Chaos polityczny w Polsce - Wybory prezydenckie zostały odwołane przez dwóch szeregowych posłów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Chaos na dobre zapanował w polskiej polityce. Trwa najdziwniejsza w historii Polski kampania prezydencka, a do 7 maja nie było wiadomo czy wybory będą czy nie. To są wybory Schrödingera - jednocześnie są i ich nie ma. Albo są, ale w superpozycji kwantowej. Do wczoraj wydawało się, że cisza wyborcza ma jednak być.

 

Dzisiaj PKW poinformowała, że cisza wyborcza nie obowiązuje i dlatego nie będziemy musieli pogrążyć się w jeszcze większych otmętach absurdu. To, że wyborów nie ma wiemy po oświadczeniu Jarosławów Kaczyńskiego i Gowina. Dwóch polityków, szeregowych posłów, odwołało konstytucyjne wybory prezydenckie i zdecydowało, że odbędą się kiedy indziej. 

 

Następnie Sąd Najwyższy stwierdzi, że wybory były nieważne z powodu braku głosowania. Zaraz po tym zostaną ogłoszone kolejne wybory, które prawdopodobnie odbędą się 12 lipca, ale może 23 maja. ikt już nic nie wie co postanowią panowie bez funkcji. Dziwaczne jest to, że 10 maja nie odbędzie się żadne głosowanie, ponieważ nikt nie będzie miał prawa go przeprowadzić. PKW straciła to uprawnienie ustawą koronawirusową a nowa ustawa jeszcze nie weszła w życie.

 

Według tego co deklarują Jarosławowie, następnie Sąd Najwyższy stwierdzi, że wybory były nieważne z powodu braku głosowania. Zaraz po tym Marszałek Sejmu Elżbieta Witek wyznaczy kolejną datę wyborów. Ich tryb pozostaje nieznany, być może będą to wybory tradycyjne. Co więcej chaos w polskiej polityce jest tak wielki, że nie można wykluczyć opcji z przedterminowymi wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi jednocześnie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika bobek

Bo to są bardzo dobrze

Bo to są bardzo dobrze przemyślane wybory. Gdyby startował tylko "Adrian" i ktoś z opozycji mogłoby się skończyć przegraną w pierwszej turze. A dlaczego? Bo mamy pandemię: większość emerytów, rencistów czy ludzi z małych wiosek nie dotarłaby do lokali wyborczych, a tutaj drzemie siła PIS-u. Nie wzięli pod uwagę, że miecz (propaganda pandemii) ma dwa końce. Dlatego dobrano kilku pozorantów, którzy mają w pierwszej turze za zadanie obrzucać błotem konkurencję i zadbać o ładne rozłożenie głosów. W drugiej turze wygra "Adrian" bo pozostali uczestnicy jakoś się już nie będą tak palić do wygranej i będą popełniać gafy wyborcze, może jakiś skandal, może niewygodne fakty z przeszłości, tak by ich elektorat przeszedł do jedynego słusznego kandydata.

Nie doceniacie PIS-u. Cała formacja wygląda jak banda wieśniaków. Nikt nie traktuje ich poważnie, wszyscy się z nich śmieją. To duży błąd. Tam lejce władzy trzyma ktoś inny, my tylko oglądamy cyrkowe przedstawienie z klaunami w roli głównej, a wszystko, co miało być wprowadzone, zostało zrealizowane.

Nie jestem sympatykiem partii rządzącej ani ich przeciwników. Stare przysłowie nauczyło mnie, że: "przyjaciół trzeba trzymać blisko, ale wrogów jeszcze bliżej" tak że sugeruje bacznie przyglądać się całemu przedstawieniu i czekać na wielki finał :) może nawet będą fajerwerki :D

Portret użytkownika euklides

"Agoryzm to rewolucyjny

"Agoryzm to rewolucyjny anarchizm rynkowy.

W społeczeństwie anarchistyczno-rynkowym, prawo i bezpieczeństwo będą zapewniane przez instytucje rynkowe, nie polityczne. Agoryści zdają sobie więc sprawę z tego, że te instytucje nie mogą powstać na drodze reformizmu politycznego. Muszą one wyrosnąć z procesów rynkowych.

Jako że rząd jest przestępczym procederem, kulminacja rewolucji następuje, gdy państwo zostaje wyparte przez rynkowych producentów bezpieczeństwa i prawa. Popyt rynkowy na te usługi doprowadzi do ich powstania. Rozwój tego popytu będzie spowodowany przez wzrost gospodarczy w tym sektorze gospodarki, który otwarcie odcina się od współpracy z państwem (i dlatego nie może zwrócić się do państwa jako monopolistycznego producenta bezpieczeństwa i prawa). Ten sektor gospodarki to kontrekonomia – czarne i szare rynki."

Brad Spangler, Rewolucja Agorystyczna w skrócie,

 

Jak to możliwe? Chcecie chaosu, złodziejstwa, bezprawia i masowej eksterminacji przeprowadzonej przez bandyckie państwo? Czy dojrzejecie w końcu do prawa cywilizowanego, opartego na zasadach takich jak np. w niniejszej deklaracji narodowej.

Deklaracja narodowa.

1. Jestem Polakiem zwanym historycznie Lechitą lub Lachem. Deklaruję się nie szkodzić innym członkom mojego narodu.

Portret użytkownika Zwykły Kowalski

Wybory spokojnie mogły się

Wybory spokojnie mogły się odbyć, i to nie korespondencyjne tylko normalne.

Na codzień chodzimy do pracy, do sklepów na zakupy, aptek, na poczte i w masę innych miejsc gdzie stoimy w kolejkach, więc jaki problem iść na chwile do lokalu wyborczego i zagłosować? A tak to teraz będzie kampani, a raczej tego cyrku ciąg dalszy, już teraz rzygam tymi wyborami.

Dla mnie to jest jakieś chore co wyprawia opozycja, doprowadzili do tego że wybory się nie odbędą bo mają taki kaprys, nawet mają problem żeby zrobić korespondencyje, i co teraz myślą że jak kupią sobie trochę więcej czasu to uda im się przez ten okres ogłupić ludzi na tyle że poparcie Kidawie nagle skoczy tak że wybory wygra? Przecież to jest śmiechu warte, ta kobita to totalna porażka, niema zielonego pojęcia kompletnie o niczym, jednego zdania niepotrafi poprawnie wypowiedzieć bez kartki i podpowiadaczy, serio ktoś taki miałby zostać prezydentem? W Opozycji wszyscy stwierdzili że Kidawa to najlepsza kandydatka od nich, jeśli ona jest najlepsza to kim jest reszta w takim razie? Nie mają nawet na kogo jej wymienić, no chyba że na Trzaskowskiego, ale Warszawiacy mają już go też dość bo kompletnie nie potrafi rządzić w stolicy i drugi raz nikt na niego nie zagłosuje. Tusk jest tak samo spalony, i po co w ogóle zaczynali te drake z tymi wyborami jak i tak są bez szans, myślą że obalą rząd i będą nowe wybory które wygrają, ciekawe jak chcą je wygrać jak nie mają kompletnie  żadnych pomysłów, żadnych ustaw żadnego programu kompletnie nic nie są w stanie nam zapewnić i zaoferować.

Wydaje im się że teraz będzie nie wiadomo jaki kryzys gospodarczy i wykorzystają go żeby dowalić pisowi, ja myśle że pis sobie i z tym poradzi, tak jak poradzili sobie z bałaganem jaki zrobiła platforma. Nie żebym był jakimś fanatykiem i wyznawcą pisu, po prostu widzę że mojej rodzinie, znajomym i znajomym znajomych ogólnie większości społeczeństwa żyje się lepiej i tu nie ma co dyskutować za czyich rządów przeciętnej rodzinie lepiej się żyje.

Aczkolwiek dla mnie najlepszym kandydatem na prezydenta wydaje się być Marek Jakubiak, facet widać że ma ogrąmną wiedzę, i widać że to taki prawdziwy patriota, i podziwiam takich ludzi, a nie jak reszta sprzedawczyki, przydupasy Makarona i Makreli, Putina, Trumpa z których każdy komuś się podlizuje nie dla korzyści Polski tylko obcych Państw....

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Tak swoją drogą fajny wybór

Tak swoją drogą fajny wybór mają Polacy:

Endru Duda - mąż Agaty Kornhojser, z taty KOR-owskiego, marcowego zadymiarza Żuliana (Sayaniego na usługach Mossadu)

Sajmon Hołownia - jego szefem sztabu wyborczego jest Rzyd z Fundacji Batorego (Mossad), który swego czasu w żondzie Thuska nadzorował wszystkie polskojęzyczne służby specjalne

Kris Bosak - były wiceprzewodniczący grupy parlamentarnej Polska-Izrael, którego koledzy z tzw. Młodzieży Wszechpolskiej i Wojsk Obrony Ter. jeżdżą na szkolenia do siedziby Izraelskiego Sztabu Generalnego

Kidawa-Błońska - żona Rzyda Kidawy-Błońskiego co to o marcu '68 Różyczkę nakręcił, gdzie SB-ecy biją pałkami biednych stalinowców i trockistów

Krótko mówiąc: kto by nie wygrał, wygra Israel

 

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

Wielokrotnie zamieszczałem

Wielokrotnie zamieszczałem filmik Pola Lechickiego o wyborach… ale FUJnia FUJtubowa usunęła Polowi  2 kanały z jego dorobkiem, więc cudne jego perełki można czasem odnaleźć np. tutaj >>>  https://www.bitchute.com/video/MV4wqcPie7on/  -  wiemy kto wygra wybory 2020  

Więc jak to PRCHY mówią – nie ważne kto wygra wybroczynowe wybiory… ważne że znów je wygrał nasz „człowiek”… czyli koszer…!!!

Portret użytkownika Laura

Jest wreszcie jakaś szansa,

Jest wreszcie jakaś szansa, żeby ograniczyć rządy opętanego dyktatora. Niestety problem tkwi w zmanipulowanych ludziach, którym sama nie wiem, co jeszcze rządzący  musieliby zrobić, żeby wreszcie ujrzeli rzeczywistość polityczą, gospodarczą i socjalną.  Do tej manipulacji w dużym stopniu dokłada się kościół, i nic nie przeszkadza jego wyznawcom....nawet pod nos podłożone dowody na obłudę, kłamstwa, wykorzystywanie dzieci i chytrość na kasę. Ludzie nie chcą tego widzieć, bo się boją, bo stracą autorytet, a nie zdają sobie sprawy z tego, że właśnie brak autorytetów jest wyzwalający i rozwijający. Co więc można zrobić mając tak podzielony i w dużym stopniu ogłupiały naród? Ciągle liczę na wzrastającą, pomimo przeszkód,świadomość nas wszystkich. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Świadomość wzrasta jak

Świadomość wzrasta jak szalona, ale niestety stanowi to promil ludzi, wśród licznej, szarej, odmóżdżonej masy. Ja nadal trwam przy tym, że aby mogło powstać coś nowego, do piachu musiałoby iść minimum 95% populacji. Taka jest niestety brutalna prawda, którą się wypiera. Chciałbym widzieć inny sposób, ale nie potrafię Sad

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

ROZWARSTWIENIE !!!

ROZWARSTWIENIE !!!

Tak, tak… już o tym było np. tutaj… odsiać ziarno od plew… czyli ROZWARSTWIENIE !!!

      https://zmianynaziemi.pl/comment/511821#comment-511821      > > >                                       

Podane tutaj  kolejne linki poprowadzą cię tam gdzie znajdziesz sporo PRAWDY... 

                      - Powodzenia ... i pozdrawiam. 

Strony

Skomentuj