Odkryto nowe objawy zakażenia koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wraz ze wzrostem liczby nowych pacjentów z COVID-19 lekarze odkrywają również nowe objawy infekcji. Do tej pory lista objawów zakażenia koronawirusem jest szeroko rozpowszechniona, w tym kaszel, gorączka, ból gardła, głowy, mięśni i utrata węchu.

 

Amerykańscy okuliści uzupełnili go o nowy objaw, tj. o zapalenie błony śluzowej oczu.

„Czerwone i łzawiące oczy mogą być wczesnym objawem zakażenia koronawirusem. Świadczy o tym rosnąca liczba skarg zakażonych pacjentów na zaczerwienienie, swędzenie i łzawienie”- tłumaczą lekarze.

Amerykańscy okuliści przyznają, że koronawirus może dostać się do organizmu oczami i dlatego zaleca ochronę nie tylko ust i nosa, ale także oczu.

„Zapalenie błon śluzowych oczu niekoniecznie oznacza zakażenie koronawirusem, ale wraz z innymi objawami, takimi jak kaszel i gorączka, mogą sygnalizować chorobę” - ostrzegają eksperci.

Wcześniej informowano, że podrażnienie nosogardzieli może być również objawem infekcji.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Tak jak pisał wcześniej Baca

Tak jak pisał wcześniej Baca zaczęli nas wybijać gazami bojowymi, jak pisałem wcześniej nie pozwólcie by wam te masońskie ścierwa pomagały, wrazie złego samoczucia leczyć się samemu, oni i tak nie mają na "to" lekarstwa a jak się do nich zgłosicie to już po was. Zrozumcie że ta masońska akcja nie liczy się z kosztami ludzkimi bo to bezwzględni psychopaci którzy chcą coś znaczyć w nowym porządku świata, prawda dla tych ścierw okaże się jednak brutalna że dla swoich mistrzów są takim samym ludzkim śmieciem jak my kiedy przestaną być im potrzebni. Jak myślicie dlaczego tylu lekarzy we włoszech umiera? Bo to prawdziwi lekarze którzy połapali się o co wtym wszystkim chodzi. Jak myślicie po co były te wszystkie rewolucje i wojny światowe? Po to by pozbyć się prawdziwych elit i inteligencji i zastąpić je własnym pozbawionym skrupułów śmieciem.

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani" M.Twain

Hibbeler Productions - LEVEL - https://youtu.be/MIlhdup4fL4

 

Portret użytkownika Trup

Kuźwa tak samo myślałem od

Kuźwa tak samo myślałem od ładnych kilku lat! Jak bym to powiedział kilku ludziom w tamtym czasie co to myślałem to by robili dziwne minki i uśmieszki i yhy yhy yhy *zero od siebie" i aha. Po 10 minutach i tak by to z nich wyparowało jak by nic nie słyszeli i cała moja produkcja, jak grochem w ścianę. (oszczędziłem sobie nerwów i nie mówiłem tego prawie nikomu - zastanawiając się co te sukinsyny robią że ludzie nie potrafią słuchać tylko szukają zaprzeczeń i zwady - jak bym jakąś krzywdę im wielką robił mówiąc coś żeby mieli większą wiedzę i szerszy aspekt łączenia z innymi prawdziwymi faktami - czemu ludzie nie chcą myśleć samoistnie tylko szukają gotowców - co się stało z indywidualnym myśleniem w kierunku najlepszego wyjścia i prawdy?).

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Portret użytkownika piotr p

Prawdziwymi objawami cocid-19

Prawdziwymi objawami cocid-19 są: oglądanie tv, słuchanie radia, noszenie maski i rękawic gumowych, lęk przed drugim człowiekiem i wychodzeniem z domu - bo jest to choroba psychiczna tzw. psychoza a nie biologiczna.

Strony

Skomentuj