Wszelkie działania rządu i dopingującej go opozycji związane ze srajwirusem są antypolskie, antyludzkie, aspołeczne oraz niszczące zdrowie i życie.

Okazuje się, że Światowa Organizacja Depopulacyjna WHO zarządzania przez deBilla wcale nie ogłosiła pandemii. Ogłosiła ją przy świnskiej grypie w 2009 i miała przez to procesy. Teraz nie ogłosiła a jedynie wskazała, że wygląda to na pandemię, więc nie można jej będzie pozwać za coś, czego nie ogłosiła.

To nadgorliwe szuje i szumowina wykonują cudze antypolskie rozkazy niszczenia Polski i Polaków.

To szuje i szumowina nasze pieniądze zabrane w podatkach chcą przeznaczyć na skażone szczepionki trwale okaleczające nasze ciała, ponieważ szczepionki na covid19 mają zmieniać kod genetyczny człowieka i trwale upośledzić jego układ obronny. Wirusy ciągle mutują, a wbudowana w DNA sekwencja szczepionki będzie wymuszać na organizmie nieustanne produkowanie przeciwciał przeciw wirusowi, który juz dawno zmutował i nie istnieje. Tym samym organizm nie będzie mógł produkować wystarczającej ilości przeciwciał przeciw wirusom, które są w bieżącej puli patogenów sezonowych a także przeciwciał potrzebnych do zwalczania innych szkodliwych czynników.

Uszkodzenie szczepionką kodu DNA zostanie przeniesione na potomstwo.

Szumowina powinien mieć postawiony zarzut ludobójstwa, skoro zamierza nas zabić. I to za nasze pieniądze, łapami ścierw, którym opłacamy stanowiska, nagrody i tytuły.

Rzekomy wirus sars-cov-2 nie został jeszcze wyizolowany, nie spełnił postulatów Kocha, więc trzeba uczciwie przyjąć, że go nie ma.

Te malowanki grafików nie przedstawiają koronawirusa tylko egzosom produkowany przez organizm człowieka w celu przekazywania informacji międzykomórkowych. Testy na srajwirusa wykrywają egzosomy, a ścierwa w białych fartuchach przez swoje nieuctwo paraliżują życie ludzi zdrowych jako zakażonych i wciskają ich na oddziały zakaźne, gdzie się zarażają.

Egzosomy dające pozytywny wynik testu, produkowane sa przez organizm także podczas stresu, zdenerwowania.

Portret użytkownika baca

wniosek Keri, kurwa? oni

wniosek Keri, kurwa? oni takie wnioski, referenda, listy społeczne itp... mają głęboko w dupie...

amerykanie nie pisali wniosków... wzięli karabiny i poszli pogadać z gubernatorem o swoich prawach...

na drugi dzień byli wolni i o dziwo nie musieli ani razu strzelić ani nawet przyjebać komus w głupi łeb kolbą...

wniosek: proste narzędzia wystarczą... nóż i młotek ma każdy w domu - i nic więcej nie potrzeba aby swoje prawa wyegzekwować...

wnioski - to ich marzenie... na wnioski są przygotowani bo mają gabinety śmiechu...

z gotowoscią na młotki jest u nich gorzej... no ale szkoda gadać...

 

Portret użytkownika euklides

Eee baca, ja polecam, zamiast

Eee baca, ja polecam, zamiast tu pisać komenta to w 30 sekund można napisać jakiś wniosek, skargę czy cokolwiek losowego. Im napiszesz coś bardziej absurdalnego tym lepiej, wtedy widzą, że to ty żartujesz z nich i tak wali się system.

Portret użytkownika keri

Mają wszelkie pisma w dupie.

Mają wszelkie pisma w dupie. Ostatnio czytałam odpowiedzi rządu na interpelacje poselskie kilku posłów. Okazało się, że te osły to skurwiele bez mózgu a ich interpelacje to niszczenie papieru i prądu. Odpowiedzi na interpelacje to też niszczenie papieru i prądu.

Gnojówa, na którą głosowałam okazała się bezmózgowcem, chociaż pracowała na państwowej uczelni. Domagała się szczepień na HPV uznając je za dobrodziejstwo i rzygała też w sprawie wymyślonego covida. Nie ma elementarnej wiedzy o szczepieniach, a pierdoli publicznie na szkodę ludzi. A teraz jej szefu głosi na plakatach: "odzyskajmy Polskę". Pytam: dla kogo odzyskać czyli żeby komu sprzedać?

Strony

Skomentuj