Na arenach piłkarskich Białorusi zamiast kibiców siedzą manekiny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na Białorusi, gdzie nadal grają w piłkę nożną w czasie pandemii koronawirusa, rozwiązują problemy z nieobecnością widzów na trybunach za pomocą manekinów z twarzami prawdziwych fanów.

 

W pierwszym półfinałowym meczu pucharowym między Dynamo Brześć a Szachtarem Soligorsk (2-0) około czterdziestu plastikowych fanów z różnych krajów świata zgromadziło się na jednym z trybun kompleksu sportowego w Brześciu, tj. z Rosji, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Uzbekistanu i Iranu.

 

Jak się okazało, klub sprzedaje wirtualne bilety dla fanów z całego świata, którzy przy braku innych turniejów wykazują duże zainteresowanie lokalną piłką nożną.

 

Bilety na mecz w cenie 67 białoruskich rubli, nieco ponad dwóch tysięcy rosyjskich, są sprzedawane wszystkim. Na trybunach, zamiast kupujących, są umieszczone manekiny ze zdjęciami twarzy.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika baca

pseudokibice?

pseudokibice?

i to jest słuszna koncepcja - postawmy na czas pandemii pseudo posłów, pseudo premierów i pseudo maliniaki to budżet wyjdzie na prostą to raz a gospodarcza chujnia się nie powiększy, to drugi plus tej koncepcji

z pseudo kurduplem tylko nie wiem co począć bo jak się go postawi na jakimś placu to mochery zaraz zaczną kukle wieńce dziesiątego znosic i pandemia wygubi emerytów doszczętnie...

 

 

Portret użytkownika Max 1983

Na Wiejskiej to może zasiadać

Na Wiejskiej to może zasiadać jeden człowiek ,bo reszta to lizodupy, a opozycja w naszym systemie pseudo demokratycznym nie ma na nic wpływu.Ale te manekiny  to świetny dowód na to że ludzie na Białorusi się zaczynają bać i dobrze może więcej osób przeżyje niż gdyby słuchali swojego dyktatora .

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika drako_tr

Zapewniam cię, że przeżyją

Zapewniam cię, że przeżyją wszyscy zrażeni, nawet osoby 80+ pod warunkiem, że mają sprawny system immunologiczny ...a  "dyktator" Białorusi mówi prawdę, tak jak lekarze, którym tak usilnie chcą usta zakneblować, bo ośmielili się otworzyć ciemniakom i tępym masom oczy. Szkoda mi tych lekarzy, bo większość wystraszonego bydła i tak nic z tą wiedzą nie zrobi, a poświęcenie lekarzy pójdzie na marne... bydło samo do rzeźni polezie.

Portret użytkownika euklides

Znamy paru pajaców z

Znamy paru pajaców z pierwszego rzędu, a reszta to manekiny. Ktoś ich kiedyś widział, słyszał? Siedzą tępo zapełniając ławy sejmowe, tylko niestety są tak zaawansowane, że żreją, piją, palą jak prawdziwi ludzie.

Skomentuj