Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz powstrzyma pandemię koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu Yaakov Litzman (Jacob Litzman), który jest izraelskim ministrem zdrowia, udzielił wywiadu, w którym omówił środki podjęte w celu zwalczania pandemii. Zapytany, czy Izrael pozostanie zamknięty do 16 kwietnia br., kiedy obchodzona jest Pascha, minister odpowiedział dość nieoczekiwanie. Polityk jest pewien, że do tego czasu nadejdzie Mesjasz, który uratuje Izrael, ponieważ Pascha to czas odkupienia.

 

Wcześniej rabini mówili już, że Mesjasz przybył już do Izraela, ale gdzie jest? Nie wiadomo. Na razie pozostaje to tajemnicą. Minister jest urzędnikiem, więc prawdopodobnie wie trochę więcej niż cała reszta. Jeśli jest przekonany, że pandemia zostanie zatrzymana przed 16 kwietnia br., najprawdopodobniej ma wszelkie powody, aby tak sądzić.

 

Litzman, jako szef partii ultra ortodoksyjnej, zawsze odnosi się do Boga.

Zapytany o szanse Izraela na całkowite zamknięcie do święta Paschy, Litzman odpowiedział raczej niekonwencjonalnie: „Boże, broń! Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz przybędzie przed Paschą, ponieważ jest to czas naszego odkupienia. Jestem pewien, że Mesjasz przyjdzie przez Paschę i zbawi nas w taki sam sposób, jak Bóg zbawił nas podczas Wyjścia i zostaliśmy uwolnieni. Mesjasz przyjdzie i uratuje nas wszystkich”.

Warto zauważyć, że do pewnego stopnia słowa ministra zdrowia potwierdzają plotki krążące wśród rządu USA. Przedstawiciele z tzw. wyższych kręgów twierdzą, że do końca kwietnia będzie można całkowicie zamknąć kwestię dotyczącą pandemii.

 

Oczywiście rezygnacja z kwarantanny i zakończenie pandemii to dość wystarczająco dobra wiadomość. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jeśli Mesjasz przyjdzie i zatrzyma pandemię, to zgodnie z przepowiednią musi także zatrzymać wojnę. Minister może mieć rację, ponieważ wojna ma się zacząć rzekomo już wkrótce.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Asahi

Przecież tu chodzi o

Przecież tu chodzi o Antychrysta który zwiedzie narody. Czytajcie Biblię, żyjemy w czasach ostatecznych. 

""Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga." (2Tes.2:3-4)

We w.4, Paweł podaje najgłówną oznakę, że przeciwnik po swoim objawieniu "zasiądzie w świątyni Bożej". Dopóki tamta świątynia nie jest odbudowana w Jeruzalemie, to nie ma powodu głosić o przyjściu Antychrysta."

 

 

Portret użytkownika euklides

To jest tak na siłę i tak

To jest tak na siłę i tak słabe, że boję się, że antychrystem okaże się Zenon Martyniuk, który porwie cały świat wykonując utwór "number of the beast" w disco-polowej aranżacji, a na koniec wszyscy oddadzą pokłon białemu misiowi.

Portret użytkownika sdfsdfkjuhn

Przypominam że mesjasz żydów

Przypominam że mesjasz żydów to antychryst chrześcijan i islamistów. Poza tym jeśli mieliby użyć takiej lipy jak koronawirus do stworzenia rzadu swiatowego i wkrecenia ludziom ze bog rzadzi swiatem to gratuluje prowizorki bo nic kupoy sie nie trzyma w tym wszystkim(chociaż to dziala bo ludzie daja sie nabrac)

Portret użytkownika Zenek ;)

Zastanawialiście się kiedyś

Zastanawialiście się kiedyś czemu RZAD tak OBSESYJNIE KAŻE MYĆ RĘCE ?

 

Fakt, iż wielu oderwanych RUSKIM CZOŁGIEM od KIBUCA "PRZEDSTAWICIELI NARODU" sąsiedniego dzięki tej rządowej akcji PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU DOTKNIE MYDŁA a nawet i POZNA JAK GO UZYWAĆ "nie tylko do jedzenia"....

 

ale POWÓD może byĆ BARDZIEJ PROZAICZNY,

jak wiadomo ZŁOCZYŃCÓW często DRĘCZĄ RÓŻNORAKIE FOBIE.....  jedni obsesyjnie ZAKRYWAJĄ TWARZ PRZED KAMERAMI, inni kurczowo TRZYMAJĄ KOPERTY broniąc się pazurami przed ich odebrtaniem.... inni WRACAJĄ NA MIEJSCE ZBRODNI....

 

jeszcze inni,  MORDERCY.....

ci OBSESYJNIE dla odmiany MYJĄ RĘCE bo CIĄGLE, po swoim morderstwie, WIDZĄ NA NICH KREW ZAMRDOWANEJ WŁASNORĘCZNIE OFIARY.... ciągle są dla nich BRUDNE.....

 

Rząd polski jest, jak powszechnie wiadomo, tylko z nazwy  "SKŁADAJACY się" z "polski". Rząd polski jest, jak powszechnie wiadomo , z tych (z biblii) "PRZEKLĘTYCH NA WIEKI", z "TYCH CO ZAMORDOWALI CHRYSTUSA.".. z tych "CO KREW JEGO NA NASZE SYNY"

 

NAKAZ MYCIA RĄK wydany poprzez kFakCzystowski REŻIM poliński może być właśnie tą OBSESJĄ ZMYWANIA KRWI CHRYSTUSA ze swoich rączek w przededniu SĄDU BOŻEGO nad żydami (i innymi bałwochwalącymi ich bałwanom)

 

taką  OBSESYJNĄ CHĘCIĄ WYBIELENIA i UKRYCIA SWOICH ZBRODFNI na POLSKIM, CHRZEŚCIJAŃSKIM NARODZIE.... poprzez jego OKUPANTÓW....

 

Portret użytkownika MiamiVibe

To ma sens, jak już

To ma sens, jak już pozabraniają wszystkiego w związku z koronaświrusem większość firm poupada z powodu braku klientów, ludzie oszaleją a tu myk pojawia się mesjasz i za powstrzymanie pandemii i ,,bezpieczeństwo" zażąda całkowitego posłuszeństwa, a z nim pojawi się ,,narut wyprany" i za grosze powykupuje przedsiębiorstwa i spółki, zagarniając wszystko za bezcen, a my się obudzimy jako niewolnicy 2.0 i ludziska we własnych, latami budowanych firmach będą harować na obcego już właściciela i wtedy świrus ,,cudownie zniknie". A tak szczerze niech pojawi się ten mesjasz i zabiera swoich pobratymców najlepiej do innej galaktyki Smile

------------------------

Poszukiwanie sprawiedliwości i sensu w świecie, w którym te nie istnieją, jest dla przytomnego i otwartego umysłu tragedią egzystencji.

Strony

Skomentuj