Czołowi naukowcy przyznali, że szczepionki mogą być niebezpieczne

Kategorie: 

Źródło:

Czołowi naukowcy z ONZ, w ujawnionych nagraniach wideo, przyznali że szczepionki są niebezpieczne i zabijają ludzi, stało się to zaledwie kilka dni po zapewnieniu opinii publicznej, że szczepionki są jednym z najbezpieczniejszych narzędzi ochrony zdrowia, jakie ma ludzkość. Doktor Soumya Swaminathan, główny naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia, przyznała, że niektóre szczepionki zabijają ludzi, jej wypowiedz miała miejsce podczas Światowego Szczytu Bezpieczeństwa Szczepionek WHO, w grudniu 2019, w Genewie, w Szwajcarii.

„Nie sądzę, abyśmy mogli uznać, że tak naprawdę, nie mamy bardzo dobrych systemów monitorowania bezpieczeństwa w wielu krajach, a to zwiększa nieporozumienia i nieporozumienia. Nie jesteśmy w stanie udzielić bardzo dobrych i jednoznacznych odpowiedzi, gdy ludzie zadają pytania na temat zgonów, które miały miejsce z powodu konkretnej szczepionki, a to zawsze jest wyszydzane w mediach. Trzeba być w stanie przedstawić bardzo rzetelne wyjaśnienie, co dokładnie się dzieje, jaka jest przyczyna zgonów, ale w większości przypadków na tym poziomie występuje pewne tuszowanie, a zatem zaufanie do systemu jest coraz mniejsze” - powiedziała Doktor Soumya Swaminathan

Przyznanie się tego naukowca do wiedzy w temacie zabijania ludzi za pomocą szczepionek nasuwają ważne pytania: jeśli szczepionki zabijają ludzi, to dlaczego polski, ale i inne rządy, na siłę nakazują szczepić ludzi ? Dlaczego polski rząd nie powołał instytucji by ta zbadała skład szczepionek ? Co się dzieje z politykami, dlaczego zgadzają się na tak grozny proceder ? Dlaczego polski episkopat nie wydał oświadczenia w sprawie wątpliwych, a jak się okazuje śmiertelnie niebezpiecznych szczepień ? Dlaczego Konfederacja nie wnosi tego problemu podczas obrad sejmu ?

W tym kontekście warto przypomnieć, że jakiś czas temu zakończyło się postępowanie w Okręgowym Sądzie Lekarskim w Łodzi, uznano, że Hubert Czerniak, lekarz z Opoczna, mający wielu zwolenników wśród antyszczepionkowców, popełnił przewinienie zawodowe, bo szerzył postawy antyzdrowotne. Czerniak przekonywał, że szczepionki są szkodliwe dla dzieci i mówił, że... polski naród padł ofiarą medycznego spisku mającego na celu osłabienie go. Postępowanie wszczęto po serii publicznych wypowiedzi, w których lekarz krytykował obowiązujący kalendarz szczepień.

 

Jest przygotowywane wszystko, żeby Polaków wynarodowić. Chore dzieci nie będą stanowiły mocnego kręgosłupa narodowego. Skąd się biorą te autystyczne dzieci? - pytał Czerniak, sugerując, że to przez stosowanie szczepionek. - Musimy zdobywać doświadczenie, którego nie dostaniemy na uczelni, bo programy uczelniane są spacyfikowane przez koncerny - przekonywał Czerniak.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.4 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Do szczepionek śmierci

Do szczepionek śmierci "polski" rząd dorzucił jeszcze depopulację za pomocą 5G !!! Przepisy dotyczące maksymalnego natężenia promieniowania magnetycznego zostaną zmienione. Według projektu Ministerstwa Zdrowia, normy dla poziomu PEM zostaną podwyższone od 40 do 100 razy. To dobra wiadomość dla osób czekających na ukatrupienie za pomocą 5G. Nasząnadzieją jest tylko i jedynie prawdziwy Bóg Jezus Chrystus Pan ! Inaczej zostaniemy zlikwidowani jak mówi pan Czerniak !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Felipesku

Zindoktrynowali twoich pra

Zindoktrynowali twoich pra pra pra dziadkow ale to bie znaczy ze musisz tez dalej siac zamet z ya na sile nam wcisnieta wiara ponad 1000 lat temu... i tak... Stworca istnieje ale nie jest tym co mowa nauki chrzescijanstwa... prawdziweh Stworcy jeszcze nie poznalismy... yo dopiero przed nami. Prosze cie kontempluj nad tym bo wydaje sie ze slepo lecisz za tym co ci wmowili. Szanuje twoj wybor lecz nie moge na yo patrzec bo dobra dusza sie marnuje. ... JEDYNE ZBAWIENIE JEST W NAS SAMYCH, JESLI MY NIE NAPRAWIMY TEGO SWIATA, BEDZIE PO ROSTU POPSUTY. W JEDNOSCI SILA.

Portret użytkownika mariusx78

Jak ja się do tego kacapa

Jak ja się do tego kacapa Reksia odezwałem ordynarnie to po jakimś czasie wszystkie moje odpowiedzi do tej szuji zniknęły. Natomiast zauważyłem, że nikt na ZmianyNaZiemi nie bluzga takim jadem do wszystkich jak ten prosiaczek Max. Widocznie ma jakieś fory na tym portalu, bo on może obrażać i bluzgać wszystkich, natomiast "szczere" komantarze w jego kierunku znikają. Co do jednego ma rację: Chrześciaństwo, Jezus i Maryja to nie jest nasza religia.

Portret użytkownika obrońca

Posłuchaj się niedorozwoju

Posłuchaj się niedorozwoju umysłowy z boku kiedyś za te słowa odpowiesz przed Tymi kogo obraźasz mam nadzieję źe się kiedyś spotkamy i napluję  Ci w twarz.Nie obraźaj Jezusa i Maryji bo Ci się to czkawką wyjdzie 

 

Strony

Skomentuj