Dziwna chmura zjawisko na niebie Pakistanu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nad Pakistanem obserwowano czarną chmurę w kształcie litery „O”. Zjawisko to zostało zauważone nad miejscowością Lahore we wtorek 21 stycznia 2020 r. i zostało nazwane „chmurą zła”.

 

 

Po opublikowaniu filmu w sieciach społecznościowych zaproponowano wiele teorii na temat tego dziwnego zjawiska. Wielu widzów po prostu publikowało zdjęcia przedstawiające zdarzenie.

 

Jeden z użytkowników Twittera żartobliwie napisał: „Niemożliwe! Obcy lądują tylko w Ameryce”. Inny skomentował: „Ci kosmici muszą mieć kiepskich inżynierów kamuflażu”. Wielu świadków, mówiąc o czarnym pierścieniu i myśląc o inwazji obcych, żartowało, że „stawianie oporu w tym przypadku jest całkowicie bezskuteczne i bezużyteczne”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zal

ruskie jadą po Polsce i

ruskie jadą po Polsce i Polakach, admini usuwają niewygodne komentarze a tallin jełop znowu wrzuca po raz 10ty ten sam artykuł. MILION RAZY WYTŁUMACZONE BYŁO JAK TAKI OKRĄG POWSTAJE..jestescie ruskimi gnidami i teraz juz mozna byc tego pewnym, won ze swoją propagandą. 

Portret użytkownika ARTUR

Ta chmura jest efektem

Ta chmura jest efektem działania radaru , przy dobrych filtrach widać nawet punkt wewnątrz okręgu . Nad Polską często jest widoczna w rejonie poligonów np. Pustyni Błędowskiej , jednak aby to zobaczyć należy mieć założone okulary z wysokim filtrem a to już jest koszt od 1000 zł wzwyż . Muszę jednak stwierdzić iż wrażenie optyczne jest niesamowite , zdejmujesz okulary i widzisz czyste niebo , zakładasz okulary i widzisz efekty specjalne .

Skomentuj