Minister zdrowia Łukasz Szumowski ostrzega, że nie będzie pieniędzy na leczenie innych chorób niż COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mimo, że rząd ciągle jeszcze uspokaja społeczeństwo, coraz więcej wskazuje na to, że nie byliśmy przygotowani na to, co się obecnie dzieje. Minister zdrowia ostrzega, że może być jeszcze gorzej.

Prof. Łukasz Szumowski mówi bez ogródek, że jeżeli państwo się zapadnie, to nie będzie miało pieniędzy na leczenie onkologiczne, hematologiczne czy pediatryczne. Może to oznaczać, że z tego powodu umrze więcej osób, niż na koronawirusa.

Rząd jest w potrzasku, bo nie może pozwolić sobie na całkowite uwolnienie obecnych zakazów, żeby nie pogorszyć i tak już groteskowej sytuacji.

Szpitale alarmują, że nie mają testów i odzieży ochronnej. Personel jest dziesiątkowany przez konieczność odbycia kwarantanny. Dyrektor jednego z krakowskich szpitali obawia się, że wkrótce każdy polski szpital będzie sparaliżowany przez brak kadry medycznej.

Jeśli do tego dojdzie brak funduszy na leczenie pacjentów, to może się okazać, że większą epidemią będzie bezradność.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Jedem das Seine

Dziwne, morawiecki powiedział

Dziwne, morawiecki powiedział żeśmy się przygotowywali od stycznia. Błaszczak, dworczyk, pinkas, szumowski zapewniali że to tylko taka grypa, jesteśmy przygotowani itd Ktoś musi odpowiedzieć przed sądem.

Portret użytkownika greg85

Autor piszac artykuł popełnia

Autor piszac artykuł popełnia powazny bład. Na korone byc moze jeszcze nikt nie umarł bo nikt tego nie sprawdza na co umarła starsza osoba. Wystarczy ze miała infekcje wiec z automatu robi sie z niej ofiare korony. Byle tylko wywołac strach. Rzeczywiscie groteska.

Portret użytkownika APOKALIPSA

PÓŁCZŁOWIEKI… I PÓŁGŁÓWKI !!!

PÓŁCZŁOWIEKI… I PÓŁGŁÓWKI !!!

Bo oni wszyscy to są - Półczłowieki i półgłówki… i Szumowski też… >>>

   >>>  https://www.youtube.com/watch?v=Q74TA9e67aY&t  >>>

A popatrzcie sobie jak to chory system traktuje poważnie chorego… umierającego POLAKA… z wysoką gorączką i śniertelnym śfirusem… pogardliwie szydząc z niego… że to zwykłe przeziębienie >>>  https://www.youtube.com/watch?v=lor7xpoG-oU  >> Przecież to woła o pomstę do nieba… by w ten sposób traktować CHOREGO FACETA !!!

A jeśli ktoś spyta – a co na to policja? … Aaa... nasza policja potraktowała całą sytuację żartobliwie… i zrobiła widowni kabaret!!! >>> https://www.youtube.com/watch?v=ysLCbL8v1gw  >>>

I całkowicie ich POPIERAM… lepsze to niż wykonywać kretyńskie QFAczystowskie rozkazy i wlepiać debilne mandaty! – Braaawo POLICJA… Takiej POLICJI my CHCEMY !!!

Strony

Skomentuj