W Tajlandii głodne prostytutki wychodzą na ulice w poszukiwaniu jedzenia

Kategorie: 

Źródło: tg

Przerażone pandemią koronawirusa głodne tajskie prostytutki wyruszają na puste ulice w poszukiwaniu jedzenia – informuję lokalne media.

 

Zamknięcie wszystkich placówek i zakaz opuszczania domów skłoniły osoby świadczące usługi seksualne do poszukiwania środków do życia, pomimo obaw o infekcję.

 

Wszystkie domy publiczne od Bangkoku do Pattaya są zamknięte, kluby nocne są zamknięte, gabinety masażu są zamknięte, granice kraju są zamknięte i praktycznie nie ma turystów. Wszystko to doprowadziło do tego, że około 300 tys. osób świadczących usługi seksualne pozostało bez pracy, a niektóre z nich wyszły na ulice, narażając się na bezpośrednie ryzyko śmiertelnego koronawirusa.

„Boję się wirusa, ale muszę znaleźć klientów, aby zapłacić za mieszkanie i coś zjeść” - tłumaczy 32 -letnia transseksualistka Pim, która pracuje w Bangkoku, mieście znanym z rozmaitych przybytków uciechy.

Od piątku wieczorem od 22.00 do 04.00 w Tajlandii obowiązuje godzina policyjna. Jednak rząd już zadeklarował gotowość do zaostrzenia środków w celu zwalczania koronawirusa, wprowadzając dwudziestoczterogodzinną kwarantannę i całkowity zakaz wychodzenia z domu. Do chwili obecnej w kraju zarażonych jest ponad 2 tys. osób, a zmarło 20 zainfekowanych. W ciągu ostatnich 24 godzin liczba nowo zarejestrowanych przypadków wynosi 102. W normalnych rytmach życia osoby świadczące usługi seksualne zarabiają od 300 do 600 dolarów tygodniowo.

 

Straty pandemiczne w kraju szacuje się na miliardy dolarów, głównie z powodu turystyki i prostytucji, która jest nielegalną, ale powszechnie uznaną częścią życia nocnego kraju. Według różnych organizacji pozarządowych prostytucja w Tajlandii przynosi rocznie 6,4 miliarda dolarów.

 

Pracownica seksualna powiedziała, że nie chce wracać do swojej rodzinnej prowincji ze względu na piętno związane nie tylko z osobami świadczącymi usługi seksualne, ale również ze względu na postrzeganie przez mieszkańców wsi, że osoby wracające z miast muszą być zarażone koronawirusem.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Nie znoszę prostytutek ale.

Nie znoszę prostytutek ale..Jak one wychodzą po żarcie, to jutro reszta wyjdzie po żarcie ? Czy nie warto już dzisiaj pozbyć się wszystkich prostytutek, żeby jutro było mniej gąb do żarcia ? Loteria rzeczywistości... i co zrobisz teraz ? 

Głosuj przeciw
-24
Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Zasłyszane w hamerykańskim

Zasłyszane w hamerykańskim filmie: Do więziennej celi trafia mały chłopek, jekieś 160 cm. Okazuje się, że będzie ją dzielić z 2-metrowym kryminalistą. Ten wielki pyta: Na wstępie musisz się zdecydować, czy chcesz być mężem, czy żoną. Mały myśli, myśli i mówi: Mężem. A ten wielki: Niech będzie, to teraz obciągnij kutasa swojej żonie.

Skomentuj