Naukowcy alarmują, że wykrywamy tylko 6% infekcji COVID-19. Oficjalne dane są bezużyteczne

Kategorie: 

Źródło: Internet

Opinia o tym, że chorujących na COVID-19 jest dużo więcej niż podają oficjalne statystyki, staje się coraz bardziej powszechna.

Doktor Christian Bommer i profesor Sebastian Vollmer z Uniwersytetu Georga Augusta w Getyndze przeanalizowali dotychczasową liczbę zgonów i czas trwania choroby przed śmiercią, aby zweryfikować jakość oficjalnych statystyk. Szybko okazało się, że dane są bardzo mocno zaniżone.

Uczeni twierdzą, że średnio wykrywamy zaledwie 6% zachorowań, co oznacza, że prawdziwa liczba chorych na całym świecie sięgnęła już dziesiątek milionów osób. Zbyt mała liczba testów i opóźnienia w ich przeprowadzaniu mogą wyjaśnić, dlaczego niektóre europejskie kraje, jak Włochy czy Hiszpania, doświadczają znacznie większej liczby zgonów w stosunku do potwierdzonych przypadków niż np. Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi wykryli 15,6% infekcji, podczas gdy Włosi 3,5%, Hiszpanie 1,7%, Amerykanie 1,6%, a Brytyjczycy zaledwie 1,2%. 

W Korei Południowej wykryto z kolei blisko 50% zachorowań na COVID-19. Uczeni szacują, że na dzień 31 marca Niemcy mieli już 460 tysięcy zainfekowanych osób, USA ponad 10 milionów, Hiszpania ponad 5 milionów, Włosi ok. 1 mln, a Brytyjczycy ponad 2 miliony. Tego samego dnia Johns Hopkins University podawał  jednak, że na całym świecie mamy mniej niż 900 tysięcy zachorowań. Niedoszacowanie jest więc bardzo widoczne.

Rządy wszystkich państw muszą z jeszcze większą uwagą podchodzić do interpretacji danych dotyczących zachorowań w celu planowania odpowiednich działań. Zbyt wielka różnica i jakość testowania w różnych krajach powoduje, że oficjalne dane nie dostarczają przydatnych informacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

szatański ordo ab chao grozi

szatański ordo ab chao grozi Polsce !

Unijna komisarz Vera Jourová twierdzi, że Polacy i Węgrzy naruszają praworządność walcząc z koronawirusem. Według wiceszefowej Komisji Europejskiej działania wprowadzone przez rządy wymienionych państw wywołują w Brukseli poważne obawy. Jourová zagroziła przy tym obcięciem Polsce wypłaty funduszy wspólnotowych.Wiceszefowa KE przedstawiła taką ocenę sytuacji w Polsce i na Węgrzech w rozmowie z portalem Politico.eu.Jourovej nie podoba się, że polski Sejm podjął decyzję o przeprowadzeniu wyborów prezydenckich w maju drogą korespondencyjną.- Jestem zaniepokojona kwestią wolnych i uczciwych wyborów w Polsce, kwestią szans w głosowaniu wszystkich kandydatów i ich zdolnością do prowadzenia równej kampanii – powiedziała.- Koronawirus musi zostać zabity, ale musi przy tym przeżyć demokracja - dodała komisarz.Jourová krytycznie oceniła też decyzję parlamentu Węgier, który przyznał premierowi kraju Wiktorowi Orbánowi prawo rządzenia dekretami w celu zwalczenia epidemii Covid-19.- Pan Orbán będzie musiał udowodnić, że nasze obawy są bezpodstawne - stwierdziła brukselska polityk.Komisarz zagroziła też Polsce i Węgrom obcięciem unijnych funduszy. Powiedziała, że Komisja Europejska musi wobec kosztów walki z pandemią zmodyfikować projekt budżetu unijnego do końca kwietnia. Ma to być okazją do silniejszego niż dotąd powiązania wydawania środków unijnych z przestrzeganiem tak zwanej praworządności.- Jeśli mam być szczera, to myślę, że jeśli ktoś nie rozumie naszych wartości, to powinien przynajmniej zrozumieć wartość pieniędzy. Tak to zazwyczaj działa - stwierdziła Jourová."

a wartością unijnych iluminatów jest szatan i jego anioowie, którzy niszczą świat chrześcijan i mordują dzieci nienarodzone na masową skalę,a  to są wartości hitlerowskie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kolo21

Bo ma rację kobita. Nie będę

Bo ma rację kobita. Nie będę wypełniał pod przymusem i groźbą pozbawienia wolności do 3 lat więzienia. Jakiejś karty wyborczej i dymał z nią do skrzynki pocztowej. Ryzykując tym że zabiję siebie i swoją rodzinę zarażając się po drodzę. Bo tak chce mały dyktator. Wiem że korona to ściema ale jeżeli jest inaczej? Jeszcze wojsko chcą wypuścić na ulice a by pilnowała porządku i skrzynek pocztowych. Tak jasne już uwierzyłem. A ty lepiej magister idź sie pomódl to tej swojej dziewicy razem z jaro i Bolkiem. Zablokowali mi właśnie fundusze na końcie bankowym, tak jak i moim znajomym. Na YouTube mam Shadowbana, chyba za dużo sie udzielam. Do tego gnoje ciagną całymi nocami światłowody w kanalizacjach. Czyli zaczyna sie na całego.

kolo21

Portret użytkownika Qki

Ludzie zaczeli sprawdzac

Ludzie zaczeli sprawdzac statystyki z lat poprzednich, a takze porownywa obecne dotyczace grypy i sie okazalo, ze liczby nie sa po ich mysli, wiec trzeba powiedziec ciemnemu ludowi, ze jednak sie mylili, bo testy nie dzialaja poprawnie. Owszem nie dzialaja, bo sie nie nadaja do wykrywania wirusow, sa stworzone do badania materialu genetycznego, o czym wspomina sam fundator tych testow. Ciemny lud wszystko kupi co sie leje z telewizorow. Starsze pokolenie juz zapomnialo jakie na scianach byly malowane napisy za komuny.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Mam już serdecznie dość tego

Mam już serdecznie dość tego medialnego srajwirusa. Wszystkie media są już skompromitowane angażując się w ten globalny przekręt, redaktorzy ZnZ także. Służby publiczne pokazują że nie zasługują na to by być utrzymywane z pieniędzy podatników, polscy policjanci pokazują swoje prawdziwe oblicze wykazując się kreatywnośćią we wlepianiu mandatów boguduchawinnym ludziom za nie stosowanie się do nakazów władzy, puste szpitale, puste namioty przy szpitalach na całym świecie i zero refleksji ze strony tych tak bardzo "niedocenianych" pielęgniarek i lekarzy, klaszczcie debile tym nierobom za ich ochranianie tego skorumpowanego systemu, bo to wasi "obrońcy" przed nieistniejącym zagrożeniem. Mam dosyć tego świata debili, telewizory wyżarły 99% ludzkości mózgi,  to co się teraz dzieje pokazuje że naprawdę większość nie zasługuje by być nazywanymi istotami myślącymi. Niech ktoś zakończy ten cyrk bo zaczęliście być męczący debile  w maseczkach, uciekający na drugą stronę ulicy widząc normalnych uśmiechniętych ludzi lub wstrzymujący oddech przechodząc obok. Za brak reakcji, za ochranianie status quo tego złodziejskiego systemu,za rozprzestrzenianie strachu przed wirusem którego nikt nie widział i nie zna osoby chorej lub zmarłej , za nieświadome lub świadome uczestnictwo w budowaniu tego globalnego obozu koncentracyjnego, życzę wszystkim by dostali to na co zasługują, a zasługują na NUMER w kolejce do gazu.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Lisek

Nie zgadzam się bo w Włoszech

Nie zgadzam się bo w Włoszech w jednym miasteczku zamieszkałym przez 3000 ludzi zbadano wszystkich i okazało sie że niewykrytych było 3% a więc 30 ludzi !!!!  Odizolowano ich i dzięki kwarantannie udało się zatrzymac wirusa.

W USA natomiast dzwonisz do lekarza jak jesteś chory, przeziębiony a ten na podstawie objawów stwierdza telefonicznie że masz tego wirusa :-))))  śmiech na sali .... 

Portret użytkownika lopes

jest jeszcze nizsza ale

jest jeszcze nizsza Smile ale lemingi łykną wszystko co im wcisna w tubie propagandowej i tv śniadaniowej. 

Maseczki to jeszcze pol biedy, ale jak widzę ludzi w przylbicach to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać 

Strony

Skomentuj