Czy Bill Gates finansował instytut, będący właścicielem patentu na śmiertelnego koronawirusa?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz współpracujący z nią eksperci, trzy miesiące temu (tak!) przeprowadziła symulację, w której przewidywano, że „jakiś” koronawirus zabije 65 milionów ludzi w ciągu pierwszych 18 miesięcy od pojawienia się.

Fundacja multimiliardera sfinansowała także grupę będącą właścicielem patentu na wirusy i finansuje badania nad szczepionką, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się. Fundacja Gatesa zorganizowała w Nowym Jorku 18 października 2019 r. ćwiczenia symulujące wybuch epidemii koronawirusa na całym świecie. Ćwiczenia te nosiły nazwę: „Event 201”.

Film z tego wydarzenia pokazuje, że fikcyjni prezenterzy telewizyjni z „GNN” (aluzja do CNN) dyskutują o tym, jak hipotetyczny wirus (nazywany CAPS) paraliżował handel i podróże, powodując upadek globalnej gospodarki.

 

19 czerwca 2015 r. finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright, złożył wniosek o patent na żywego koronawirusa, który został zatwierdzony 20 listopada 2018 roku! Co ciekawe „głównym fundatorem” Pirbright Institute jest Fundacja Billa i Melindy Gatesów! To wszystko miało miejsce przed obecną epidemią koronawirusa z chińskiego Wuhan.

 

Coraz więcej wskazuje na to, że obecne zamieszanie z chińskim wirusem ma drugie dno i być może jest jedną wielką ustawką pod realizację interesów Gatesa i spółki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

„Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.
 

Portret użytkownika jako_taki

jaki ty jebnięty, ty

jaki ty jebnięty, ty naturalnie nie mogłeś się począć, zbyt wielkie zjebanie umysłowe by natura to utworzyła

edit. qrwa jaka krew na rękach, ludobójstwo, urzytkownicy, napisze wprost chuj ci w dupe zjebie bo w pysk to przyjemność byś miał.

Głosuj przeciw
-28

„Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.
 

Portret użytkownika GOŁOTA

Moje zdanie na temat

Moje zdanie na temat koronawirusa
Wirus ma niską śmiertelność na poziomie 3-4 % Większość zmarłych to ludzie starsi i słabsi Natomiast zakrojona na wielką skalę wrzawa medialna daje wiele do myślenia Nie wygląda mi na to aby wirus miał jako zadanie depopulację ludzi Raczej wygląda to na wywołanie światowego chaosu aby realizować cele NWO np. zwalić na niego winę za nadchodzący światowy krach finansowy Możliwości może być więcej np. stworzyć taki chaos panikę i strach na świecie u ludzi aby zaproponować im rozwiązanie problemu za pomocą przymusowych szczepień czy czipów Oczywiście jak zawsze dla naszego dobra Wirus oczywiście nie pojawił się z nikąd tylko z tajnych laboratoriów wojskowych Ale to tylko moja opinia

Portret użytkownika Trup

przy liczebności Wuhan i Chin

przy liczebności Wuhan i Chin i ogólnie całego świata nawet jak by zabił 1% ludzi to i tak jest bardzo duża ilość zgonów.

przykładowo 500.000 ludzi w Warszawiwie - to ile ludzi umiera przy obecnym stanie opłakanym w personel i sprzęt w szpitalach Polinskich? Jak nie założysz mycki i nie dokleisz loczków, to takiego wuja cię uratują - prędzej pawulon ci wcisną i szczepionkę rtęciową na dobitkę i aby jak najszybciej do spalarni z chorym.

Musisz to wiedzieć cw24tv nowy odcinek o szpitalach i nie tylko https://www.youtube.com/watch?v=I26FrT5bmHY

Głosuj za
9

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Portret użytkownika Illuminat13

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=Xl4-9aCXMsw  to nie mity ale fakt Czlowiek nie wstajac z lozka moze podrozowac praktycznie wszedzie nazywa sie t oobe Sa jednostki w prawie kazdym wywiadzie na najwyzszym stopniu ktore sie tym zajmoja Sam penetrowalem nie jedna baze i wiem ze trwaja przygotowania do wojny na pelna skale Ale to nie bedzie wojna za pomoca samolocikow jakie znamy z tv :)  Polskim wojskom nic nie pozostaje jak tylko partyzantka pasywna Niech ida w pizdu I tak terenu nie sa w  stanie utrzymac

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Strony

Skomentuj