Niemiecki minister przytłoczony pandemią koronawirusa, popełnił samobójstwo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po nagłej śmierci ministra finansów Hesji Thomasa Schäfera premier Hesji Volker Bouffier złożył oświadczenie w związku z trwającym kryzysem koronowirusowym. Bouffier powiedział, że Schäfer czuł się przytłoczony pandemią i bardzo cierpiał z powodu presji. Mówi się, że obawy zmiażdżyły Schäfera, dlatego postanowił popełnić samobójstwo. Annegret Kramp-Karrenbauer była również „zszokowana” nagłą śmiercią członka partii.

 

 

Zwłoki znaleziono na torach kolejowych w zeszłą sobotę. Jak poinformowała policja, ciało 54-latka odkryto na trasie szybkiej kolei ICE w Hochheim w dystrykcie Main-Taunus. „Z powodu ogólnych okoliczności” śledczy przyjęli, że przyczyną śmierci było samobójstwo. Tak przynajmniej podano w komunikacie prasowym.

 

Według informacji z Frankfurter Allgemeine Zeitung  Schäfer zostawił list pożegnalny. Premier landu, Volker Bouffier zareagował na te wiadomości z głębokim smutkiem i wielką konsternacją.

„Wszyscy jesteśmy zszokowani i nie możemy uwierzyć, że Thomas Schäfer zmarł nagle i nieoczekiwanie” - powiedział Bouffier w sobotni wieczór i dodał: „Wszyscy musimy teraz poradzić sobie z jego śmiercią i opłakiwać go z jego rodziną. Nasze szczere kondolencje kierujemy przede wszystkim do jego najbliższych krewnych i życzymy im siły na ten trudny czas”.

Oświadczenie premiera zostało ogłoszone na niedzielę o godz. 12.00 - z powodu kryzysu koronowirusowego za pośrednictwem łącz wideo.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

Cytat ze strony, do której

Cytat ze strony, do której podałeś link:

We wtorek, 24 marca, Północnoamerykańskie Dowództwo Obrony Lotniczej (NORAD) i amerykańskie Dowództwo Północne (NORTHCOM) odbyły spotkanie nadawane na żywo na „Facebooku” informując opinię publiczną, w jaki sposób ich ekipy odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne państwa izolują się w bunkrze w Cheyenne Mountain w Kolorado.

Wyraźnie jest napisane, że chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne.  

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

Najpierw piszesz, że USA

Najpierw piszesz, że USA przygotowują się do światowej wojny, a poproszony o źródło podajesz link, z którego wynika, że przygotowują się do wojny domowej, a mnie pytasz, czy uwierzę, jak coś Chińczyk napisze... Czyli tym samym swoje źródło uznajesz za gówno warte, a jeśli tak, to znaczy, że nie masz rzetelnego źródła tej informacji i to, co napisałeś o przygotowaniu USA do wojny światowej to tylko twój wymysł. Dobry jesteś, jakiś taki zakręcony...

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika KarolP.

Niemcy fałszują statystyki -

Niemcy fałszują statystyki - jako śmierc na koronawirusa wpisują wyłącznie tych denatów, co zmarli tylko i wyłącznie na koronawirusa. Tymczasem koronawirus w wiekszości przypadków działa w połączeniu z innymi chorobami - bo atakuje system immunologiczny i umożliwia ekspansje danej choroby lub chorób. Schaefer zapoznał się z raportami poufnymi, w których były opisane PRAWDZIWE skutki, zasięg i rozprzestrzenianie sie pandemii COVID-19. Zresztą, w dużym stopniu dzięki owocom multi-kulti w postaci imigrantów, którzy do żadnych norm się nie stosują i roznoszą wirusa na potęgę. Ba - nowy sport owych "roznosicieli kultury" to kaszlanie na etnicznych Niemców, w tym na policjantów. Przedtem policjanci nakladali plastykowe worki na głowy przed opluciem - bo czuli się upokorzeniu. Teraz robia to głownie dlatego - np. w Bawarii - bo czują się zagrożeni koronawirusem i nowych sportem speców od "ubogacania kultury". Tylko, że takie niepoprawne polityczne informacje są zatajane - a to uniemożliwia walkę z pandemią u źródła. Schaefer zostawił list pożegnalny, w którym te sprawy dokładnie wyłożył merytorycznie. I dlatego ten list nie ujrzy światła dziennego, a zastąpiony zostanie opowieściami o emocjonalnyych, a nie merytorycznych przyczynach samobójstwa Schaefera, który znalazł się w matni politoprawnegolewackiego  absurdu neokomuny.

Portret użytkownika pax

Dajcie już spokój. Nasi

Dajcie już spokój. Nasi miejscowi "politycy" są za mali na to co się dzieje. Nie mogą nic zrobić i nic powiedzieć. Słońce świeci, ładna pogoda, nic się nie dzieje, ale to już początek końca tego, co znamy.

Portret użytkownika Kwazar

Widać że chłopina jak siadł

Widać że chłopina jak siadł przy stole,biurku a może w toalecie go naszło ? I jak pomyślał (a trochę więcej musiał wiedzieć o całokształcie sytuacji niż my kartofelki) No to, jak tak sobie o tej sytuacji pomyślał, jaka ona na prawdę jest to doszedł do wniosku nieodwołalnego, że lepiej mu teraz rozwiązanie ostateczne wyjścia z sytuacji znaleźć, niż potem i tak ono samo go odwiedzi. Nas odwiedzi ? Ich odwiedzi ? DZISIAJ dość tych ODWIEDZIN ! Nie wiecej niż 2 osoby w odelgłości mnimum 2 m.

  

Portret użytkownika Znawcatematu

Też jestem przytłoczony tą

Też jestem przytłoczony tą pandemią a raczej paniką wokół niej. Prowadzę działalność gosp. Moi obecni klienci teraz nie pracują(wszystko pozamkane) co mam zrobić? Płacić jeszcze ZUS, podatek i kredyty w tym miesiącu? Czy to wszystko walnie całkiem? Pieniędzy wystarczy mi na kilka miesięcy... Co dalej? 

Strony

Skomentuj