Czy polski rząd zakazuje wypowiadać się w sprawie COVID-19 i ukrywa liczbę zgonów?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatnia decyzja ministra zdrowia, prof. Łukasza Szumowskiego jest bardzo kontrowersyjna. Zdaje się, że Polacy mają usłyszeć o pandemii tylko tyle, ile politycy chcą im przekazać.

Do wojewódzkich konsultantów medycznych wpłynęło oficjalne pismo z Ministerstwa Zdrowia. Z niego dowiedzieli się, że nie mają prawa wypowiadać się publicznie o koronawirusie i COVID-19!

Komunikat z Ministerstwa Zdrowia brzmi następująco:

W związku z pojawieniem się w przestrzeni publicznej różnych opinii wydawanych przez konsultantów wojewódzkich dotyczących koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiedzialnego za epidemię COVID-19, proszę o zobowiązanie konsultantów wojewódzkich w reprezentowanych przez Państwa dziedzinach do zaprzestania samodzielnego wydawania wyżej wymienionych opinii. […] Opinie na temat sytuacji epidemiologicznej, zagrożenia dla przedstawicieli kadr medycznych w danych dziedzinach medycyny czy w obrębie danej grupy zawodowej, jak również sposobów zabezpieczenia osobistego przed zakażeniem, powinni wydawać jedynie Państwo jako konsultanci krajowi po wcześniejszej konsultacji z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Nie jest tajemnicą, że polskie szpitale mają ogromne problemy ze sprzętem, ilością pracowników i przyjmowaniem pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Placówki nie są odpowiednio wyposażone w zabezpieczające kombinezony, maseczki i gogle.

Nasuwa się podejrzenie, że rząd może chcieć zatajać informacje o faktycznym rozwoju sytuacji w naszym kraju. Oficjalne Ministerstwo Zdrowia twierdzi, że chodzi jedynie o zapobieganie dezinformacji. Takie działanie ma zapewnić przekazywanie informacji merytorycznie prawidłowych, jednolitych oraz minimalizować nieuzasadnione wzniecanie niepokoju w społeczeństwie.

Tyle, że rząd rzeczywiście może ograniczać dostęp do informacji o kolejnych ofiarach COVID-19. Pojawiły się już doniesienia o zaniżaniu statystyki zgonów wywołanych koronawirusem SARS-COV-2. Ofiar koronawirusa w Polsce może być już dużo więcej, niż podają oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia i GIS.

Skoro większość zgonów to przypadki pacjentów z tzw. „chorobami współistniejącymi”, to dlaczego część osób, które również miały takie choroby, ale miały też COVID-19, nie jest wliczana do ogólnej liczby ofiar? Skąd te dziwne podwójne standardy? Jeśli ktoś umiera i ma COVID-19 oraz „choroby współistniejące”, to w każdym wypadku powinien być uwzględniany w statystyce zgonów wywołanych przez pandemię. Inaczej za chwilę okaże się, że nikt nie umarł w wyniku SARS-CoV-2 i że w zasadzie nie ma pandemii, bo wszystkie zgony są z innych powodów.

Rząd bardzo chce przeprowadzić wybory 10 maja. Liczba zakażeń i ofiar może być zaniżana po to, aby wzbudzić w społeczeństwie przekonanie, że sytuacja w Polsce jest pod kontrolą, a władza znakomicie poradziła sobie z pandemią, stojąc na czele światowej awangardy. Jeśli jednak potwierdzą się te przypuszczenia i faktycznie dowiemy się o ukrytych zgonach, to społeczeństwo straci zaufanie do prezydenta, premiera i ministra zdrowia. A to może oznaczać jeszcze większy chaos.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Tomasz Umiński

"Maseczka - znak rozpoznawczy

"Maseczka - znak rozpoznawczy idioty ?
W dobie zastraszania ludzi jakimś gównianym wirusem... powodując niepotrzebną panikę podczas gdy grypa corocznie zabija tysiące ludzi, nowotwory i choroby sercowo - naczyniowe mordują miliony, i nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić nawet wielkiej kampanii informacyjnej z tego powodu a co dopiero kwarantanny (najlepiej od produktów zbożowych zawierajacych gluten i glifosat oraz mięsa faszerowanych wszelkiego rodzaju chemią ) . Lecz nie o korona wirusa tutaj chodzi... Światowy JUDENRAT zarządził likwidacje małych przedsiębiorstw na całym świecie pod płaszczykiem kwarantanny ), miliony ludzi tracą pracę, biznesy które rozwijali latami... jest wielu którzy nie maja oszczedności aby móc przeżyć kolejny miesiąc ... New world order wprowadzane jest z dużą szybkością, wielcy bedą jeszcze wieksi a maluczcy maja stać się w pełni zależnym niewolnikami, nieważne kto jest u steru widzimy jak na całym świecie MARIONETKI(Niezależnie czy sa to PO ,PIS, Demokraci czy Republikanie sterowni są przez LEWICKIE zastępy "braci starszych w wierze") wprowadziły kwarantannę, a jest małe państewko w europie które nie dało sie wkręcić, w Szwajcarii jest demokracja bezpośrednia tam ludzie nie zgodzili się na KWARANTANNĘ (Jedna wielka manipulacja polityczno-medialna,  pożal się Boże grubymi nićmi szyte kłamstwa... według judeistyczno-koministycznej ideologii wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą MAS)
... Ludzie zacznijcie mysleć i działać  - trzeba się zjednoczyc w jednosci siła!!! bo się nie ogladniecie jak założą wam kajdany niewolnicze, tak że nie załapiecie już oddechu.... (chipy, wycofanie gotówki, sieć 5 G dla każdego z norma przekroczona 100000x)
 

Portret użytkownika Adadara

Aktualizacja

Aktualizacja

Moim zdaniem cała ta mistyfikacja miała na celu wywołać lęk i panikę na całym świecie, i nie ważne czy to Chiny czy USA wywołają punkt zapalny, bo idee które tymi działaniami kierują nie mają narodowości. Ważne są cele do zrealizowania, a że ktoś jeszcze coś ugra przy okazji to nawet lepiej, zdemoralizowanych nie brakuje którzy wykorzystają okazję do załatwienia własnych celów. Teraz o celach jakie można osiągnąć:

1: Problem starzejących się społeczeństw oraz przeludniającej się ziemi - zwiększona umieralność ludzi głównie starszych i osłabionych innymi chorobami „odciąży” społeczeństwo i gospodarkę, większa ilość wolnego czasu może wpłynąć w przyszłości na większą ilość dzieci.

2: Problem wyniszczania środowiska naturalnego - spowolnienie gospodarek światowych spowoduje zmniejszenie się negatywnego wpływu działania człowieka na środowisko.

3: Przetasowanie potęg ogólnoświatowych - Chiny które uporały się z wirusem teraz będą pomagać europie, światu podnieść z kryzysu, możliwe przejmowanie firm, złota, akcji, obligacji po zaniżonej wartości po krachu.

4: Ograniczenie wolności ludzi - no cóż szybko oddaliśmy wolność pod wpływem strachu, aplikacje kontrolujące przemieszczanie się ludzi, wykorzystanie do tego celu tel. komórkowych, wprowadzenie wojska na ulice.

5: Zwiększona kontrola w necie - walka z fejk-newsami.

6: Zamknięcie granic, lub ograniczanie przemieszczania się, – rozwiązuje problem migracji.

7: Zwiększenie znaczenia pieniądza cyfrowego w celu likwidacji gotówki – ludzie sami ze strachu przestają jej używać, zwiększona kontrola przepływu gotówki.

8. Dodruk pieniądza – no cóż sposobów i celów jest wiele, długo by tu pisać (obywatele jak by mieli problem ze spłatom długów i drukowali by pieniądze zostali by przestępcami)

9: Odebranie pieniądza społeczeństwu – ludzie nie mogą zarabiać a wydawać już tak, możliwość przejmowania dóbr prywatnych.

10: Problem z antyszczepionkowcami – wielu dobrowolnie wykupi szczepionki ze strachu nie z rozsądku, będzie można wprowadzić obowiązkowe szczepienia, powstają koncepcje o wdrukowywaniu informacji na ciele o wykonaniu szczepienia.

11: Przeniesienie życia do wirtualnej rzeczywistość, częściowe rozwiązanie niedoboru pracowników – szkolnictwo, zakupy, kościoły i inne instytucje, jedna osoba, program lub inne medium może wykonywać zadania które do tej pory wykonywały dziesiątki tysięcy ludzi, kościoły tracące wiernych próbują odnaleźć się w nowej wirtualnej rzeczywistości.

12: Wprowadzenie nowej religii – zamykanie kościołów, święta bez wiernych, likwidacja duchowości w ogóle.

13: Straszenie wirusem jako karą Boską – to kara za grzech.

14: Większa kontrola nad firmami – pracownicy z tzw. państwówki otrzymają wypłaty mimo że nie pracują a prywatne firmy ulegną osłabieniu na wskutek braku wpływów, część firm upadnie a pracownicy będą szukać pracy w sektorze gwarantującym stałe dochody (w sektorze państwowym też brakuje pracowników).

15: Centralne zarządzanie – wpływ na wycenianie usług i towarów również w sektorach prywatnych.

16: Rozbicie więzi między ludzkich – ograniczenie wychodzenia z domu, ludzie patrzą na siebie jak na potencjalnego wroga roznoszącego choroby, brak zaufania do drugiego człowieka ułatwia manipulowanie nim.

17: Ogromne pieniądze dla firm produkujących testy oraz pracujących nad szczepionkami – na wirus HIV do tej pory nie wynaleziono leku mimo ogromnych pieniędzy przekazanych na ten cel (jedynie ograniczono jego wpływ na organizm).

18: Realny wpływ na wybory oraz niepokoje społeczne – wybory we Francji (jak by wyniki pierwszej tury były zadowalające to druga by też się odbyła), problem Hongkongu.

19: Wprowadzenie 5G – z powodu dużego obciążenia sieci ludzie sami będą się tego domagać mimo wcześniejszych oporów w wielu krajach.

20: Wprowadzenie cyfrowej tożsamości.

Portret użytkownika Maryjan_66

Naturalnym jest, ze rządzący

Naturalnym jest, ze rządzący manipulują ilością zarażonych/zgonów. Rząd dostrzegł, że cyferkami najbardziej wpływającymi na zaufanie do rządzących są te od wirusa, nie żadne wskaźniki makroekonomiczne czy inne sprawy.

Wirus przenosi się drogą kropelkową, więc nie ma innej opcji jak ta, że zarazi sie nią większość ludzi. Rząd nie pomoże tu ani jednemu zarażonemu, również wprowadzonymi restrykcjami. Każda wprowadzna restrykcja jest badana przez agencje social jedynie pod kątem wpływu na popracie dla rządzących.
Nawet jeśli nagle zaraziło by się 10 mln Polaków, służba zdrowia sobie z tym poradzi, i nic rządzącym do niej. A wiecie dlaczego? Bo prawdziwa służba zdrowia to ludzie, nie urzędnicy. Lekarz czujący powołanie potrafi 20 godz na dobę leczyć, operować. Inni ludzie widząc, że służba zdrowia by nie dawała rady sami by ruszyli z pomocą. Bo co, oddali byście bliską osobę do szpitala widząc że jest przepełniony i lekarze nie dają rady? Nie - sami byście zaczęli działać, pomagać. Pomysłowy Polak to w tym miejscu szybko poskładał by respoirator z podprowadzonej dziecku maski klowna, prezerwatywy i rury od odkurzacza.
Rząd restrykcjami strzela sobie sam w kolano. Teraz wskaźniki bazujące na strachu rosną, ale potem ... W sumie nie - rozwierca sobie kolano podtrzymujące budżet  a zwane przedsiębiorczość. Pierwsze co przedsiębiorcy zaczną robić tnąc koszty to nie płacić podatków i innych danin - po prostu iść w szarą strefę. A zapłacić urzędnikom i za efy 35 z czegoś rząd będzie musiał. Szykuje się inflacja, która pożre wszytsko: pińcetplus, płace i w konsekwencji.. słupki poparcia.

Portret użytkownika Fisiek

Wg statystyk przekazywanych

Wg statystyk przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia umierają tylko starsi ludzie do tego każdy ma choroby współistniejące. Warto zauważyć, że co jakiś czas można spotkać informacje o nagłej śmierci reportera, aktora, a nawet ostatnio znanego adwokata. Są to ludzie w młodym wieku i nie są ujęci w statystykach.

Za to jaki PIS jest dobry i wspaniały! zobaczcie jak niska jest umieralność w Polsce w porównaniu z innymi krajami. Duda znakomicie dba o dobro i zdrowie Polaków. Ciekawe czy Pisowcy dalej tak będą chwalić obecnie rządzących gdy 500 + im się odbierze?

Przestałem odwiedzać wp.pl - nie mogę czytać tego co tam się publikuje, bo nóż mi się otwiera w kieszeni.

Portret użytkownika keri

Lekarz: Nie wiemy, czy

Lekarz: Nie wiemy, czy ktokolwiek w Polsce zmarł na koronawirusa.

https://www.dorzeczy.pl/kraj/133966/zaskakujace-slowa-lekarza-nikt-w-polsce-nie-umarl-na-koronawirusa.html

Pierwsza rzekoma ofiara koronawirusa zmarła przez chemioterapię. Miała test dodatni na koronawirusa, lecz zmarła jak mnóstwo ludzi przez chemioterapię. Chemioterapia ma nieporównanie więcej ofiar niż przypisuje się srajwirusowi.

Następne ofiary też jedyne co miały wspólnego ze srajwirusem to dodatni test, który wykazuje dodatniość przy wszystkich koronawirusach z sezonowych gryp. W każdej grypie jest 7-15 % koronawirusów.

Dajcie sobie spokój z wymyśloną w Polsce epidemią dla potrzeb zniszczenia gospodarki i zamordyzmu. A, jeszcze będą chcieli dorwać się do waszych ciał, aby wstrzyknąć patogeny, po których będzie epidemia i depopulacja.

We Włoszech jest epidemia odszczepienna. Włosi powini sprawdzić, co było w szczepionkach, które brały udział w wielkiej akcji "wzmacniania odporności" na północy Włoch.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Strony

Skomentuj