Czy Bill Gates przewidział epidemię w Chinach?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bill Gates przewidywał wybuch wirusa w Chinach rok temu, zauważając, że 33 miliony ludzi na całym świecie może umrzeć w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Założyciel Microsoftu ostrzegł, że nasza planeta jest zagrożona z powodu szybko rozprzestrzeniających się superpatogenów i powinniśmy się przygotować na wojnę z nimi.

 

Przemawiając na konferencji w Massachusetts, Gates powiedział, że jest optymistą, ale jest jeden obszar, w którym świat „nie robi dużych postępów, a jest nim gotowość na pandemię”, donosi The Sun.

 

„W przypadku zagrożeń biologicznych nie ma poczucia natychmiastowej reakcji. Świat musi przygotować się na pandemię, tak jak przygotowuje się do wojny" - powiedział.

 

Podczas swojego przemówienia miliarder - filantrop przedstawił obszerne badanie, które pokazało, jak szybko może rozprzestrzenić się nowa choroba. To wyjaśnia, jak niepostrzeżenie wirus może rozprzestrzenić się na cały świat i zabić 33 miliony ludzi.

 

Rok później, kiedy stajemy w obliczu prawdziwego zagrożenia, liczba dotkniętych krajów prawie podwoiła się w ciągu jednej nocy. Wstępne badania dowodzą, że koronawirus został przekazany ludziom przez węże na targu rybnym w Wuhan.

 

Według Światowej Organizacji Zdrowia prawie 3/4 potwierdzonych przypadków zgłoszono u osób w wieku powyżej 40 lat. Eksperci ostrzegają, że koronawirus może być równie zabójczy jak hiszpańska grypa, która pochłonęła 50 milionów istnień ludzkich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Ciekawe, dlaczego akurat 33,

Ciekawe, dlaczego akurat 33, a nie 32, albo 34? Albo około pięćdziesięciu milionów?

na netach gadają, że laboratorium było w wuhan i do Kanady (gdzie głęboka strefa jest na wyższym poziomie niż w jusej) jeździła pani z walizeczką stamtąd. Polecam kanał https://m.youtube.com/watch?v=LKLbMG-g0Wo&t=1220s sory, link jakoś się od końca skopiował, sory, nie mam czasu trzeci raz poprawiać, ręce bolą od tych fal. Te urządzenia starają się być mądrzejsze od ludzi, a wychodzi, jak wychodzi.

Podobno tak jest, zasady jakieś, czy co, że zło musi ogłosić swoje zamiary przedtem, dodać do tego te numerologie ich magicznie i wiemy, kto jest kto.

Portret użytkownika Estia

Buhaha przewidzial...oni nie

Buhaha przewidzial...oni nie przewiduja, oni dokladnie planuja depopulacje. Probowali w 2009 r gdy nagle niby pojawil sie nowy wirus swinskiej grypy, liczyli na wiekszy uboj gojow ale sie nie udalo....Wirusy takie nie pojawiaja sie z samych siebie, tak jak wirus swinskiej grypy wyprodukowany w wojskowym amerykanskim laboratorium ktory rzekomo wymknol sie z laboratorium w 1973 roku. Swiat o tym szybko zapomnial i nagle w 2009 pojawil sie stary/nowy wirus swinskiej grypy troche podrasowany. Ciekawe z ktorego amerykanskiego laboratorium wypuscili tego wirusa...???

Portret użytkownika Max 1983

Ten wirus to pierdoła taka

Ten wirus to pierdoła taka jak wszystkie inne strachy w ostatnich latach.Media robią podniete wokół błachych spraw.Coś jak prognozy pogody ,gdzie na głównej stronie piszę zbliża się upał w środku zimy!!!Mapa europy na czerwono, a w artykule samym pisze że będzie...10 stopni::)

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Gorszym skurwysynem od tego

Gorszym skurwysynem od tego skurwysyna jest chyba tylko Mark Zuckerberg oczywiście biorąc pod uwagę tylko podstawionych pachołków którzy robią za podstawionych prezesów dużych korporacji. Bo prawdziwe zło to dopiero ci którzy wybierają takich niewolników na swoich piesków.

Portret użytkownika sin

A ja wam ludzie mówię, że to

A ja wam ludzie mówię, że to nie żadne węże czy nietoperze tylko celowe działanie człowieka, aby zdestabilizować Chiny i wyebać ludzi w strach, by łajdakom ulżyć i ich jeszcze nakarmić, a taka łajza GEJts, aby karme mieć mniejszą na następne wcielenia (on jest pogodzony już ze swym marnym losem w przyszłości, a korzysta teraz ) najpierw uprzedził ludzi, a potem sam był jednym z inicjatorów. Dziwne, że akurat teraz nagle, wszystkożerni chinole, rozprzestrzeniają śmiercionośnego wirusa. Czemu nie rok temu czy pięć ? A no bo wojna się nie udała to jakoś trzeba energie strachu tak czy siak wyciągnać od promieniującego społeczeństwa. Tak czy siak pasożyty niebawem się ujawnią światu tym czym są i nie będzie litości

Portret użytkownika ARTUR

Gdyby Gates był tak mądry jak

Gdyby Gates był tak mądry jak ma dużo pieniędzy to byłby na Ziemi najbardziej szanowanym człowiekiem , niestety , przy jego zdolnościach do nietrzymania języka za zębami wszyscy wiedzą o wszystkim wcześniej co czyni go sprawcą wszelkiego zła . Takie postępowanie powoduje iż umiera się w niesławie i jest się wymazanym z ludzkiej pamięci , i to jest śmierć prawdziwa .

Strony

Skomentuj