Setki martwych ptaków na pokładzie statku wycieczkowego

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Członkowie załogi mówią, że po raz pierwszy widzieli takie zjawisko na statku. Obsługa została ostrzeżona, że zabrania się dotykania zwłok. Przyczyna śmierci ptaków pozostaje nieokreślona.

Jeden z członków załogi twierdzi, że ​​ostatniej nocy wiele ptaków latało wokół statku. Gdy okazało się rano, że pokład jest usłany trupami, nikt nie mógł w to uwierzyć. Wszędzie było pełno martwych ptaków. Przypominało to scenerię z filmu grozy Alfreda Hitchcocka.

 

Decyzją kapitana większość załogi pozostała w kajutach. Obawiano się niebezpieczeństwa sanitarnego, a konkretnie wirusa, na przykład ptasiej grypy, który najczęściej odpowiada za takie masowe pomory tych zwierząt.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zefirek

Tu ch.odzi o cos innego, jak

Tu chodzi o cos innego, jak zaczipuja wszystkich to wtedy sie okarze po co wprowadzali 5G, .Nanotechnologia powoli jest wprowadzana, zeby miec pelna kontrole, nad trzoda. Szybki internet nie jest az tak potrzebny, jak rozpoznawanie twarzy, tlumienie protestow, i "wylanczanie z obiegu" niepoprawnych, niepokornych, czip to nanotechnologia, w postaci zelu, powejsciu do ciala  czyli po zaczipowaniu, laczy sie z  naszym DNA i rozrasta sie po calym ciele. Polaczy sie  na stale i juz tego nikt nie wywali, to identyfikator RF ID, czyli bedziemy jak bydlo mieli swoj kod kreskowy.Te wiadomosci ujawnila osoba ktora byla w Dawos w Szwajcarii na wielkim spotkaniu Ekonomicznym, 13 Marca obecnego roku. Mowila  z wielkim przejeciem, i troska, ten plan realizuje sie konsekwentnie od kilkudziesieciu lat. Pozyjemy i zobaczymy, Elon Musk juz zainstalowal kilkadziesiat satelit,  liczy  na wielkie zyski  jak Bil Gates na zaszczepienie 7 miljardow ludzi, a docelowo ma zostac 500,milionow, Mozni tego Swiata tego pilnuja i robia wszystko zeby to sie powiodlo,Tylko moje pytanie kto im dal takie pozwolenie zeby tak dzialac, uwazaja sie za Mesjaszow, ktorzy chca uratrowac Swiat.?  Podam strone na ktorej zawsze sa ciekawe informacje, :www.operationdisclosure1.blogspot.com       mozna wlaczyc translatora, i poczytac, zapraszam .Pozdrawiam serdecznie, zachecam do zgody , przestanmy sie klucic i udowadniac swoje racje, Zefirek  

Portret użytkownika jaa

Dlaczego ptaki latały w nocy

Dlaczego ptaki latały w nocy wokół statku? Takie małe ptaki w nocy przeważnie śpią. Czy to był jeden gatunek, a, jeżeli tak to jaki? Czy statek był wtedy niedaleko brzegu czy może duż dalej? Czy w tym czasie gdy ptaki latały używał anten z 5G? I, dlaczego tylko jeden członek załogi widział te ptaki? Czyżby nikt inny wtedy nie był w tamtym miejscu? W, końcu to wycieczkowiec więc ludzi sporo. I, raczej mało śpią. Może ten z załogi te ptaki podrzucił? I, kiedy to właściwe się wydarzyło? Ostatniej nocy może znaczyć, że z 29/30 ale też i sporo wcześniej, jeżeli to był cytat z wypowiedzi załoganta.

Portret użytkownika Max 1983

No dobra załóżmy że ptaki

No dobra załóżmy że ptaki padają od 5G.Teraz mam dwa pytania.Pierwsze czemu tylko cześć ptaków??Organizmy poszczególnych osobników się przecież od siebie jakoś znacznie nie różnią ,więc czemu nie ma milionów ptaków spadających z nieba ??

Drugie pytanie .Zakładam że ptaki nie chodzą do lekarza ,nie dostają leków i szczepionek::)A sieć 5G będzie kwitła czy nam się to podoba czy nie ,tak więc teoretycznie powinniśmy być w najbliższych miesiącach świadkami masowego umierania ptactwa tak??No ok będziemy obserwować.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Djktos

Wytlumaczenie:

Wytlumaczenie:

To efekt falowego promieniowania kosmicznego które przenika przez pole ochronne ziemi, jest prawdopodobnie sprawca wszelakich "wirusów" czyli reakcji obronnej organizmów rożne organizmy rożnie tez reagują. Promieniowanie to musi być nie spójne i musi się pojawiać chwilowo i lokalnie jakby w wiązce pochodzącej z jakiegoś kosmicznego jeta jakiejś gwiazdy, zjawiska te bedą się nasilać gdyż nasz układ słoneczny wędruje coraz głębiej w niebezpieczne strefy, wędruje tak cyklicznie co 676 lat, ot i cała tajemnica, dlatego bunkry podziemne stały się takie popularne.  Bunkry nie ochronią: przed mega trzęsieniem ziemi, zalewem gorącej lawy, morskiego mega  tsunami, czy tez brakiem naturalnego ciśnienia atmosferycznego, natomiast mogą ochronić przed: zabójczym promieniowaniem, małymi asteroidami, toksycznymi opadami, i zima nuklearna.

Portret użytkownika Aspi

Jak pamiętam to już w latach

Jak pamiętam to już w latach 70-ch odnotowywano takie zjawiska masowych spadań martwych ptaków. Jedni mówili, że powodem jest ufo, inni że bańka metanu a inni, że wybuchy jądrowe. Wtedy nie było ani 5g ani nawet komórek. Straszenie 5G to jak straszenie elektryfikacją wsi przed drugą wojną. 

Portret użytkownika  Takija&Katman

Z częstoliwością w 5G to

Z częstoliwością w 5G to prawda, że jest bardzo szkodliwa dla organizmów żywych (białkowych), co udowodnili naukowcy, jednak interes ogólnoświatowych grup interesu (korporacjie i masoneria) spowodował, że obecnie pseudonaukowcy "stają na uszach", żeby przykryć udowodnione fakty o szkodliwosci, bajdurzeniem o nieszkodliwości. Głównymi argumentami "potwierdzającymi" nieszkodliwość jest prędkość połączeń, internetu, itd. BRAK MERYTORYKI. Ale dla uzależnionych i ograniczonych, to wyatarczy, bo mogą sobie pograć i poserfować.    Nie ma nic o częstotliwościach, które negatywnie wpływają na organizmy żywe. A wiadomo, że nasze zdrowotne realia mieszczą się w tym zakresie częstotliwosci. Poza tym, skoro jest tak pięknie, to po co tak gęsto stawiają wieże przdekaźnikowe - ano po to, żeby w razie odmiennego zdania społeczeństwa (protesty, strajki, bunty, itp.) nadać odpowiednio silny sygnał i "zmusić" do zmiany postępowania. ITD., ITP.  Na dzisiaj można jedno stwierdzić, że po pierwszej fali merytorycznych dowodów na NIE, dzisiaj takowych nie będzie, bo znaleźli się konfidenci, którzy za ogromną kasę zadbają o pozytywne opinie. Więc, dysputa jest na poziomie "słowo, przeciko słowu". Pierwszy nie uwierzy, bo jest uzależniony nie wiedząc o tym, a dugi nie przekona go bez faktow dokonanych, czyli śmierci potwierdzonych badaniem. I tu zawsze znajdzie się "wirus", ktory zabija. "To nie my, to tylko nasz jad". Pozdrawiam, ale bez 5G, bo to niewidzialna trucizna - to broń mikrofalowa. A jak ktoś nie wierzy, niech wsadzi głowę w mikrofalówkę i sprawdzi.          

Portret użytkownika Jestem który jest

"... KSIĘGA JEREMIASZA

"... KSIĘGA JEREMIASZA została OTWARTA ..." TERAZ się WYPEŁNIA !!! SZAMATI !!!

W księdze jest MOWA o ptakach też! i o innych rzeczach.

Zwrócę uwagę, że zwierzęta są mordowane najczęsciej gdy zachodzi zmiana pogody. Już dawno pisałem, że detonują ładunki aby jonizować powietrze, robią to także z satelit. Ile to "nieznanych" obiektów spada z nieba ... to te co nie zdążyły eksplodować, albo w locie eksplodują ?  Zabijają bez opamiętania. 5G to oczywiscie dodatek do wszystkiego.

Zastanawiam się dlaczego im tak zależy na tej "antysemickiej" POLSCE, że tak nas "obdarowywują" tym deszczem najczęsciej właśnie w święta, w weekendy. Dlaczego się tak nami "opiekują" Czy ktoś im za to zapłącił, czy ktoś ich o to prosił ? po co ? dlaczego im tak bardzo na tym zależy ?! że zsyłają nam ten "deszcz"

Portret użytkownika marchewka

Obserwowałem 4 dni temu,

Obserwowałem 4 dni temu, zaraz po zachodzie słońca może godź. 21. Wtedy była zaraz w pobliżu Księżyca dokładnie na kierunku zachodnim, odsunięta od niego  lekko na pólnoc (w prawo), na podobnej wysokości.  Świeci bardzo jasno a co dziwniejsze, moim zdaniem ma nieregularny kształt coś w rodzaju krzyża. Nie kojarzy mi się z żadną gwiazdą. Prosiłbym kogoś biegłego w astronomii (nie wydaje misię misiowi) o odpowiedź: czy  to rzeczywiściwe Wenus znajduje się w tym miejscu  czy jest to zupełnie coś innego.

Strony

Skomentuj