Edward Snowden ostrzega przed masową inwigilacją ludzkości z powodu COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wróg publiczny numer jeden w USA zabrał głos w sprawie bezpieczeństwa ludzkości, które znalazło się w stanie zagrożenia z powodu pandemii koronawirusa i ograniczeń praw wolności jednostek i społeczeństw.

Coraz większe ograniczenia nakładane przez rządy krajów, w związku z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2, mogą doprowadzić do największego w historii ataku na nasze swobody obywatelskie i nie skończą się wraz z wygaśnięciem pandemii koronawirusa. Pozostaną z nami już na zawsze.

Władze praktycznie wszystkich państw świata mogą wykorzystać pandemię do wdrożenia zaawansowanych technik inwigilacyjnych, które teraz będą miały za zadanie skutecznie pomóc w walce z pandemią, ale w przyszłości będą służyły do swoistego „tresowania” ludności.

Według Snowdena zagrożenie dla naszej wolności jeszcze nigdy nie było tak poważne.  Największe firmy technologiczne na świecie nie tylko będą udostępniać rządom nasze dane o lokalizacji i zniosą szyfrowanie w ich transferze, ale również opracują specjalne narzędzia do represji niepokornych ludzi, którzy nie stosują się do restrykcji narzucanych przez władze. Do tej pory mogliśmy się legalnie bronić przed systemami inwigilacji za pomocą oprogramowania i obowiązującego prawa. Teraz pod przykrywką walki z koronawirusem, permanentna kontrola społeczeństw będzie prawnie umotywowana poprzez różne specustawy, a my nie będziemy mieli żadnych narzędzi obrony.

Już wkrótce każde nasze działanie może zostać potraktowane jako akt terroru i zagrożenie dla zdrowia publicznego. Więzienie będzie groziło każdemu, kto będzie lekceważył obostrzenia, dla których władze będą mogły wynaleźć dziesiątki powodów. Przedstawiciele mediów alternatywnych, którzy do tej pory walczyli o świadomość społeczeństwa w tym zakresie, teraz mogą być karani dla przykładu jako potencjalne zagrożenie dla ludzkich mas.

Były pracownik Narodowej Agencji Bezpieczeństwa USA ostrzega, że rządy mogą wprowadzić narzędzia podobne do chińskiego System Oceny Obywateli, dzięki którym w poszczególnych krajach ma być określany status społeczny poszczególnych obywateli oraz ich swobody.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Nie tylko osoby starsze, jak

Nie tylko osoby starsze, jak przewidują to ostatnio wprowadzone zmiany w prawie, ale wszyscy polscy obywatele, będą mogli skorzystać z opcji głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich zarządzonych w 2020 rok. Rozwiązanie ma pomóc przeprowadzić wybory w zaplanowanym terminie, w kraju – najprawdopodobniej – kończącym w tym czasie walkę z koronawirusem."

koniec z anonimowością. Sprytnie

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika APOKALIPSA

SZCZEPIENIA na BEZMÓZGOWIE… i

SZCZEPIENIA na BEZMÓZGOWIE… i AKCJA TRUM..NA !!!

Długi szereg trumień ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo.

Skutek propagandowy został jednakże osiągnięty. Włoscy emeryci spędzający swą starość w towarzystwie telewizji – dziś (kiedy nie wolno im wyjść z domu) zmuszeni do jej oglądania w szczególny sposób – są przerażeni, tym bardziej, że mass media głoszą, iż lekarze staną wkrótce przed koniecznością wyboru kogo leczyć, a kogo zostawić własnemu losowi.

Co więcej, włoskie kanały telewizyjne prawie że wyłącznie transmitują horrory i filmy katastroficzne, budując w ten sposób coś w rodzaju tunelu, do którego, przy pomocy strachu przed śmiercią, wciąga się starców – jak to określa Blondet – za sprawą laicyzacji pozbawionych jakiejkolwiek nadziei nadnaturalnej. Do ich dyspozycji pozostaje wyłącznie niepokój i udręka.

Wydaje się, że w tenże sposób pragnie się dodatkowo zwiększyć obawy gnębiące społeczeństwo włoskie. Prowadzi to do konstatacji, że zaplanowny został gigantyczny plan destabilizacji, który umożliwi następnie uruchomienie środków totalitarnych.

Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii.

Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale 2 kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020, szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.

W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.

O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej – z których około 129 000 wykorzystano dla osób over 65 (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000.  

Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca. Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%

Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich tak, by dowiedzieć się ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie. Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne oprócz koronawirusa choroby!!!

           Czyt. całość… >>> https://gloria.tv/post/H1VQ3gxTR7DD3oVZjLW2YkrJh  

          https://fakenews.pl/spoleczenstwo/nie-to-nie-sa-trumny-w-kosciele-w-bergamo/

I chyba nikogo nie trzeba „uświadamiać”  że to wszystko… to jest (fake news.) ?!! Wszystko co przedstawiają MĘDIA głównego ścieku i ścieków pobocznych oraz sików alternatywnie kontrolowanych… to jest zmanipulowane "góNWO prawda" - czyli QWAke TVu!!!

Nostalgiczna kwarantanna… czyli dedykacja na uspokojenie nerwów … dla odzyskania SPOKOjności i równowagi >>>     

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Falbylover%2Fstatus%2F1244336918780928000&widget=Tweet

Portret użytkownika Illuminat13

mobilizacja wojskowa trwa

mobilizacja wojskowa trwa dobre pol roku  Swiat szykuje sie do ostatniej wojny Kondomo wirus jest tylko jedna z faz upadku obecnego systemu finansowo religijnego Kryzys bedzie sie poglebial coraz bardziej 13 A jeden ze Starców odezwał się do mnie tymi słowami:
«Ci przyodziani w białe szaty
kim są i skąd przybyli?»
14 I powiedziałem do niego:
«Panie, ty wiesz».
I rzekł do mnie:
«To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku
i opłukali swe szaty,
i w krwi Baranka je wybielili6.     Zaraz (...) po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego" (Mt 24,29-31).  apokalipsa jest dopiero w polowie drogi Co was jeszcze lamusy cebulaki bez rozumu czeka Juz popelniacie bledy bo strach waszymi obsranymi gaciami trzesie https://www.youtube.com/watch?v=IgntGB9kTbk

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Demostenes

Zobacz proszę ten artykuł

Zobacz proszę ten artykuł Smile
http://www.trzybiada.pl/index.php?s=aktualnosc&id=445

Międzynarodowy system lekcyjny, w połączeniu z nowoczesnymi metodami "prowadzenia" Szkół Niedzielnych,
w inny jeszcze sposób ogromnie wspomaga sekciarstwo i przeszkadza w prawdziwym wzroście w znajomości prawdy.
Lekcja główna przedstawiana jest w takim powiązaniu z "ćwiczeniami" szkoły, że nie ma tam nawet czasu na rozważenie kontrolowanych, drukowanych pytań, z gotowymi odpowiedziami.

Zatem w ogóle nie zostaje już czasu dla łaknącego prawdy studenta Biblii lub przypadkowo sumiennego nauczyciela,
aby mogli wstawić inne, ważniejsze pytania, zawierające pokarm do przemyślenia i pożytecznej dyskusji.

 

Portret użytkownika Demostenes

Zobacz proszę ten artykuł

Zobacz proszę ten artykuł Smile
http://www.trzybiada.pl/index.php?s=aktualnosc&id=445

Międzynarodowy system lekcyjny, w połączeniu z nowoczesnymi metodami "prowadzenia" Szkół Niedzielnych,
w inny jeszcze sposób ogromnie wspomaga sekciarstwo i przeszkadza w prawdziwym wzroście w znajomości prawdy.
Lekcja główna przedstawiana jest w takim powiązaniu z "ćwiczeniami" szkoły, że nie ma tam nawet czasu na rozważenie kontrolowanych, drukowanych pytań, z gotowymi odpowiedziami.

Zatem w ogóle nie zostaje już czasu dla łaknącego prawdy studenta Biblii lub przypadkowo sumiennego nauczyciela,
aby mogli wstawić inne, ważniejsze pytania, zawierające pokarm do przemyślenia i pożytecznej dyskusji.

Strony

Skomentuj