Koronawirus powodujący chorobę COVID-19 szybko rozprzestrzeniania się we Włoszech. W zagrożonych regionach zarządzono kwarantannę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

We Włoszech powstało pierwsze w Europie poważne ognisko zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19. W sumie w tym kraju jest już 79 osób zarażonych w tym dwóch pacjentów zmarło. Rozpoczęto kwarantannę miejscowości w których wystąpiły przypadki zakażeń.

 

 

Władze Włoch podjęły specjalne środki bezpieczeństwa, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Podjęto decyzję o wydanou zakazu wstępu do 11 gmin w Lombardii i Wenecji Euganejskiej. To właśnie tam wykryto przypadki zakażenia koronawirusem.

 

W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby w przestrzeganie kwarantanny zaangażowano policję i zapowiedziano możliwość pomocy w jej przestrzeganiu ze strony włoskiej armii. Na drogach wjazdowych do objętych izolacją miejscowości postawiono punkty kontrolne. Na wszelki wypadek w okolicy występowania wirusa odwołano również wiele zaplanowanych wcześniej wydarzeń, w tym mecze pierwszej ligi piłki nożnej, Serie A.

Premier Włoch, Giuseppe Conte, wykluczył obecnie możliwość preeencyjnego zamknięcia granic tego kraju. Tego typu pomysły formułują jednak niektórzy włoscy politycy. Wydaje się jednak, że będzie to ostateczność i ekspansja wirusa we Włoszech nie jest jeszcze na tym etapie aby konieczne były tak radykalne kroki.

 

Nie można jednak wykluczać tego, że dojdzie i do tego. Władze Francji już teraz informują, że trwają przygotowania do odparcia epidemii. Wygląda na to, że problemy Europejczyków z ekspansją koronawirusa, dopiero się rozpoczynają.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Trup

całe szczęście bo te maseczki

całe szczęście bo te maseczki nawet 3 sztuki założone na fejsa nic nie dają - do tego potrzeba minimum masek z filtrami militarnymi a i tak to nie jest gwarantem że da się przed tym ochronić - ludzie zaczynają kupować słoniówki i filtry - sam kupiłem jedną maskę z fitrem i filtr zapasowy mimo że posiadam już w domu 4 komplety.

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Portret użytkownika Słowianka

Poszukując wszelkich przyczyn

Poszukując wszelkich przyczyn i analizując każdą sytuację dochodzę do wniosku, że wirus o nazwie Wuhan-400, został specjalnie utworzony i wypuszczony by dokonać depopulacji. Choć wojny dochodowe są to czasem sytuacja zaklinuje się bardzo. Główny agresor, USA, kolos na glinianych nogach, sztucznie podtrzymywana gospodarka przestała wytrzymywać konkurencję z Chin. Nie ma jak się obronić. Nawet agresja fizyczna nie wchodzi w grę, bo to by się dla USA skończyło źle.

Dokonując ataku Wirusem, USA zyskało szansę na przetrwanie. Dodatkowo mogą oni wykazać się na polu międzynarodowym NWO i rozsiać go w paru miejscach.

To by się mogła zdawać kolejna teoria spiskowa. Jakby samo nazwanie problemu w ten sposób miało umniejszyć jego wagę. Dlaczego rozwiązanie bardziej przyjazne, zakładające, że cały świat, to jedna, wielka, kochająca się, pierdolona rodzina miałby postawić rzeczy w jaśniejszym świetle. Przecież Opiekuńcze i wspaniałe USA, obrońca świata miałoby kogokolwiek mordować? Przecież to może również zaatakować Stany Zjebnoczone! Toć właśnie dowiecie się po jaki chuj były im te plastikowe trumny i obozy dla ofiar z drutem kolczastym „do środka”. Kraj który spuścił bombę atomową na Hiroszimę teraz planuje ludobójstwo we własnych granicach. Aktualnie wszystko jest praktycznie gotowe. Tylko skończą budować wielki mur, by amerykanie nie spierdolili do Meksyku i zaraz się zacznie.

Z drugiej strony można ich nienawidzić, można mieć otwarte oczy i wiedzieć i widzieć. Ale nie można im odmówić, że wiedzą co robią. Dla swojego dobra.

Realizują z mozołem swój plan NWO. I nie pozostaje nam nic innego jak tylko to obserwować.

 

Dlaczego tak wiele przekazów tak wiele dziwnych zdarzeń, o których my sceptycy my ludzie o otwartych oczach i umysłach tak wiele razy krzyczeliśmy, pozostają niezauważona a masy, ogół społeczeństwa podąża jak owce na rzeź?

Nie dziwota, że nazwano was barankami bożymi… Istoty nieszczęsne… Parę lat temu straciłam najlepszego przyjaciela. Takiego od dzieciństwa od pierwszej klasy. Nie potrafił wyjść ponad to, że mam rację. Choć prosiłam nie słuchaj mediów, telewizja kłamie. Mówiłam, że poświęcam wiele godzin dziennie na poszukiwanie wiadomości ze źródeł niezależnych, odsiewam ziarna od plew, po to by on już nie musiał. On jednak za TVN podążył i uznając za jedyny ratunek dla Polski wraz z żoną i dzieckiem pobierzył baranek na marsz KODU. Prosiłam by przestał cytować TVN i inne tego typu bzdury. Ale on stwierdził, że to nie TVN tylko to są ICH przemyślenia i że  WSZYSCY uznali je za słuszne. Ja bzdury opowiadałam….

 

Tak jak jego zaklinałam tak i Was proszę. Obudźcie się wy co śpicie. Otwórzcie oczy i zobaczcie co tu się odpierdala!

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika APOKALIPSA

Brawo Słowianko… jesteś

Brawo Słowianko… jesteś wyjątkową osobą i widzisz znacznie więcej niż inni. Czy można mieć pretensje do śpiących nieszczęsnych baranków że śpią… takie im wgrano OPROGRAMOWANIE… więc nie ich wina… można próbować ich budzić... ale nie można budzić na SIŁĘ… bo ci szygnie prosto w oczy „że przecież on ma folnom folę – więc się odpierdLOL…”. Podstępny i podstępnie wgrany destrukcyjny matrixowy program ociosany TROJAN /bo podstawowy program jest zakryty wgranymi nakładkami by nikt nie trafił na właściwy trop/ sieje niesamowite spustoszenie w tępych barankowych rozumkach i nie ma NATO siły!!! Zresztą CZAS na budzenie kogoś na siłę zakończył się z chwilą wprowadzenia cenzury… bo po cóż pisać skoro 90% trafia do kosza korzeróf?!! A więc to co się ostatnio dzieje to są ZNAKI CZASU że rozpoczął się proces ROZWARSTWIENIA!  – Patrz tutaj     >>>           >>>  https://zmianynaziemi.pl/comment/510318#comment-510318  

Bo należy jeszcze wiedzieć że… świat widzialny jest tylko małym wycinkiem CAŁOŚCI której nieszczęsne baranki nie dostrzegają i za groma dostrzec nie chcą… więc zamiast szukać prawdziwych przyczyn ZŁA wszelkiego i sposobów wybrnięcia z matrixowej pułapki… to one beeeczą w niebogłosy… biją pianę i podniecają się własnym beczeniem… i tworzą mnóstwo negatywnej ENERGII… czyli tego czego pragną nasi NADZORCY… bo to wszystko służy do ich zasilania!!! ONI uwielbiają energię STRACHU… bo ich pokarm to Lusz /patrz w linku/!!! I z tej to przyczyny mendia gł. ścieku i mnóstwo pobocznych i prywatnych /TVU/ kanałów i PORTALików  każdego dnia produkuje MEGATONY góNWA wszelkiego… dla zasilania zwyrodyniałego systemu… byle jak najdalej od PRAWDY… a jak zanadto zbliżysz się do NIEJ – dostajesz BANAna… by ci przypomnieć gdzie twoje miejsce... a przede wszystkim dla ochrony STADA co by im PRAWDA "krzywdy" nie wyrządziła!!!

Portret użytkownika Tabi

Powiem krótko. Uswiadomilas

Powiem krótko. Uswiadomilas sobie cos co mnie już nie wzrusza, nie utwierdzam Cie, lecz od poczatku sledze znz i nie do końca utrwalaja się ich co nie ktore artykuły. Co do niektorych sprawdziła sie teza. Gralas w tetris, wiec to jego działanie, w mojej opinii 2019 ncov redukuje kolejne nawarstwione poziomy. Bardziej spektakularnie widowisko wyglada a kurhany 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To chyba nasza słowiańska

To chyba nasza słowiańska cecha, że lokujemy uczucia w nieodpowiednich osobach... I zaklinanie baranów nie pomoze... Barany mają zakodowane, będąc dumnymi z ostrzyżonej z nich wełny, że rzeź jest ich ostatnim i pożytecznym rozwiązaniem... Nie licz na masy, bo masy to barany... Ratuj sama siebie i miej (masy) resztę w dupie ... pozdrówko..

Strony

Skomentuj