Bill Gates uważa, że osoby nieszczepione na CoVID-19 będą wykluczone ze społeczeństwa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Im bliżej jest opracowania skutecznej szczepionki bądź szczepionek przeciwko COVID-19, tym więcej jest obaw, że przyjęcie jej/ich stanie się warunkiem koniecznym do tego, by nie zostać wykluczonym ze społeczeństwa.

WHO stwierdza jednoznacznie, że powrót do normalności może nastąpić tylko i wyłącznie na drodze masowych i obowiązkowych szczepień. Tylko osoby zaszczepione, będą mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie bez obawy o rozprzestrzenianie choroby, w większości przypadków nawet nie mając tego świadomości.

ONZ promuje globalny system identyfikacji osób, które będą zaszczepione. Identyfikacja może odbywać się za pomocą specjalnego certyfikatu wgranego do naszych smartfonów. Może też jednak zostać wprowadzona do naszego ciała wraz ze szczepionką. Certyfikat ten będzie przepustką do środków komunikacji miejskiej, sklepów, miejsc publicznych czy instytucji. Bez niego nic nie zrobimy i nigdzie nie wejdziemy!

Bill Gates stwierdził, że jest duża szansa, że uda się rozpocząć szczepienia już w styczniu 2021 roku. Aby było to możliwe, firmy muszą rozpocząć produkcję szczepionek jeszcze zanim przejdą one wszystkie testy kliniczne.

Trzeba będzie wyprodukować co najmniej 8 miliardów szczepionek. Gates, wokół którego jest wiele kontrowersji związanych z genezą obecnej pandemii również twierdzi, że szczepienia będą obowiązkowe i dotkną wszystkich mieszkańców naszej planety. Mają nawet zostać wpisane do kalendarza standardowych szczepień noworodków na całym świecie.

Osoby, które nie będą zaszczepione lub nie będą chciały się zaszczepić, nie będą mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ze względu na fakt stanowienia przez nich zagrożenia dla innych, bez względu na to, czy dotyczy to młodszych czy starszych. Istnieje możliwość zainfekowania się CoVID-19 kilka razy.

To wszystko powoduje, że elity chcące wprowadzić Nowy Porządek Świata mają doskonały argument, by zmusić ludzkość do przyjęcia szczepionki jako jedynej szansy na powrót do dawnych aktywności tym razem już permanentnie pod kontrolą architektów NWO.

Będzie to oznaczać koniec wolności wyboru i koniec swobody działań. Decyzja o przyjęciu szczepionki może być nieodwracalnym atakiem na naszą osobistą suwerenność i zmuszeniem każdego z nas do zaakceptowania nowej formy dyktatury, która będzie decydowała o naszym miejscu w społeczeństwie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Itzsak del port crater

A kim jest ten Gates jemu się

A kim jest ten Gates jemu się wydaje,że ja ma miliardy zielonych to będzie żył wiecznie,a prawda jest taka że los człowieka nie zależy od stanu jego posiadania i być może jutro albo za miesiąc umrze z jakiegoś banalnego powodu.

Portret użytkownika mattii

Poczytaj se gatesie komentarz

Poczytaj se gatesie komentarz Internautów. ty już zostałeś wykluczony. Za chwilę wykluczy cię Bóg bo zdechniesz zanim dożyjesz 120 lat tak jak twój koleżka rockefeler też zdechł choć wydawało mu się, że na kradzionych nowych sercach dotrwa do 200 lat. NIe dotrwał, zdechł. Teraz ma życie wieczne. W pielke. Na wieki wieków. Idź jego droga.

Portret użytkownika Stokrotka

Przepraszam ale ja w tym

Przepraszam ale ja w tym bełkocie czegoś nie rozumiem. Jeśli sie zaszczepimy to bedziemy odporni na wirusa a jeśli nie, to możemy zachorować. Więc chyba sami decydujemy czy chcemy być narażeni czy wolimy być odporni, więc jakim cudem ci którzy sie nie zaszczepią mają być zagrożeniem dla tych, którzy się zaszczepili i są odporni? Przecież to wbrew zdrowemu rozsądkowi 

Strony

Skomentuj