Szczepionka na koronawirusa finansowana przez Billa Gatesa weszła w fazę testów na ludziach

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Założyciel Microsoftu Bill Gates, w wywiadzie dla CCTV przedstawił swoje poglądy na temat globalnej pozycji COVID-19 i międzynarodowej współpracy antyepidemicznej. Przekazał rzekomo ponad miliard dolarów na wsparcie badań nad zwalczaniem choroby. Szczepionka na koronawirusa finansowana przez Billa Gatesa weszła właśnie w fazę testów na ludziach. 

 

Oceniając walkę Chin z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Bill Gates przypomniał, że rząd chiński podjął surowe środki w celu ograniczenia kontaktów i wzmocnienia izolacji od trzeciej dekady stycznia, co przyniosło skuteczne rezultaty. Dało to model innym krajom do konfrontacji z zarazą, których poziom rozwoju gospodarczego jest porównywalny z Chinami lub wyższy.

 

Teraz, podczas pandemii na całym świecie, środki izolacji w wielu krajach okazują się skuteczne w zatrzymaniu rozprzestrzeniania koronawirusa. Chiny, jako pierwszy kraj, który przetrwał epidemię, są również pierwszymi, które napotykają problemy postwirusowe. Teraz chińskie przedsiębiorstwa w zasadzie przywróciły swoją pracę i produkcję. Rząd chiński organizuje też działania PR i zapewnia wszelką możliwą pomoc innym krajom, wysyłając im transporty z niezbędnymi środkami medycznymi.

W Stanach Zjednoczonych rozpowszechnia się teoria spiskowa, że ten konkretny koronawirus atakujący cały świat, powstał podczas opracowywania szczepionki wspieranej finansowo przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Zainteresowany odpowiedział, że to niedorzeczne i zasugerował, aby słuchać tych, którzy poważnie walczą z epidemią. Gates przekazał ponad miliard dolarów na wsparcie badań w walce z chorobą Covid-19. Finansowana przez niego platforma rozwoju szczepionek RNA działa już od ponad ośmiu lat. Ma niezbędne zasoby do produkcji na dużą skalę. W tym celu Fundacja Gatesa wybierze rzekomo 8 - 10 szczepionek.

 

Obecnie najbardziej obiecująca jest właśnie finansowana przez Gatesa amerykańska szczepionka INO-4800 DNA. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wydała już oficjalną zgodę na podanie jej ochotnikom. Pierwsze dawki została już wstrzyknięte. Zgodnie z planem kolejne zastrzyki otrzymają oni za miesiąc. W testach bierze udział 40 śmiałków, którzy po zaszczepieniu zostaną celowo zarażeni koronawirusem SARS-CoV-2. Jeśli eksperyment się powiedzie i nikt nie zachoruje nawet bezobjawowo, to będzie to oznaczało skuteczne zabezpieczenie przed zakażeniem tym patogenem.

 

Producentem tej obiecującej szczepionki jest Inovio Pharmaceuticals. Firma ta przoduje obecnie w badaniach nad szczepionką. Rzecznik spółki poinformował, że na potrzeby "okresu próbnego" szczepionki wyprodukowano już kilka tysięcy dawek. Jednak może minąć rok do półtora, zanim INO-4800 DNA zostanie oficjalnie dopuszczona do powszechnego użytku.

 

Gdy szczepionka stanie się dostępna mogą się rozpocząć przymusowe szczepienia. Być może już podczas ich trwania będzie przeprowadzana implantacja chipa RF-ID, który Bill Gates proponuje jako swoisty certyfikat szczepienia. Według miliardera w przyszłym świecie, nikt bez chipa, który będzie potwierdzał przyjęcie określonych preparatów, nie będzie wpuszczony na pokład samolotu czy pociągu. Ma to umożliwiać przywrócenie możliwości podróżowania. 

 

Jednak gdy za ratowanie ludzi szczepionkami i chipami, bierze się ktoś taki jak Bill Gates, który wielokrotnie wypowiadał się na temat potrzeby zmniejszenia populacji Ziemi, to przyjmowanie jego szczepionki można uznać za nieco ryzykowne. Gorzej, że zapewne nie będziemy mieli nic do gadania, bo prawdopodobnie można będzie tylko przyjąć szczepionkę i chipa, albo uciec gdzieś w Bieszczady, lub do lasu, o ile przebywanie w nim będzie dozwolone.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Marecki

Nie rozumiem tylko jednej

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, jak ludzie my społeczeństwo w XXI wieku pozwalamy sobie na takie dyrdymały o szczepionkach przymusowych, czy jakiejkolwiek depopulacji wypowiadanych z ust faceta, który stworzył Windowsa???

Ludzie przecież ten facet nadaje się do unicestwienia do odstrzału ja to mówią myśliwi. On nie ma prawa oddychać tym samym powietrzem co my !!!

To my jesteśmy siłą, która rozjedzie takich fanatyków i psycholi jak ten pizduś od Windowsa. To my mamy decydować o tym, czy będziemy się szczepić czy nie. Nie pizduś od Windowsa. Te jego szczepionki działają pewnie jak jego Windows!!!

Portret użytkownika rochel57

Może warto sę poświęcić,

Może warto sę poświęcić, "kupić" laleczkę woo-doo i załatwić tego squr...na w paru rytuałach. W końcu, to dla dobra Ludzkości. To i Stwórca Bóg zrozumie. Tym bardziej, że ten Brama-ciul, to wyjątkowo perfidny gad.

Portret użytkownika rochel57

Jeśli coś takiego jak ten

Jeśli coś takiego jak ten niby-rząd będą chcieli Nam zaaplikować coś na siłę od tego satanisty, pedofila, mordercy i ludożercy, a do tego przy wsparciu nieludzkim i orderczym 5G - to będzie  oznaczało, że tego samego pokroju łajdaki tutaj się u władzy panoszą. 

Trzeba być przygotowanym na wojnę krwawą. Wojnę o Nasze Zdrowie i o Naszą Wolność.

Portret użytkownika Radecki

Kto ma ruszyć ? Te lemingi ?

Kto ma ruszyć ? Te lemingi ? Dziś ide bez maski przeszedłem koło czlowieka 45 50 lat on w maseczce rekawoczkach tylko kaloszy zabrakło i kombinezonu dostał szału zaczął sie na mnie drzeć prawie go zabiłem pod sklepem Wink takich Polaków jak ja i wy brakuje a to jest 1 na 1000 reszta to głupota ludzka .ktoś też musi pracować na innych i być mięsem  armatnim. Druga akcja stoje po papierosy babcia przedemną zaznaczam godzina 15 ledwo trzyma sie na nogach i zali sie sprzedawcy ze maseczki po 8zl  ona juz nie ma nawet na chleb Wink w piątkę z patykami tej wojny nie wygramy pozdrawiam 

Strony

Skomentuj